Skocz do zawartości

O tym Klubie

Klub otwarty z legalnymi ofertami polskich i niemieckich agencji pracy. Opieka Niemcy
 1. Co nowego w tym klubie
 2. Jesteśmy działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Aktualnie poszukujemy: Wyjazd do Pana Petera (89 l.) Data wyjazdu: 02.05.2024 Wynagrodzenie: 1650 EUR netto/mc Atuty oferty: osobna łazienka telewizor w pokoju internet wsparcie rodziny Opis oferty: Podopieczny ma 89 lat, mieszka sam w domu na przedmieściach. Senior cierpi na demencję, nadciśnienie i ma problemy z poruszaniem. Najczęściej Senior przesiaduje w fotelu i śpi. Raz w tygodniu Seniora odwiedza córka z rodziną. Obowiązki: Do zadań należy: pomoc w ubieraniu / myciu, prowadzenie gospodarstwa domowego, podawanie lekarstw. Oczekujemy: dobrej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku, życzliwości oraz cierpliwości wobec podopiecznych Oferujemy: • wysokie wynagrodzenie + premie, • legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1), • składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (7824 zł brutto!), • podpisanie jednej czytelnej umowy, • możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC, • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, • pokrycie kosztów podróży w obie strony, • pomoc psychologiczną, • opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7. Kontakt: Tel.: 537-710-740 lub 12 290-44-38 Www: https://www.opiekunki.interkadra.pl/ Posiadamy centra rekrutacyjne w całym kraju.
 3. Jesteśmy firmą, która legalnie zatrudnia Opiekunów osób starszych w oparciu o umowę zlecenie. Ubezpieczenie Europejskie. Oferujemy zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz bardzo atrakcyjne zarobki. Do opieki Pani Sigrid Termin wyjazdu: 27.04.2024 Lokalizacja: Vaterstetten Wynagrodzenie: 1750€ Kilka słów o podopiecznej/ym: Do opieki jest Pani Sigrid, ma 89 lat, waży 56 kg oraz mierzy 148 cm. Mieszka sama w domu jednorodzinnym w Vaterstetten. Choruje na osłabienie starcze, arytmie serca, niewydolność serca, osteoporozę oraz ma inkontynencje. Porusza się powoli przy balkoniku lub lasce. Lubi rozwiązywać krzyżówki, czytać oraz oglądać telewizje. Do dyspozycji opiekunki jest: pokój z dostępem do internetu, własna łazienka, samochód Oczekujemy: -dobrej znajomości języka niemieckiego -prawo jazdy Oferujemy: - do dyspozycji Opiekuna: własny pokój z dostępem do Internetu, - opiekę koordynatora po stronie polskiej oraz niemieckiej, - atrakcyjne benefity do wynagrodzenia, - atrakcyjne wynagrodzenie, - transport od drzwi do drzwi, - europejskie ubezpieczenie. Kontakt Carpediem Care ul. Opolska 30 46-060 Prószków (woj. opolskie) Napisz do nas: [email protected] Odwiedź naszą stronę: https://carpediemcare.eu/ Skontaktuj się z nami: Oliwia: +48 887 057 833 Sandra: +48 722 004 369 lub
 4. Jesteśmy firmą, która legalnie zatrudnia Opiekunów osób starszych w oparciu o umowę zlecenie. Ubezpieczenie Europejskie. Oferujemy zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz bardzo atrakcyjne zarobki. Do opieki Pani Ingeborg Termin wyjazdu: 26.04.2024 Lokalizacja: Wuppertal Wynagrodzenie: 1750€ Kilka słów o podopiecznej/ym: Do opieki Pani Ingeborg, ma 100 lat, waży 60 kg oraz mierzy 160 cm. Mieszka sama w domu jednorodzinnym z ogrodem w Wuppertal. Razem z nią mieszka jamnik, trzeba go dokarmiać i chodzić na wspólne spacery - rodzina wspiera w tej kwestii. Ma problemy z poruszaniem się, wspomaga się balkonikiem. Również ma inkontynencje. Schody są wyposażone w windę schodową. Pani Ingeborg jest osobą miłą, żywą na duchu osobą i lubi rozmawiać. Do dyspozycji opiekunki jest: pokój z dostępem do internetu, samochód, rower, telewizor Oczekujemy: -dobra znajomość języka niemieckiego -prawo jazdy -osoba niepaląca Oferujemy: - do dyspozycji Opiekuna: własny pokój z dostępem do Internetu, - opiekę koordynatora po stronie polskiej oraz niemieckiej, - atrakcyjne benefity do wynagrodzenia, - atrakcyjne wynagrodzenie, - transport od drzwi do drzwi, - europejskie ubezpieczenie. Kontakt Carpediem Care ul. Opolska 30 46-060 Prószków (woj. opolskie) Napisz do nas: [email protected] Odwiedź naszą stronę: https://carpediemcare.eu/ Skontaktuj się z nami: Oliwia: +48 887 057 833 Sandra: +48 722 004 369 lub
 5. Adjo poszukuje chętnych, z terenu całej Polski, do pracy w Niemczech w charakterze: Nowe zlecenie dla opiekuna- mężczyzny do samotnej seniorki / Nr ref 1466 Wynagrodzenie: 1600-1800 EUR/m-c Termin: od 06.05.2024 na 2 m-ce Informacje o ofercie: Do opieki kobieta 90 lat, 155 cm wzrostu, 60 kg wagi. Pani jest w stanie po wylewie i po złamaniu kości udowej, przebywa obecnie jeszcze na rehabilitacji. Choruje na lekką demencję, cukrzycę i nietrzymanie moczu (pieluchy), ma problemy z gryzieniem i przełykaniem. Porusza się przy balkoniku tylko z pomocą opiekuna, ale też na wózku, konieczna jest większa pomoc przy wstawaniu tzw. transfer. Jest łózko pielęgnacyjne. Podopieczna mieszka wraz z kotem w mieszkaniu budynku wielorodzinnego, w spokojnej okolicy. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Wymagania: Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie). Oferta kierowana do opiekuna- mężczyzny. Gwarantujemy: • legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec i pozostałych krajów UE, • atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy, • składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej, • zwrot kosztów podróży, • kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1, • stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy, • możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące. Kontakt: Strona internetowa: www.adjo.pl Mail: [email protected] Telefony: + 48 82 569 84 79, +48 519 142 771, +48 519 084 034 wyślij SMS o treści "Praca"
