Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

zwrot kosztów podróży dla opiekunki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  W dniu 29.05.2018 o 09:00, ryba napisał(a):

W "mojej " agencji z reguły koszty podróży to 180 euro( czasami 150), płaci rodzina, połowe po przyjeździe, drugą przed wyjazdem. O bilet, jego koszt nie pytają.

Rozwiń  

U mnie też 180 ( zawsze ) , tyle , że w pierwszym dniu przyjazdu całość ....i też nie pytają o koszta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  W dniu 29.05.2018 o 09:08, Baśka powtarzająca się napisał(a):

U mnie też 180 ( zawsze ) , tyle , że w pierwszym dniu przyjazdu całość ....i też nie pytają o koszta .

Rozwiń  

No u mnie tez tyle :d:d.

Kiedys w innej firmie mialam placone 3e za dzien pobytu.W pierwszej chwili pomyslalam , ze jak 3 miesiace posiedzi , to ladna kasa, okazalo sie pozniej , ze zwracaja maksymalnie do 2 miesiecy , czyli wychodzilo tez 180))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  W dniu 29.05.2018 o 10:52, Magdzie napisał(a):

No u mnie tez tyle :d:d.

Kiedys w innej firmie mialam placone 3e za dzien pobytu.W pierwszej chwili pomyslalam , ze jak 3 miesiace posiedzi , to ladna kasa, okazalo sie pozniej , ze zwracaja maksymalnie do 2 miesiecy , czyli wychodzilo tez 180))

Rozwiń  

No popatrz tylko ....zmówiły się te agencje ...czy coo ?xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  W dniu 29.05.2018 o 13:09, Maria Jolanta napisał(a):

To nie wracaj. :haha:

Rozwiń  

 

  W dniu 29.05.2018 o 13:20, violka napisał(a):

Jak pójdziesz z buta ,to 100 CHF zostanie Ci w kieszeni :haha:

Rozwiń  

 

  W dniu 29.05.2018 o 13:32, Baśka powtarzająca się napisał(a):

A po drodze jeszcze pozwiedza sobie ...trochę więcej świata ujrzy :haha:

Rozwiń  

Należy wam się :lanie: Gdzie wasza empatia @ @ @ wstrętne...:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  W dniu 17.11.2017 o 18:21, erika napisał(a):

Jak u Was jest ze zwrotem kosztów podróży? W ostatniej mojej Agencji było tak:

Ja zamówiłam Busa i oczywiście musiałam powiedzieć Agencji cenę Busa ale  w jedną stronę.Agencja pomnożyła razy dwa, czyli droga powrotna  i wystawiła mi zaświadczenie, które miałam przedłożyć rodzinie po powrocie na miejsce docelowe, rodzina zwróciła pieniążki .  Wcześniej Agencja zaznaczyła mi w rozmowie telefonicznej,że jesli Bus powrotny  będzie kosztował drożej  więc nie będzie problemu o zwrot kosztów  , tylko muszę powiadomić  .   Tak się też stało, cena biletu Bus w stronę powrotną się zmieniła  :( a więc musiałam dopłacić ze swoich pieniążków, ponieważ Agencja powiedziała ,że może być też odwrotnie :( i opiekunka się wzbogaci :hahaha: Nie zbiedniałam te 10 Euro ,ale dla zasady Agencja ma u mnie krechę. C...e   wo..k;)

 

 

Rozwiń  

Tu gdzie obecnie jestem zwrot w umowie 150euro do ręki..oczywiście podpisuje odbiór kasy ....na przyjazd jak znalazł 75 i przed odjazdem na zakupy też kaska jest...mogę oczywiście powiedzieć że wolałabym całość od razu ale niekoniecznie

Poprzednio nie dość że dostawalam w złotówkach to było 400 PLN ujęte w fakturze która musiałam wystawić ...minus podatek..To wychodziłam jak Zabłocki na myślę, nie wspomnę o premiach świątecznych....tamta agencja wg mnie wyjątkowo kroila dla siebie..wypłata w złotówkach ...konkretna suma albo dzielona po kursie..I zawsze in minus...po podjęciu zusow itd ..netto ...tzw d..py nie urwało...no ale się uczymy...uczymy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

Pokaż więcej  

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

Pokaż więcej  

×
×
  • Dodaj nową pozycję...