Skocz do zawartości

Filmy-jakie lubicie, jakie polecacie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś lubi wolny czas spędzać z dobrym filmem,mogę polecić Netflix,niestety płatny,ale tylko 50 zeta za miesiąc,a korzystać może z niego kilka osób. W zamian filmy są w dobrej jakości i każdy może znależc coś dla siebie,także seriale.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, ivanilia40 napisał:

Jeśli ktoś lubi wolny czas spędzać z dobrym filmem,mogę polecić Netflix,niestety płatny,ale tylko 50 zeta za miesiąc,a korzystać może z niego kilka osób. W zamian filmy są w dobrej jakości i każdy może znależc coś dla siebie,także seriale.

Mam. To znaczy jak dostanę internet bo z komórki to niezazbytnio....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Netflix, ale...no właśnie...czasami jest słaby sygnał wi-fi i ścina. Na innych stronkach z filmami to samo. Jedynie YT działa bez zarzutu. Jak ktoś zna tytuł filmu to znajdzie bez problemu. Stronek z serialami, filmami nawet tych bez logowania jest cała masa, trzeba wiedzieć gdzie szukać. Ja teraz weszłam w dokumenty historyczne, chociaż z upodobana jestem "kryminalna" ;)

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Mam Netflix, ale...no właśnie...czasami jest słaby sygnał wi-fi i ścina. Na innych stronkach z filmami to samo. Jedynie YT działa bez zarzutu. Jak ktoś zna tytuł filmu to znajdzie bez problemu. Stronek z serialami, filmami nawet tych bez logowania jest cała masa, trzeba wiedzieć gdzie szukać. Ja teraz weszłam w dokumenty historyczne, chociaż z upodobana jestem "kryminalna" ;)

Ogólnie sporo oglądam seriali,tylko musi mi podpasować .Bo co innego ogląda młodzież,co innego 50+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogłabym coś polecić z seriali to bardzo wciągający jest serial: " Sposób na morderstwo" ," Vikingowie" , "Telefonistki","Glitch","The Crown". Są to różne gatunki,zarówno dla młodzieży jak i dla też starszej młodzieży przed 50-tką i mogą się podobać.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Znalazłam wczoraj ciekawy program o Bawarii. Niby wiele z nas było, ale czy znamy Bajery w takiej odsłonie? 

 

Chętnie obejrzę , bo w tym rejonie akurat nie byłam a kocham wszystkie zamki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Tam i kościoły są omawiane...:haha: Ale w fajny, ciekawy sposób

Kaszubka , znasz ten zamek ? odkryłam go przypadkowo w internecie i byłam w szoku , że nic o nim wcześniej nie słyszałam :haha:a jak przeczytałam jego historię , to szok nie opuszczał mnie jeszcze przez kilka godzin image.png.a924520e4795ca9c28272edd88db26a4.png:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 image.png.965e378b04410075f1081fcc10adea93.png                               To chyba jeden z najbardziej znanych zamków Bawarii - zamek Neuschwanstein . Jest piękny, bajkowy o każdej porze roku.                                                                                      

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ewa14 napisał:

 image.png.965e378b04410075f1081fcc10adea93.png                               To chyba jeden z najbardziej znanych zamków Bawarii - zamek Neuschwanstein . Jest piękny, bajkowy o każdej porze roku.                                                                                      

Śliczny . :love: Można zwiedzać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Śliczny . :love: Można zwiedzać ?

Jasne że mozna zwiedzać. Byłam i latem i zimą. Widoki zapierają dech w piersiach. Polecam jak ktos ma okazję, naprawdę wart odwiedzenia.

Nieopodal jest jeszcze Linderhof to tez  zamek wzniesiony przez króla Bawarii LudwikaII Witelsbacha .

Obydwa zamki piekne , majestatyczne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, violka napisał:

Kaszubka , znasz ten zamek ? odkryłam go przypadkowo w internecie i byłam w szoku , że nic o nim wcześniej nie słyszałam :haha:a jak przeczytałam jego historię , to szok nie opuszczał mnie jeszcze przez kilka godzin image.png.a924520e4795ca9c28272edd88db26a4.png:szydera:

Łapalice. Fajne miejsce do sesji zdjęciowych. Szkoda, że niszczeje...:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...