 6. Adjo poszukuje chętnych, z terenu całej Polski, do pracy w Niemczech w charakterze: Nowe zlecenie dla opiekunki od ok 24-26.04.24 na 29 dni !!! /Nr ref 5451 Wynagrodzenie: 1800 EUR/m-c Termin: od ok 24-26.04.24 na 29 dni !!! Informacje o ofercie: Do opieki kobieta 81 lat, 172 cm wzrostu, 50 kg wagi. Pani choruje na demencję, artrozę i nietrzymanie moczu (korzysta z pieluch), nosi aparat słuchowy, dokucza jej również drżenie rąk. Porusza się samodzielnie, jest jeszcze w miarę sprawna i mobilna fizycznie, potrzebuje pomocy przy większej kąpieli. Seniorka mieszka w mieszkaniu z ogrodem wraz z mężem, który jest zdrowy i sprawny, pan nie wymaga opieki. Jest bardzo blisko po zakupy. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Wymagania: Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego. Oferta kierowana do opiekunki- kobiety. Gwarantujemy: • legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec i pozostałych krajów UE, • atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy, • składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej, • zwrot kosztów podróży, • kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1, • stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy, • możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące. Kontakt: Strona internetowa: www.adjo.pl Mail: [email protected] Telefony: + 48 82 569 84 79, +48 519 142 771, +48 519 084 034 wyślij SMS o treści "Praca"
 7. Adjo poszukuje chętnych, z terenu całej Polski, do pracy w Niemczech w charakterze: Oferta dla opiekunki z komunikatywnym niemieckim do seniorki / Nr ref 7301 Wynagrodzenie: 1500 EUR/m-c Termin: od ok 28-30.04.24 na 6 tyg/lub 2 m-ce Informacje o ofercie: Do opieki kobieta 83 lata, 170 cm wzrostu, 55 kg wagi. Pani jest umysłowo sprawna, choruje na cukrzycę, jest osłabiona ze względu na wiek, jest odżywiana wyłącznie przez sondę, w związku z tym opiekunka gotuje tutaj tylko dla siebie. Podopieczna porusza się głównie na wózku i potrzebuje pomocy przy wstawaniu, ale nie ma tu transferu/dźwigania - seniorka pomaga i ustoi na nogach, codziennie też ćwiczy chodzenie przy balkoniku. Jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne i krzesło toaletowe. Seniorka mieszka samotnie na parterze domu dwurodzinnego, na obrzeżach miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV (polskie kanały) i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagania: Wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby niepalącej. Oferta kierowana do opiekunki- kobiety. Gwarantujemy: • legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec i pozostałych krajów UE, • atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy, • składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej, • zwrot kosztów podróży, • kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1, • stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy, • możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące. Kontakt: Strona internetowa: www.adjo.pl Mail: [email protected] Telefony: + 48 82 569 84 79, +48 519 142 771, +48 519 084 034 wyślij SMS o treści "Praca"
 8. Jesteśmy działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Aktualnie poszukujemy: Wyjazd do Pana Ralfa (82 l.) Data wyjazdu: 29.04.2024 Wynagrodzenie: 1600€ netto/mc Atuty oferty: blisko apteka, sklepy 2 razy w tygodniu pomoc Pflegedienst osobny pokój + łazienka Opis oferty: Opieki potrzebuje Senior poruszający się na wózku inwalidzkim. Podopieczny cierpi na inkontynencję, demencję i problemy ze słuchem. Należy wstawać do Pana 2 razy w nocy. Dwa razy w tygodniu przychodzi Pflegedienst oraz dzieci Seniora. Obowiązki: Do zadań należy: pomoc w ubieraniu / myciu, prowadzenie gospodarstwa domowego, podawanie lekarstw. Oczekujemy: komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku, życzliwości oraz cierpliwości wobec podopiecznych Oferujemy: • wysokie wynagrodzenie + premie, • legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1), • składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (7824 zł brutto!), • podpisanie jednej czytelnej umowy, • możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC, • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, • pokrycie kosztów podróży w obie strony, • pomoc psychologiczną, • opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7. Kontakt: Tel.: 537-710-740 lub 12 290-44-38 Www: https://www.opiekunki.interkadra.pl/ Posiadamy centra rekrutacyjne w całym kraju.
 9. Jesteśmy działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Aktualnie poszukujemy: Opieka do Pani Mariny (88l.) Data wyjazdu: 27.04.2024 Wynagrodzenie: 1650€ netto Atuty oferty: wsparcie rodziny osobny pokój z łazienką bezpieczna okolica bez nocek wsparcie Pflege Opis oferty: Seniorka ma na imię Marina i ma 88 lat. Mieszka samotnie w centrum miasteczka. Cierpi na chorobę Parkinsona i reumatyzm. Jest osobą w miarę mobilną, lubi spacerować po okolicy. Raz na dwa tygodnie podopieczną odwiedza syn z rodziną. Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/myciu Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego Podawanie lekarstw Towarzyszenie podczas wizyt lekarskich Oczekujemy: dobrej znajomości języka niemieckiego doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku prawa jazdy (mile widziane) życzliwości oraz cierpliwości wobec podopiecznych Oferujemy: • wysokie wynagrodzenie + premie, • legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1), • składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (7824 zł brutto!), • podpisanie jednej czytelnej umowy, • możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC, • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, • pokrycie kosztów podróży w obie strony, • pomoc psychologiczną, • opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7. Kontakt: Tel.: 537-710-740 lub 12 290-44-38 Www: https://www.opiekunki.interkadra.pl/ Posiadamy centra rekrutacyjne w całym kraju.
