Skocz do zawartości

Jakie ubrania i rzeczy zabrać ze sobą do pracy?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Mada napisał:

Dziewczyny- proszę o pomoc. Co zabrać ze sobą do pracy? Jakie ciuszki, buty itp. Ile tego?  Zabrać suszarkę do włosów?  Generalnie wszystkie rady się przydadzą.

Jest taki temat co zabrać na pierwszy wyjazd tam wszystko znajdziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mada napisał:

OK....nie doczytałam:)

Jak będziesz mieć problemy ze znalezieniem tego tematu to napisz na pewno ktoś go chętnie odgrzebie albo napisze Ci jak to zrobić a w temacie suszarki to jeszcze się nie spotkałam,żeby w którymś domu jej nie było ale ja zawsze biorę taką lokosuszarkę bo takiej używam do modelowania włosów.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...