Skocz do zawartości

Prezenty .


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prezenty otrzymałem dzisiaj dwa. Dywany z wełny, tkane ręcznie w Pakistanie. 

Jak je zobaczyłem w sklepie, opętał mnie jakiś amok. :-)))

Piękne, strzyżone, prawdziwie oryginalne.  Zamówiłem już busa na wtorek. Za 30 EUR dostawa pod wskazany adres tego samego dnia. 

A nie miałem w planie dywanów nabywać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Knorr napisał:

Prezenty otrzymałem dzisiaj dwa. Dywany z wełny, tkane ręcznie w Pakistanie. 

Jak je zobaczyłem w sklepie, opętał mnie jakiś amok. :-)))

Piękne, strzyżone, prawdziwie oryginalne.  Zamówiłem już busa na wtorek. Za 30 EUR dostawa pod wskazany adres tego samego dnia. 

A nie miałem w planie dywanów nabywać. 

 

Tylko gdzie ten prezent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Knorr napisał:

No jak to gdzie??

Dwa dywany, które mam w prezencie. 

No nie tylko sznury starych i matowych pereł prezentami są.:szydera:

Dwa pakistańskie dywany tkane ręcznie na krosnach.

 

Sam sobie kupiles czy miales sponsorke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hawana napisał:

Sam sobie kupiles czy miales sponsorke?

Byłem z Pdp, bo firany sobie zakupila. Wymierzyłem tylko okno.

No a ja po sklepie sobie powoli chodziłem. Aż doszedłem do stoiska z tymi cholernymi dywanami. Przytargałem jeden, a sprzedawca drugi do kasy.

Za wszystko zapłaciła Pdp. Absolutnie, powiedziałem, że nie mogę tego przyjąć, bo to kupa kasy. Ale nawet Pdp słuchać nie chciała. Zapłaciła a kasjerowi rzekła, że ma ode mnie zapłaty nie przyjmować. 

No i co, na przegranej pozycji byłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Knorr napisał:

Byłem z Pdp, bo firany sobie zakupila. Wymierzyłem tylko okno.

No a ja po sklepie sobie powoli chodziłem. Aż doszedłem do stoiska z tymi cholernymi dywanami. Przytargałem jeden, a sprzedawca drugi do kasy.

Za wszystko zapłaciła Pdp. Absolutnie, powiedziałem, że nie mogę tego przyjąć, bo to kupa kasy. Ale nawet Pdp słuchać nie chciała. Zapłaciła a kasjerowi rzekła, że ma ode mnie zapłaty nie przyjmować. 

No i co, na przegranej pozycji byłem. 

Tylko, ze teraz bedziesz sie musial zrewanzowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hawana napisał:

Tylko, ze teraz bedziesz sie musial zrewanzowac.

 

58 minut temu, Knorr napisał:

O nie. 

Mysl sobie co chcesz, ale dla mnie kwiatek, czekoladka i napiwek nie zobowiazuja. Reszta tak, wiec jesli zrewanzowac sie nie moge albo nie mam zamiaru, to nie przyjmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

 

Mysl sobie co chcesz, ale dla mnie kwiatek, czekoladka i napiwek nie zobowiazuja. Reszta tak, wiec jesli zrewanzowac sie nie moge albo nie mam zamiaru, to nie przyjmuje.

A ja przyjmuję. Jestem tego wart.

Nauczyłem się, że jak dają, trzeba brać. Jak biją-uciekać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może o prezentach trochę inaczej...co byście powiedzieli na to ,opiekunka już nie pracuje w  firmie z PDP pożegnała się w roku ubiegłym ,pracuje zupełnie w innej profesji a teraz przyjeżdza do byłego PDP i domaga się kasy od niego  bo miała urodziny !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Berdi napisał:

To ja może o prezentach trochę inaczej...co byście powiedzieli na to ,opiekunka już nie pracuje w  firmie z PDP pożegnała się w roku ubiegłym ,pracuje zupełnie w innej profesji a teraz przyjeżdza do byłego PDP i domaga się kasy od niego  bo miała urodziny !