 10. Opieka Portus jest firmą rodzinną dla której nadrzędną wartością jest zaufanie. Skład zespołu tworzą specjaliści z 5-letnim doświadczeniem znający od podszewki pracę rekrutera w Polsce, koordynatora w Niemczech oraz pracę opiekunki na zleceniu. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi Partnerami Niemieckimi. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu. Opiekunka z dobrą znaj. niem. do leżącej Seniorki od 28.04 za 1800 Euro Miejscowość: Gottmadingen Pacjent: Pani 85 lat, 55 kg. Mobilność: leżąca Znajomość języka: dobra Wynagrodzenie: 1800 Oferta z dnia: 22.04.2024 Numer oferty: Gottmadingen Stan zdrowia pacjentki Seniorka jest pacjentką leżącą, trzeba pomóc w myciu, jedzeniu, itp. Ma pełną inkontynencję, nosi pieluchy. Pomoce w domu: łóżko pielęgnacyjne, materac przeciwodleżynowy, lift. Wymagania - dobra znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w opiece, - referencje (mile widziane). Zakres obowiązków - prowadzenie gospodarstwa domowego Warunki mieszkalne: Mieszkanie osobny pokój internet Zapewniamy - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie - opłacona i zorganizowana podróż, - stała opieka koordynatora - liczny pakiet premii. Kontakt: Wyślij zgłoszenie mailowo: [email protected] Znajdź nas na fb (https://www.facebook.com/Opieka-Portus-170038133916479/) Wyślij sms na nr 510 799 272 Zadzwoń do nas 71 315 45 88
 11. Opieka Portus jest firmą rodzinną dla której nadrzędną wartością jest zaufanie. Skład zespołu tworzą specjaliści z 5-letnim doświadczeniem znający od podszewki pracę rekrutera w Polsce, koordynatora w Niemczech oraz pracę opiekunki na zleceniu. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi Partnerami Niemieckimi. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu. Zastępstwo na miesiąc od 28.04 do Seniorki potrzebna opiekunka z dobrą znaj. niem. za 1800 Euro Miejscowość: Ladbergen Pacjent: Pani 72 lata, 52 kg. Mobilność: wózek inwalidzki Znajomość języka: dobra Wynagrodzenie: 1800 Oferta z dnia: 22.04.2024 Numer oferty: Ladbergen Stan zdrowia pacjentki Seniorka cierpi na stwardnienie rozsiane, zniedołężnienie starcze i ma odleżyny, ma cewnik i stomie, porusza się na wózku inwalidzkim i trzeba jej pomóc w transferze. PD przychodzi codziennie. Wymagania - dobra znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w opiece, - referencje (mile widziane). Zakres obowiązków - prowadzenie gospodarstwa domowego Warunki mieszkalne: Dom pokój internet Zapewniamy - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie - opłacona i zorganizowana podróż, - stała opieka koordynatora - liczny pakiet premii. Kontakt: Wyślij zgłoszenie mailowo: [email protected] Znajdź nas na fb (https://www.facebook.com/Opieka-Portus-170038133916479/) Wyślij sms na nr 510 799 272 Zadzwoń do nas 71 315 45 88
 12. Opieka Portus jest firmą rodzinną dla której nadrzędną wartością jest zaufanie. Skład zespołu tworzą specjaliści z 5-letnim doświadczeniem znający od podszewki pracę rekrutera w Polsce, koordynatora w Niemczech oraz pracę opiekunki na zleceniu. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi Partnerami Niemieckimi. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu. Nowa oferta od 30.04! Senior poszukuje opiekunki z prawem jazdy i dobrą znaj. niem. za 1750 Euro Miejscowość: Hürtgenwald Pacjent: Pan 92 lata, 76 kg. Mobilność: laska Znajomość języka: dobra Wynagrodzenie: 1750 Oferta z dnia: 22.04.2024 Numer oferty: Hürtgenwald Stan zdrowia pacjentki Senior porusza się przy pomocy laski, cierpi na osłabienie starcze, niewydolność serca, nadciśnienie oraz reumatyzm. Wymaga pomocy przy higienie oraz ubieraniu. Wymagania - dobra znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w opiece, - referencje (mile widziane). - prawo jazdy Zakres obowiązków - prowadzenie gospodarstwa domowego Warunki mieszkalne: Dom jednorodzinny osobny pokój internet Zapewniamy - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie - opłacona i zorganizowana podróż, - stała opieka koordynatora - liczny pakiet premii. Kontakt: Wyślij zgłoszenie mailowo: [email protected] Znajdź nas na fb (https://www.facebook.com/Opieka-Portus-170038133916479/) Wyślij sms na nr 510 799 272 Zadzwoń do nas 71 315 45 88
 13. OFERTA DO SAMOTNEJ SENIORKI Z BADENII-WIRTEMBERGII | 1750 EURO Stawka: 1750 Termin: 14.05.2024 Miejscowość: 74572 Blaufelden, Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 76241 Informacje na temat zlecenia Podopieczna (92 l., 62 kg, 167 cm) choruje na astmę i artrozę. Pani porusza się ze wsparciem rollatora. Ma zachowane zdolności komunikacyjne, jest osobą otwartą i przyjazną. Spokojnie przesypia noce. Samodzielnie korzysta z toalety. Podopieczna potrzebuje wsparcia przede wszystkim przy ubieraniu się i podczas kąpieli. Należy także towarzyszyć jej w trakcie codziennych spacerów oraz zająć się domem. Obowiązki Obowiązki Opiekunki: Otoczenie Seniorki opieką, pomoc w toalecie, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, towarzyszenie podczas spacerów oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe. Warunki mieszkaniowe Pani mieszka w domu jednorodzinnym na wsi. Najbliższe sklepy znajdują się w odległości około 10 minut od miejsca zamieszkania. Opiekunka ma zapewniony osobny pokój z dostępem do Internetu, telewizją i własną łazienką. Wymagania Wymagania: - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, - dobra znajomość języka niemieckiego Nasza oferta - Atrakcyjne zarobki, - Jasna umowa i przejrzyste zasady współpracy, - Prywatne ubezpieczenie zdrowotne, - Aż 800 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna, - Bonus 120 € za przejście z innej agencji, - Premie sezonowe oraz świąteczne, - Bezpłatne kursy i szkolenia zarówno językowe, jak i opiekuńcze, - Duży wybór zleceń w całych Niemczech, - Telefon alarmowy 24 h/7, - Bezpieczeństwo oraz stały kontakt z koordynatorem podczas pobytu na zleceniu! Skontaktuj się z nami MEDIPE tel. 699-605-400 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.pl Ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław
