Skocz do zawartości

Depilacja .


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wąs mi sie zaczyna sypać, jak na razie delikatny i w ilości do zaakceptowania . Ale ....... chce byc gładka, zwłaszcza jak wracam do domu. Kupiłam przed wyjazdem plastry do depilacji twarzy z olejkiem ze słodkich migdałow :) . Boję sie uzywać, bo to na 100 % boli.  Coś w tej sprawie? , macie jakieś doświadczenia . :smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, aga1 napisał:

Wąs mi sie zaczyna sypać, jak na razie delikatny i w ilości do zaakceptowania . Ale ....... chce byc gładka, zwłaszcza jak wracam do domu. Kupiłam przed wyjazdem plastry do depilacji twarzy z olejkiem ze słodkich migdałow :) . Boję sie uzywać, bo to na 100 % boli.  Coś w tej sprawie? , macie jakieś doświadczenia . :smutek:

Jest to oznaka tego , że mało trenujesz z mężem ten tego i teraz żeńskie hormony Ci zanikają :p Pakuj się szybciutko do domku , nadrobić zaległości :dobrze::haha: A z depilacją w każdych miejscach jest tak samo , trzeba szybko i bez zastanowienia oderwać plaster i gotowe . Na zakończenie akcji ukoić ciałko jakimś łagodzącym kremem .:papieros:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, violka napisał:

Jest to oznaka tego , że mało trenujesz z mężem ten tego i teraz żeńskie hormony Ci zanikają :p Pakuj się szybciutko do domku , nadrobić zaległości :dobrze::haha: A z depilacją w każdych miejscach jest tak samo , trzeba szybko i bez zastanowienia oderwać plaster i gotowe . Na zakończenie akcji ukoić ciałko jakimś łagodzącym kremem .:papieros:

To poczekam na sumiasty :) i wtedy zacznę anidotum przyjmować  :ostrzegam: .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja te plastry podpatrzyłam kilka lat temu u koleżanki w łazience i zaczęłam sama stosować...

 

Jest ok:-)

i naprawdę moim zdaniem mniej boli niż u kosmetyczki depilacja,

czasem trochę pensetą poprawiam ale rzadko.

A ten krem z migdałów po depilacji jest suuuper - bardzo łagodzi i pięknie pachnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ankka napisał:

ja te plastry podpatrzyłam kilka lat temu u koleżanki w łazience i zaczęłam sama stosować...

 

Jest ok:-)

i naprawdę moim zdaniem mniej boli niż u kosmetyczki depilacja,

czasem trochę pensetą poprawiam ale rzadko.

A ten krem z migdałów po depilacji jest suuuper - bardzo łagodzi i pięknie pachnie :-)

Dzieki , umacniam sie w przekonaniu. Jak będzie słychać krzyk na forum , to znaczy , że działam . :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna z was nie była na laserowej depilacji,  to nie wiecie co tracicie :haha:No, pieniądze,  to na pewno :tak2: Ale efekt jest spektakularny :d I nogi i bikini i pachy. Panowie to plecy robią nawet. Ja jestem po zabiegach  (bez pleców :haha:) i jestem mega szczęśliwa :oklaski: Dosłownie :oklaski: A co się nacierpiałam przez woski,  plastry, depilatory, to moje :szok: A teraz luuuuzik :tak2: Bajlandia :tak2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Żadna z was nie była na laserowej depilacji,  to nie wiecie co tracicie :haha:No, pieniądze,  to na pewno :tak2: Ale efekt jest spektakularny :d I nogi i bikini i pachy. Panowie to plecy robią nawet. Ja jestem po zabiegach  (bez pleców :haha:) i jestem mega szczęśliwa :oklaski: Dosłownie :oklaski: A co się nacierpiałam przez woski,  plastry, depilatory, to moje :szok: A teraz luuuuzik :tak2: Bajlandia :tak2: 

