Skocz do zawartości

Uwaga! Mina: Uwaga mina Bruno Bad Waldsee (Około 70), bad Waldsee


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imię podopiecznego: Uwaga mina Bruno Bad Waldsee
Wiek: Około 70
Miejscowość: bad Waldsee
Opis: 

Psychiczną , chytra żona, brak normalnego funkcjonowania, brak wpływu na zakupy źle dobrane leki. Żona jest tragiczna i chamska. Je dobre rzeczy po kryjomu opiekunce każe gotować maultaschen po terminie 2 tygodnie. Ogólnie nie polecam wytrzymałem miesiąc. 

 

Edytowane przez Piotr23
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było powiedzieć, że kupisz za swoje świeże a jej możesz podać i te przeterminowane. Gdyby w tej pracy nie było tych wszystkich min to byłoby ok, albo chociaż żeby agencje je szybko eliminowały, ale przecież w to miejsce pojadą następni.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...