 14. ANGELCARE24 poszukuje osób na stanowisko: ZLECENIE DO SENIORKI W OK. DUSSELDORFU - START 16.05 (ZMIANA) + WYNAGRODZENIE DO 1900 EURO! Stawka: 1700 Termin rozpoczęcia pracy: 16-05-2024 Lokalizacja: 40764 LANGENDELD; OK. DUSSELDORFU Profil Podopiecznej - kobieta w wieku 87 lat, ważąca 68 kg przy 176 cm wzrostu; - po przebytej operacji mózgu; - porusza się ze wsparciem; - w opiece nad seniorką pomaga Pflegedienst; - mieszka sama w domu jednorodzinnym z ogrodem; - dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem i dostępem do Internetu oraz osobną łazienką; standardowo przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia Wymagania - komunikatywna znajomość języka niemieckiego; - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi; Gwarantujemy: - wysoką jakość usług, elastyczność oraz dbałość o naszych pracowników zgodnie z certyfikatem FIRMA GODNA ZAUFANIA; - legalne zatrudnienie na polskich (RÓWNIEŻ OD ŚREDNIEJ KRAJOWEJ) i niemieckich warunkach (AOK) - ZYSKAJ NIEMIECKĄ EMERYTURĘ po 60 m-cach! - błyskawiczne załatwienie formalności - nawet w ciągu 1-2 dni roboczych! - zarobki w zakresie 1300 - 1900 Euro netto/m-c i więcej! - premia za szybki wyjazd (50 EUR), premia za przejście z innej firmy (150 EUR), premia koleżeńska (za polecenie innych kandydatek do pracy do 220 EUR), premia rodzina (za polecenie rodzin do współpracy do 350EUR), premia za stałe wyjazdy, itd. - codziennie nowe oferty pracy; - kontakt z firmą przez 24h/dobę; - załatwienie i opłacenie transportu - z nami opiekunka za nic nie płaci! Kontakt NIE CZEKAJ – APLIKUJ JUŻ DZIŚ! CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE! - wyślij wiadomość na adres: [email protected] - zadzwoń na nr +48 884 908 700; +48 733-344-208; +48 500-435-500 lub +48 52 388-67-65, - wyślij SMS o treści „OPIEKA” - ODDZWONIMY! ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ: https://angelcare24.eu/ ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA NASZEGO FACEBOOKA: https://www.facebook.com/www.angelcare24.eu
 15. Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko: Poszukiwana opiekunka na krótkie zastępstwo w terminie 06.05-22.05.2024. Do opieki, Pani Margarete, bez demencji, poruszająca się rollatorze, oferta bez gotowania w 65719 Hofheim. Stawka: 1600€/m-c Termin wyjazdu: 06.05.2024 Miejscowość: 65719 Hofheim am Taunus, Niemcy Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec. Opis oferty Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego dla naszej mobilnej seniorki, Pani Margarete. Na co dzień podopieczna porusza o rollatorze ale miewa zachwiania równowagi dlatego opiekunka powinna ja asekurować. Mimo 93 lat jest nadal w dużej mierze samodzielna i potrzebuje jedynie wsparcia podczas kąpieli oraz ubierania. Większej pomocy potrzebuje podczas wstawania, jest potrzebny lekki transfer. Seniorka waży zaledwie 45kg, a jeśli opiekunka miałaby z tym problem sąsiedzi służą pomocą. Nadal korzysta z toalety ale trzeba jej pomoc. Posiłki spożywa sama ale powinny być łatwe do spożycia. Obiady są przywożone codziennie przez catering. Bez problemu również przesypia całe noce. Seniorka nie ma objawów demencji i bez problemu można z nią pogawędzić na różne tematy. Lubi oglądać sport i czytać gazety. Miejsce pracy to domek jednorodzinny, 100m2, 4 pokoje, taras. Najbliżej domu jest piekarnia, opiekunka ma oczywiście do dyspozycji osobny pokój, Internet oraz czas wolny. Opiekunka przejmie również wszystkie obowiązki domowe takie jak dbanie o czystość domu oraz zakupy. Do sklepu jest dość daleko, dlatego w zakupach pomaga syn podopiecznej. Wymagania • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się z podopiecznym • Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi • Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista Oferujemy • Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy • Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy) • Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu • Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony! • Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia • Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres: [email protected] Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.) Kontakt Agencja Zatrudnienia EFEKT ul. Wyzwolenia 4 66-500 Strzelce Krajeńskie Mail: [email protected] www: efekt-24.pl tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98 kom. 503-502-317, 669-363-748, 508-558-955, 506-593-481, 506-593-416, 690-260-327 Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech. Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!! https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt Sprawdź nas!
