Skocz do zawartości

Szukam pracy!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jeżeli któraś z Pań miałaby namiary na pracę w domach opieki , domach starców w okolicy Aalen , Nordlingen....- Bawaria, bardzo proszę o namiary i pomoc, szukam tam pracy dla siebie od stycznia w tym charakterze.

Edytowane przez Dąbrowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Dąbrowa napisał:

Witam jeżeli któraś z Pań miałaby namiary na pracę w domach opieki , domach starców w okolicy Aalen , Nordlingen....- Bawaria, bardzo proszę o namiary i pomoc, szukam tam pracy dla siebie od stycznia w tym charakterze.

Wejdź do klubu z prywatnymi ofertami. Tam jest coś takiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie potrzebna opiekunka na wyjazd od zaraz do Pani Wirth Hildegard Stawka 1450 euro netto za przepracowany miesia plus bonus swiateczny.Wymagania:j.niemiecki dobry,opiekunka nie palaca,dyspozycyjnsc 6 tyg.Miejsce pracy:Rieneck 97794 Schorzenia:niewydolnosc serca,stomia,chorba pluc.Waga :70kg/165.Wyjazd od zaraz na min. 6 tyg.W razie zainteresowania prosze o kontakt lub sms opieka.Firma Blue Line

 

To ogłoszenie,które dotarło do mnie sms-kiem.Może ktoś jeszcze szuka pracy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dąbrowa, niemiecka firma DREMO szuka Polek do domów opieki, możesz zadzwonić, są w internecie.

Polska firma Diva Pesonalservice z Pruszkowa też szuka opiekunek do domów opieki. I widziałam tu na forum że firma Efekt w ofertach pracy na dole ma informację że zatrudniają też do domów opieki.

Daj znać jak coś znajdziesz, sama jestem ciekawa. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Łukasz napisał:

Pilnie potrzebna opiekunka na wyjazd od zaraz do Pani Wirth Hildegard Stawka 1450 euro netto za przepracowany miesia plus bonus swiateczny.Wymagania:j.niemiecki dobry,opiekunka nie palaca,dyspozycyjnsc 6 tyg.Miejsce pracy:Rieneck 97794 Schorzenia:niewydolnosc serca,stomia,chorba pluc.Waga :70kg/165.Wyjazd od zaraz na min. 6 tyg.W razie zainteresowania prosze o kontakt lub sms opieka.Firma Blue Line

 

To ogłoszenie,które dotarło do mnie sms-kiem.Może ktoś jeszcze szuka pracy

 Dziwna firma , która podaje imię i nazwisko przed podpisaniem umowy O.o Ty @Łukaszku  również nie powinieneś ujawniać wszystkich danych na forum   :o A wracając do oferty , to ja osobiście nigdy nie pojechałabym do pacjenta ze stomią .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

 Dziwna firma , która podaje imię i nazwisko przed podpisaniem umowy O.o Ty @Łukaszku  również nie powinieneś ujawniać wszystkich danych na forum   :o A wracając do oferty , to ja osobiście nigdy nie pojechałabym do pacjenta ze stomią .

a moja obecna Firma tylko podała adres i nazwisko:smutek: ochrona danych osobowych:słabo: pośrednik niemiecki zabronił ,pierwszy raz tak mam:przekleństwa: zobaczymy czym pachnie Polska Agencja :nie_widzę:  ale to mnie zmobilizowało ,że córka pdp z de. dwa razy do mnie dzwoniła i było wszystko ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, erika napisał:

a moja obecna Firma tylko podała adres i nazwisko:smutek: ochrona danych osobowych:słabo: pośrednik niemiecki zabronił ,pierwszy raz tak mam:przekleństwa: zobaczymy czym pachnie Polska Agencja :nie_widzę:  ale to mnie zmobilizowało ,że córka pdp z de. dwa razy do mnie dzwoniła i było wszystko ok 

Ale chyba napisali na co choruje PoP ? O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Ale chyba napisali na co choruje PoP ? O.o

Haha  , wszystko telefonicznie sobie nagrałam. Mam na myśli rozmowę w Firmą i z rodziną pdp. . Nie wiem co sie porobiło? kiedyś systematycznie na e-meil otrzymywałam od nich oferty pracy, a teraz zakazane:( oczywiście przez pośrednika niemieckiego . Agencja się rozwinęła i rozkokoszyła :słabo:  Strach się bać;)  Ale jestem dobrej myśli. Ważne ,że umię bigos gotować:22_stuck_out_tongue_winking_eye: bo zapytała mnie córka tel. czy ugotuję :dyskusja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, erika napisał:

Haha  , wszystko telefonicznie sobie nagrałam. Mam na myśli rozmowę w Firmą i z rodziną pdp. . Nie wiem co sie porobiło? kiedyś systematycznie na e-meil otrzymywałam od nich oferty pracy, a teraz zakazane:( oczywiście przez pośrednika niemieckiego . Agencja się rozwinęła i rozkokoszyła :słabo:  Strach się bać;)  Ale jestem dobrej myśli. Ważne ,że umię bigos gotować:22_stuck_out_tongue_winking_eye: bo zapytała mnie córka tel. czy ugotuję :dyskusja:

Czy nazwa tej niemieckiej agencji zaczyna się na literę P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

tak ale to tylko  pośrednik Agencji PL

Coś ostatnio dużo tych zmian u nich . Umowy w polskiej agencji V......  też się pozmieniały  . Zabezpieczają sobie tyłki , w razie czego , gdyby jakaś opiekunka się z nimi sądziła , Coraz mniej mi się podobają >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

stomia to stomia,schorzenie jak inne...ja nie mógłbym odmówić pojechać do takiego pacjenta z pewnych względów, a miałem pacjentów ze stomią i w PL.

Opiekowałam się członkiem rodziny z chorobą nowotworową jelit , i przez rok zmieniałam worki stomijne . Dla mnie to nie był żaden problem , ale nie wyobrażam się opiekować takim PoP . Dla nas wymiana worków jest zabroniona a wiele opiekunek podejmuje się takiej opieki  sądząc , że zrobi to PD , i wtedy zaczynają się schody , bo worki się odklejają i żadna pomoc nie przyjedzie na zawołanie . I jak już pisałam gdzieś tam , nie robię nic co jest w tej pracy prawnie zabronione .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, erika napisał:

Tak ,tak ta agencja pl. V tez z nimi współpracuje. A nawet Agencja L..  oni dobrze płacą ale w razie czego jak się trafi na minę to:przekleństwa: 

Wszystko zależy od szczęścia i od tego gdzie się trafi .  Poznałam osobiście jednego niemieckiego koordynatora z P.........który bezczelnie kłamał na temat szteli , że pacjentka łagodna , a ona nawet do własnej córki z łapami startowała .>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...