A co jaki czas chodzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dużo ,nie mam twardych,,więc szybciutko oblecę super maszyneczką a mam ich kilka ,,nawt elektryczna poleci i jest cacy,,ale na krótko:rozpacz: wiec nieraz co drugi dzien poprawka,,teraz przed basenem to ciutkę ale mam bzika na punkcie gladkosci i jak tylko coś czuje to już bym depilowała,,ale laserowo nie robiłam,,nie wiem nawet czy by mi się opłacało,,bo nie jestem zarośnięta ,,a zresztą kiedy ,,ale kto wie,,może pójdziemy razem ze słodziakiem ,,bo to drugi bzik na punkcie depilacji,,:$:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, erika napisał:

dla mnie mężczyzna wydepilowany, o nie ..  tylko natura , uwielbiam wszystko w naturze:szept:ale każdy lubi to  co lubi :) ja to uszanuję :love:

Jedni tylko naturę,,jak odpowiada obu stronom to co więcej potrzeba:oklaski: nie ma co  zmieniać:love::święty: aby jeden i drugi był zadowlony,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

Zależy,co kto lubi. Ja nie mam nic przeciwko

Szacun :dobrze: Czasami nawet mężczyzna ma problem z nadmiernym owłosienie,  na plecach, szyi z przodu i czuje dyskomfort. Dlaczego zatem ma sobie odmawiać komfortu psychicznego? Jeżeli panie mogą to i panowie również. Mamy w końcu równouprawnienie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Szacun :dobrze: Czasami nawet mężczyzna ma problem z nadmiernym owłosienie,  na plecach, szyi z przodu i czuje dyskomfort. Dlaczego zatem ma sobie odmawiać komfortu psychicznego? Jeżeli panie mogą to i panowie również. Mamy w końcu równouprawnienie :oklaski:

No pewnie, niech panowie też korzystają z dobrodziejstw współczesności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sąsiad jest na zdjęciu. Zawsze śmiejemy się z niego latem, bo nie wiadomo czy na pewno z cyrku jakiś zwierzak nie uciekł. Jego odpowiedzi nt. depilacji to: nie depiluję się, bo lubię ciepło :) , jak wypadnę za burtę   w razie topienia będzie mnie za co złapać :) , w lesie do mnie nikt nie strzeli, bo mam kamuflaż na full  :) , na płocie wisi tabliczka"dobiegam w 3 sekundy" i wcale nie dotyczy to psa  :), nie lubię przeciągów :)  , owłosienie dostałem w prezncie, a prezenty powinno się szanować :) . No cóż każdego decyzja co zrobi z tym co ma :cześć2:.  Wąs u kobiety to świadectwo  jej siły . Od dziś  zapuszczam brodę , zima idzie, opału zaoszczędzę :dobrze:, przeciągu nie dostanę itd....

małpa 3.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 28.11.2017 at 10:44, aga1 napisał:

Wąs mi sie zaczyna sypać, jak na razie delikatny i w ilości do zaakceptowania . Ale ....... chce byc gładka, zwłaszcza jak wracam do domu. Kupiłam przed wyjazdem plastry do depilacji twarzy z olejkiem ze słodkich migdałow :) . Boję sie uzywać, bo to na 100 % boli.  Coś w tej sprawie? , macie jakieś doświadczenia . :smutek:

Tylko kosmetyczka !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, sayonara 52 napisał:

Tylko kosmetyczka !!!

Tu nie pójdę . Nie będzie mi Niemka pod nosem jakieś zabiegi robiła :)  . Zawsze trzymam na odległość .Już wnet  w domu zapukam do drzwi, do tego czasu będę sie przyzwyczajała do nowego wyglądu :):) . Nie jest źle, to tylko taki meszek jak u poborowego. I podopieczny jeszcze zwraca sie do mnie dziewczynko :) .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 29.11.2017 at 20:09, sayonara 52 napisał:

Tylko kosmetyczka !!!

Nie wierzę kosmetyczkom,,nie wiem czemu,,wole wszystko sama sobie zrobić ,,może dlatego ,że tak samo jak z fryzjerką,,nigdy nie zrobi mi takiego koloru jak ja chcę dlatego już od wieków robię sobie sama,,i liczyc trzeba nieraz samemu na siebie,,,wierzę sobie a nie jakiejś uczącej się na mnie kosmetyczce,,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...