 16. Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko: Oferta od 30.04.2024. Sprawdzone zlecenie do seniorki bez demencji, Pani Giseli, bez nocnego wstawania – 1.600 Euro netto, w 61231 Bad Nauheim. Warunki niemieckie Stawka: 1600€/m-c Termin wyjazdu: 30.04.2024 Miejscowość: 61231 Bad Nauheim, Niemcy Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec. Opis oferty Nasza podopieczna Pani Gisela (91) z uzdrowiskowego miasteczka Bad Nauheim u podnóża gór Taunus poszukuje opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Seniorka jest po przebytym zawale, który spowodował u niej paraliż prawostronny przez co jest bardzo osłabiona i ma problemy z mobilnością. Uczy się chodzić od nowa i wykonywać inne czynności dnia codziennego. Na tą chwilę potrzebuje wsparcia podczas wstawania na wózek inwalidzki. Swobodnie porusza rękami dlatego jest w stanie sama spożywać posiłki i wykonywać drobne czynności higieniczne. Nie stwierdzona u niej demencji ale miewa gorsze dni, w których ma chwilowe zaburzenia orientacji czasowej oraz sytuacyjnej. Pani Gisela mimo częściowej inkontynencji nadal woła opiekunkę aby pomogła jej skorzystać z toalety. Personel Pflegedienst odwiedza podopieczną dwa razy dziennie aby wspomóc ją w higienie porannej oraz podać leki. Regularnie również przychodzi fryzjerka oraz stylistka paznokci. Do obowiązków opiekunki będzie należało: pomoc seniorce w codziennych czynnościach, zajmowanie się gospodarstwem domowym, robienie zakupów, wizyty lekarskie oraz spacery i wyjścia do restauracji. Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym z tarasem, gdzie do sklepów jest 10 min drogi pieszo. Opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój z TV i dostępem do Internetu oraz własną łazienkę. Wymagania • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się z podopiecznym • Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi • Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista Oferujemy • Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy • Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy) • Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu • Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony! • Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia • Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres: [email protected] Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.) Kontakt Agencja Zatrudnienia EFEKT ul. Wyzwolenia 4 66-500 Strzelce Krajeńskie Mail: [email protected] www: efekt-24.pl tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98 kom. 503-502-317, 669-363-748, 508-558-955, 506-593-481, 506-593-416, 690-260-327 Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech. Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!! https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt Sprawdź nas!
 17. Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko: Oferta dla opiekunki z doświadczeniem, która zaopiekuje się naszą uśmiechnięta seniorką na wózku inwalidzkim, od 28.04.2024, w 76534 Baden Baden – 1700€/m-c. Warunki niemieckie. Stawka: 1700€/m-c Termin wyjazdu: 28.04.2024 Miejscowość: 76534 Baden Baden, Niemcy Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec. Opis oferty Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz z doświadczeniem dla naszej seniorki, Pani Waltraud, która choruje na demencje. Mimo, że choroba postępuje dalej jest uśmiechniętą i pogodną osobą. Na co dzień porusza się o wózku inwalidzkim przez co potrzebuje wsparcia w wielu czynnościach dnia codziennego. Podopieczna zmaga się z inkontynencją moczowa dlatego na noc ma zakładane pieluchy, a w dzień stara się korzystać z toalety. Pani Waltraud mieszka z mężem, który jest mobilny i samodzielny. Pan Dieter troszczy się o swoją żonę i stara się jej pomagać jak najwięcej. Podopiecznym zależy aby opiekunka zajęła się prowadzeniem domu i przejęła obowiązki takie jak: sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie oraz od czasu do czasu zrobiła zakupy. Zazwyczaj to senior robi zakupy. Miejsce pracy to 3 piętrowy dom, gdzie parter jest wynajmowany innej rodzinie. Na pierwszym piętrze mieszkają seniorzy. Dla opiekunki przygotowano 2 pokoje w pełni umeblowane, które znajdują się na drugim piętrze. Wymagania • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się z podopiecznym • Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi • Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista Oferujemy • Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy • Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy) • Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu • Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony! • Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia • Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres: [email protected] Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.) Kontakt Agencja Zatrudnienia EFEKT ul. Wyzwolenia 4 66-500 Strzelce Krajeńskie Mail: [email protected] www: efekt-24.pl tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98 kom. 503-502-317, 669-363-748, 508-558-955, 506-593-481, 506-593-416, 690-260-327 Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech. Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!! https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt Sprawdź nas!