Ja bym powiedział.." Wszystkiego najlepszego..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Knorr napisał:

A ja przyjmuję. Jestem tego wart.

Nauczyłem się, że jak dają, trzeba brać. Jak biją-uciekać.

 

 

Ale pierełków na żyłce jeszcze nie otrzymałeś ? ....Jakby dawali - nie odmawiaj . Zapisu też nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Paolo napisał:

Jak dają VW Golfa dwa lata młodszego od pdp to tez Knorr bierz. Pierdzielniesz se skansen w ogródku i bedziesz miał grabie i łopaty gdzie trzymać...

A jak jeszcze to będzie cabrio to se ziemi do środka nasypie i hortensje ...albo inne nadymane forsycje posadzi ..i będzie ślicznie . Obok ogródek piwny se pierdyknie i ...światowo będzie ...nie ma to tamto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Knorr napisał:

No jak to gdzie??

Dwa dywany, które mam w prezencie. 

No nie tylko sznury starych i matowych pereł prezentami są.:szydera:

Dwa pakistańskie dywany tkane ręcznie na krosnach.

 

No to Ci jeszcze jurta potrzebna :d A tak swoją drogą to miewają te dziadki pomysły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Berdi napisał:

To ja może o prezentach trochę inaczej...co byście powiedzieli na to ,opiekunka już nie pracuje w  firmie z PDP pożegnała się w roku ubiegłym ,pracuje zupełnie w innej profesji a teraz przyjeżdza do byłego PDP i domaga się kasy od niego  bo miała urodziny !

Przyzwyczajenie drugą naturą człowieka. 

Wynika z tego, iż na urodziny prezenty otrzymywała. I oczekuje ich nadal. 

Nie zauważyła jedynie, że zawodowa sytuacja nieco uległa zmianie. 

A tak w ogóle, to rozbawiłaś mnie tym wpisem na maksa.:szydera::żółw: I tu pasuje ten żuczek. No dawaj. Bo jak nie dasz, to wycisnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Berdi napisał:

To ja może o prezentach trochę inaczej...co byście powiedzieli na to ,opiekunka już nie pracuje w  firmie z PDP pożegnała się w roku ubiegłym ,pracuje zupełnie w innej profesji a teraz przyjeżdza do byłego PDP i domaga się kasy od niego  bo miała urodziny !

Głupia jakaś i nieogarnięta....a zwrotu kosztów podróży nie chciała!?...niemota ....:szydera: :szydera: :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Knorr napisał:

Prezenty otrzymałem dzisiaj dwa. Dywany z wełny, tkane ręcznie w Pakistanie. 

Jak je zobaczyłem w sklepie, opętał mnie jakiś amok. :-)))

Piękne, strzyżone, prawdziwie oryginalne.  Zamówiłem już busa na wtorek. Za 30 EUR dostawa pod wskazany adres tego samego dnia. 

A nie miałem w planie dywanów nabywać. 

 

Przejezdzam czasami obok sklepu, ktory oferuje recznie tkane dywany. Kilka z nich wisi na wystawie. I ciesze sie, ze tylko przejezdzam i wejsc tam nie moge, bo mam stuprocentowa pewnosc, ze bym zaszalala;)) Robia wrazenie.

Pi.eS. A co Ty masz do perel, he? Posiadam kilka sznurow, ktore dostalam w prezencie od wlasnej babci. I nie sa matowe:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Knorr napisał:

Przyzwyczajenie drugą naturą człowieka. 

Wynika z tego, iż na urodziny prezenty otrzymywała. I oczekuje ich nadal. 

Nie zauważyła jedynie, że zawodowa sytuacja nieco uległa zmianie. 

A tak w ogóle, to rozbawiłaś mnie tym wpisem na maksa.:szydera::żółw: I tu pasuje ten żuczek. No dawaj. Bo jak nie dasz, to wycisnę.

Że co niby mam dawać ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...