 18. ANGELCARE24 poszukuje osób na stanowisko: OPIEKUNKA DO SENIORKI W OK. SIEGEN - START OD 30.04 (ZMIANA) + OSOBA NIEPALĄCA + PRAWO JAZDY! Stawka: 1800 Termin rozpoczęcia pracy: 30-04-2024 Lokalizacja: 57234 WILNSDORF; OK. SIEGEN Profil Podopiecznej - kobieta w wieku 87 lat, ważąca 75 kg przy 168 cm wzrostu; - cierpi na neuropatię; - porusza się przy pomocy Rollatora; - mieszka w domu jednorodzinnym z mężem (niewymagającym opieki którego należy uwzględnić przy prowadzeniu gospodarstwa domowego); - dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem i dostępem do Internetu; na miejscu do dyspozycji opiekunki jest samochód osobowy z automatyczną skrzynią biegów; standardowo przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia Wymagania - dobra znajomość języka niemieckiego; - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi; - osoba niepaląca; - prawo jazdy; Gwarantujemy: - wysoką jakość usług, elastyczność oraz dbałość o naszych pracowników zgodnie z certyfikatem FIRMA GODNA ZAUFANIA; - legalne zatrudnienie na polskich (RÓWNIEŻ OD ŚREDNIEJ KRAJOWEJ) i niemieckich warunkach (AOK) - ZYSKAJ NIEMIECKĄ EMERYTURĘ po 60 m-cach! - błyskawiczne załatwienie formalności - nawet w ciągu 1-2 dni roboczych! - zarobki w zakresie 1300 - 1900 Euro netto/m-c i więcej! - premia za szybki wyjazd (50 EUR), premia za przejście z innej firmy (150 EUR), premia koleżeńska (za polecenie innych kandydatek do pracy do 220 EUR), premia rodzina (za polecenie rodzin do współpracy do 350EUR), premia za stałe wyjazdy, itd. - codziennie nowe oferty pracy; - kontakt z firmą przez 24h/dobę; - załatwienie i opłacenie transportu - z nami opiekunka za nic nie płaci! Kontakt NIE CZEKAJ – APLIKUJ JUŻ DZIŚ! CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE! - wyślij wiadomość na adres: [email protected] - zadzwoń na nr +48 884 908 700; +48 733-344-208; +48 500-435-500 lub +48 52 388-67-65, - wyślij SMS o treści „OPIEKA” - ODDZWONIMY! ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ: https://angelcare24.eu/ ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA NASZEGO FACEBOOKA: https://www.facebook.com/www.angelcare24.eu
 19. ANGELCARE24 poszukuje osób na stanowisko: NOWE ZLECENIE DO SAMOTNEGO SENIORA W OK. ULM - START 30.04 + WYNAGRODZENIE DO 1900 EURO! Stawka: 1700 Termin rozpoczęcia pracy: 30-04-2024 Lokalizacja: 88471 LAUPHEIM; OK. ULM Profil Podopiecznego - mężczyzna w wieku 77 lat, ważący 60 kg przy 170 cm wzrostu; - po przebytej amputacji stopy, cierpi na cukrzycę (insulinozależną), starcze osłabienie, inkontynencję (cewnik); - jest osobą leżącą, do dyspozycji ma wózek inwalidzki; - mieszka sam w domu; na wyposażeniu jest Pflegebett; w domu znajduje się kot; - dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem i dostępem do Internetu; standardowo przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia + DODATKOWO 2 x ½ DNIA WOLNEGO (do ustalenia z rodziną na miejscu)! Wymagania - dobra znajomość języka niemieckiego; - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi; Gwarantujemy: - wysoką jakość usług, elastyczność oraz dbałość o naszych pracowników zgodnie z certyfikatem FIRMA GODNA ZAUFANIA; - legalne zatrudnienie na polskich (RÓWNIEŻ OD ŚREDNIEJ KRAJOWEJ) i niemieckich warunkach (AOK) - ZYSKAJ NIEMIECKĄ EMERYTURĘ po 60 m-cach! - błyskawiczne załatwienie formalności - nawet w ciągu 1-2 dni roboczych! - zarobki w zakresie 1300 - 1900 Euro netto/m-c i więcej! - premia za szybki wyjazd (50 EUR), premia za przejście z innej firmy (150 EUR), premia koleżeńska (za polecenie innych kandydatek do pracy do 220 EUR), premia rodzina (za polecenie rodzin do współpracy do 350EUR), premia za stałe wyjazdy, itd. - codziennie nowe oferty pracy; - kontakt z firmą przez 24h/dobę; - załatwienie i opłacenie transportu - z nami opiekunka za nic nie płaci! Kontakt NIE CZEKAJ – APLIKUJ JUŻ DZIŚ! CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE! - wyślij wiadomość na adres: [email protected] - zadzwoń na nr +48 884 908 700; +48 733-344-208; +48 500-435-500 lub +48 52 388-67-65, - wyślij SMS o treści „OPIEKA” - ODDZWONIMY! ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ: https://angelcare24.eu/ ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA NASZEGO FACEBOOKA: https://www.facebook.com/www.angelcare24.eu
 20. PERSONALSERVICES24 oferuje usługi rekrutacji oraz opieki i pomocy w gospodarstwie domowym dla Osób Starszych w Polsce, Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej. Dla naszych Klientów poszukujemy obecnie: OPIEKUNKA dla SENIORKI Wynagrodzenie: od 1500 do 2000 euro netto Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy Początek: od 23.05. na 2 mies. Opis stanowiska: Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 80 kg. Podopieczna porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, dużo czasu spędza w łóżku, wymagany transfer. Pacjentka ma osłabienie starcze, Parkinsona i jest inkontynentna. Pani potrzebuje pomocy w wykonywaniu codziennych czynności oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka z córką w mieszkaniu. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny, w pełni wyposażony pokój i łazienka. Zadania: Dbanie o dobre samopoczucie oraz asystowanie w codziennych czynnościach Aktywowanie Podopiecznej / Podopiecznego Prowadzenie lub pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, robienie zakupów, utrzymywanie porządku Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego Doświadczenie w opiece Cierpliwość, pogodna natura i życzliwość Oferujemy: • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną, • odprowadzane pełne składki ZUS, • BEZPŁATNY TRANSPORT LUB ZWROT KOSZTÓW, • ZAROBKI OD 1500 DO 2000 EURO NETTO, • dodatkowe ubezpieczenie za granicą, • opieka Koordynatora na miejscu, • stały kontakt z pracownikami Personalservices24. Kontakt: Personalservices24 Biuro Warszawa ul. Kazimierzowska 52, 02-546 Warszawa Tel stacjonarny: 0048 22 849-04-02 E-mail: [email protected] www: http://ps24.net.pl/
 21. PERSONALSERVICES24 oferuje usługi rekrutacji oraz opieki i pomocy w gospodarstwie domowym dla Osób Starszych w Polsce, Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej. Dla naszych Klientów poszukujemy obecnie: OPIEKUNKA dla SENIORKI Wynagrodzenie: od 1500 do 2000 euro netto Miejsce pracy: Pinneberg, Niemcy Początek: od 17.05. na 2 mies. Opis stanowiska: Opieka i wsparcie seniorki. Pani 160 cm, 61 kg. Seniorka jest osobą mobilną, korzysta z rollatora. Pacjentka cierpi na inkontynencję, demencję oraz osłabienie starcze. Seniorce należy pomóc w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Seniorka jest miła i spokojna z charakteru. Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój. Na zleceniu jest też dostęp do Internetu Zadania: Dbanie o dobre samopoczucie oraz asystowanie w codziennych czynnościach Aktywowanie Podopiecznej / Podopiecznego Prowadzenie lub pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, robienie zakupów, utrzymywanie porządku Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego /warunek konieczny Doświadczenie w opiece Cierpliwość, pogodna natura i życzliwość Oferujemy: • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną, • odprowadzane pełne składki ZUS, • BEZPŁATNY TRANSPORT LUB ZWROT KOSZTÓW, • ZAROBKI OD 1500 DO 2000 EURO NETTO, • dodatkowe ubezpieczenie za granicą, • opieka Koordynatora na miejscu, • stały kontakt z pracownikami Personalservices24. Kontakt: Personalservices24 Biuro Warszawa ul. Kazimierzowska 52, 02-546 Warszawa Tel stacjonarny: 0048 22 849-04-02 E-mail: [email protected] www: http://ps24.net.pl/
 22. PERSONALSERVICES24 oferuje usługi rekrutacji oraz opieki i pomocy w gospodarstwie domowym dla Osób Starszych w Polsce, Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej. Dla naszych Klientów poszukujemy obecnie: OPIEKUNKA dla SENIORA Wynagrodzenie: od 1500 do 2000 euro netto Miejsce pracy: Eschbach, Niemcy Początek: od 18.05. na 2 mies. Opis stanowiska: Opieka i wsparcie dla PANA, pacjent 180 cm, 80 kg, po przebytym udarze. Senior nadal jest osobą mobilną i w dużym stopniu samodzielną, chodzi o lasce. Podopieczny ma cukrzycę oraz jest inkontynentny, natomiast umysł ma klarowny. Panu należy pomóc w codziennym funkcjonowaniu, w przygotowywaniu posiłków oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Senior mieszka sam w domu jednorodzinnym, przestrzeń wiejska. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój z własną łazienką, jest też Internet. Zadania: Dbanie o dobre samopoczucie oraz asystowanie w codziennych czynnościach Aktywowanie Podopiecznej / Podopiecznego Prowadzenie lub pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, robienie zakupów, utrzymywanie porządku Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego / warunek konieczny Doświadczenie w opiece Cierpliwość, pogodna natura i życzliwość PRAWO JAZDY BRAK NAŁOGÓW Oferujemy: • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną, • odprowadzane pełne składki ZUS, • BEZPŁATNY TRANSPORT LUB ZWROT KOSZTÓW, • ZAROBKI OD 1500 DO 2000 EURO NETTO, • dodatkowe ubezpieczenie za granicą, • opieka Koordynatora na miejscu, • stały kontakt z pracownikami Personalservices24. Kontakt: Personalservices24 Biuro Warszawa ul. Kazimierzowska 52, 02-546 Warszawa Tel stacjonarny: 0048 22 849-04-02 E-mail: [email protected] www: http://ps24.net.pl/
 23. MIESIĘCZNE ZLECENIE DO SAMOTNEJ SENIORKI Z OKOLIC KOLONII | 1700 EURO Stawka: 1700 Termin: 18.05.2024 Miejscowość: 50354 Hürth, Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 76240 Informacje na temat zlecenia Podopieczna (91 l., 70 kg, 170 cm) choruje na demencja i niewydolność serca. Porusza się za pomocą rollatora lub wózka inwalidzkiego. Wymaga pomocy w ubieraniu się, korzystaniu z toalety oraz kąpieli (kąpiel dwa razy w tygodniu). Chodzi spać około godziny 22:00, wstaje przed godziną 09:00. Z charakteru jest spokojną, niesprawiającą problemów osobą. Na miejscu jest nasza stała Opiekunka, która w czerwcu będzie wracała na to zlecenie. Obowiązki Obowiązki Opiekunki: Otoczenie Seniorki opieką, pomoc w ubieraniu, kąpieli i toalecie, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, towarzyszenie podczas spacerów oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe. Warunki mieszkaniowe Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Najbliższe sklepy znajdują się w odległości około 15 minut od miejsca zamieszkania. Opiekunka ma zapewniony osobny pokój z dostępem do Internetu. Wymagania Wymagania: - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, - komunikatywna/dobre znajomość języka niemieckiego. Nasza oferta - Atrakcyjne zarobki, - Jasna umowa i przejrzyste zasady współpracy, - Prywatne ubezpieczenie zdrowotne, - Aż 800 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna, - Bonus 120 € za przejście z innej agencji, - Premie sezonowe oraz świąteczne, - Bezpłatne kursy i szkolenia zarówno językowe, jak i opiekuńcze, - Duży wybór zleceń w całych Niemczech, - Telefon alarmowy 24 h/7, - Bezpieczeństwo oraz stały kontakt z koordynatorem podczas pobytu na zleceniu! Skontaktuj się z nami MEDIPE tel. 699-605-400 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.pl Ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław
 24. Arkadia Care poszukuje sprawdzona oferta Wynagrodzenie: 1800 Miejscowość: 65795 Hattersheim Termin: 05.05.2024 Znajomość języka: komunikatywna znajomość j.niemieckiego Szczegóły zlecenia Podopieczny ma 97 lat, mierzy 166 cm, waży 70 kg. Senior cierpi na początkową demencję, osłabienie starcze, choroby serca oraz inkontynencję. Mowa funkcjonuje u niego dobrze, słyszy bardzo słabo, pan jest praktycznie niewidomy. Orientacja czasowo przestrzenna częściowo zachowana. Senior porusza się z pomocą kijków, rolatorem lub z pomocą opiekunki – samodzielnie wstaje, samodzielnie je w dużej mierze jest samodzielny mimo problemów z wiekiem. W ciągu dnia lubi oglądać tv. Przesypia noce, nie trzeba wstawać. Żona jest całkowicie samodzielnie, nie wykonujemy przy niej żadnych czynności, pierze rzeczy swoje i seniora – Pani jest bardzo przyjazną osobą, miłą i pomocą. Pomaga przy swoim mężu dość sporo. Podopieczny mieszka z żoną w domu jednorodzinnym w mieście. Dla Opiekunki został przygotowany osobny pokój, są dwie łazienki i dostępem do internetu. Zadania opiekunki Seniorowi pomaga się w myciu, przy ubieraniu/rozbieraniu. Prowadzi się także gospodarstwo domowe, m.in. poprzez pranie, gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy. Wymagania Komunikatywna języka niemieckiego, doświadczenie w opiece. Zapewniamy - Wsparcie i opiekę koordynatora - Legalne zatrudnienie - Atrakcyjne wynagrodzenie - Odprowadzanie składek ZUS - Transport do Niemiec i z powrotem - Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora Kontakt ul. Zamknięta 10 lok. 2.6 30-554 Kraków tel. 12 356 29 00 kom. 532 003 165 mail: [email protected] www.arkadiacare.pl
 25. Dolce Vita Agentur Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko: DLA OPIEKUNKI Z DOBRYM NIEMIECKIM W WALLDORF OD 28.04 Wynagrodzenie: 1800 EURO NETTO M-C Miejscowość: Köln Termin: 28.04 Informacje na temat zlecenia: Zakres obowiązków: utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa. Zakwaterowanie w Kolen. Dom jednorodzinny. Pokój dla opiekunki, z osobą łazienką, wsparcie rodziny (jeśli jest taka potrzeba), dostęp do Internetu, TV w pokoju, darmowe podstawowe wyżywienie+ ZAPEWNIONY TRANSPORT! Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc!! Wymagania: WYMAGANIA osoba z doświadczeniem, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, dyspozycyjność do wyjazdu w wyżej wskazanym terminie oraz do pozostania na zleceniu przez okres 2 miesięcy Skontaktuj się z nami: SYMEON DOLCEVITA ul. Wrzesińska 12/21 03-713 Warszawa +48 506-677-444 +48 504-014-848 Adres www: https://edolcevita.pl/ Mail: [email protected]
 26. Firma PFLEGE MIT HERZ POLEN poszukuje pracowników do pomocy osobom starszym na terenie Niemiec. Zatrudniamy w oparciu o umowę zlecenie, zapewniamy formularz A1 i kartę EKUZ. Formalności załatwiamy 1-2 dni robocze. 👴💚POSZUKUJEMY OPIEKUNKI LUB OPIEKUNA DO SPOKOJNEGO SENIORA Z DEMENCJĄ👴💚 Planowany termin wyjazdu: 29.04.2024r. Lokalizacja: 86633 Neuburg an der Donau Wymagana znajomość języka niemieckiego: Komunikatywny Wynagrodzenie: 1800 EURO Opis stanu zdrowia Podopiecznego 👴💚POSZUKUJEMY OPIEKUNKI LUB OPIEKUNA DO SPOKOJNEGO SENIORA Z DEMENCJĄ👴💚 🏠 KOD POCZTOWY: 86633 Neuburg an der Donau ⏳ START: 29.04.2024 r. 💰 WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!! 💚👴SENIOR: Pan Gerald, 87 lat, 70kg, 175cm Poszukujemy miłego Opiekuna dla Pana Geralda. U Seniora zdiagnozowano Demencję. Zaczyna tracić orientację w czasie i miejscu. Ma problemy ze słuchem, co jest powodem korzystania z pomocy aparatu słuchowego. Wymaga głównie wskazówek i kontroli nad przyjmowaniem leków i jedzenia oraz motywacji. Pan Gerald jest osobą mobliną, natomiast czasem potrzebuje pomocnej dłoni podczas przemieszczania się. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Przesypia całe noce !!!😴 Starszy Pan potrzebuje pomocy i pełnej motywacji w wykonywaniu czynności życia codziennego, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie/rozbieranie, pomoc we wstawaniu, itp. Opiekun powinien także pomóc w drobnych pracach porządkowych w domu, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, itd 🎀Pan Gerald mieszka wraz z żoną w pięknym domu w w małym miasteczku, gdzie dla Opiekuna zapewniony jest w pełni wyposażony pokój z TV + WIFI + WŁASNA ŁAZIENKA !📺 Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00 ☎️+48 664 774 561 Anita ☎️+48 600 874 787 Magda ☎️+48 600 875 116 Anna 💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31 Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl 🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu. 🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW. 🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę. ❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗ Kontakt PFLEGE MIT HERZ POLEN Pflege - Betreuung - Zuhause Kaszubska 1, 75-025 Koszalin Telefon: +48 600-872-149, +48 600-875-116 e-mail: [email protected] strona www: www.pmhp.pl
 27.  O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
 • Dodaj nową pozycję...