Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak oglądam sukieneczki robione na szydełku,i tu taka minioweczka ,że ledwo tyłek zakrywa i tylko 590zł, na zamówienie oczywiscie, tak pobiegłam do szafy wyciągnąć swój ażur bialy za 50 cent,, mimo ,że zapłaciłam 50 cent to jeszcze ma osobno halkę ta sukienka, przymierzyłam i ciutkę za długa  i w ramionach trochę za duża ale coś może wykombinuję,,wzór ma ładny, ile ja tutaj widzę rzeczy robionych ,szydełkowanych za małą kasę, ale ja już mam trochę nakupionych tych szmat, ale jeszcze nakupię,cena 1 euro powali każdego aby kupić,,albo 50 cent:szydera:

sukienka-na-szydelku-biala-m-na-zamowienie-spodnice-sukienki-warszawa-69157872.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam tą sukienkę ,za 9,99 euro w galerii tutaj,,po dwóch przecenach,,a tu patrzę w internecie  Springfield sukienki ,a w Pl 384 zł, a nawet 599zł teraz są już przecenione ale też kosztują 180 zł czy 140 zł, co sklep to inna cena,szok!! a to taka szmata ,,no może nie szmata bo fajnie leży ,,ale ja się w nią wystroiłam wczoraj do gotowania:szydera: gorąco jest ,upały przyszły,,

springfield-vestido-largo-off-dluga-sukienka-fi021c02r-a11-sukienki-dlugie-weemww8-1086-600x600_0.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Kupiłam tą sukienkę ,za 9,99 euro w galerii tutaj,,po dwóch przecenach,,a tu patrzę w internecie  Springfield sukienki ,a w Pl 384 zł, a nawet 599zł teraz są już przecenione ale też kosztują 180 zł czy 140 zł, co sklep to inna cena,szok!! a to taka szmata ,,no może nie szmata bo fajnie leży ,,ale ja się w nią wystroiłam wczoraj do gotowania:szydera: gorąco jest ,upały przyszły,,

springfield-vestido-largo-off-dluga-sukienka-fi021c02r-a11-sukienki-dlugie-weemww8-1086-600x600_0.jpg

Fajna. Super w niej prezentuje się biust. Mam  podobną sukienkę z takim wykończeniem .No cacuszko

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Fajna. Super w niej prezentuje się biust. Mam  podobną sukienkę z takim wykończeniem .No cacuszko

Na takie sukienki mówię ,,chłopka" ale lubię takie ,,no i cena, Tutaj naprawdę można kupić super ciuchy za bardzo małą kasę,jutro jadę na Castellon , na markt,,:hura:może znowu coś przytargam,aby się mieć w co ubrać,,już brakuje mi tu szafek ,wszystko zajęte już moimi klamotami,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam modystki i modystów forumowych,,pochwalę się co dzisiaj przytargałam,,dalej tutaj lekki zajob Fasching,więc trzeba się znowu w coś ubrac,aby nie było ,że ciągle w to samo,,więc może taką sukienkę ubiorę ,mam boa czarno różowego,przytargałam a co! 2 euro kosztowała, a za moją suknią wisi anzug dla Niemca,:hura: też na rózowo złoto się odstawi na bogato, leży idealnie:szydera: Jakby ktoś mi kiedyś powiedział ,że będę się przebierac na jakiś Fasching to bym powiedziała ,,popierd.....ło Ci się cuś":szydera:

IMG_20190225_153445.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Obie śliczne :love: i ta cena :d

Jeszcze w ecri mam chyba z 2 sztuki, właśnie ta cena,bo wiem ile kosztują takie bluzki u nas :love: sukienki tez były ,ale za szczupłe, :smutek: dało by radę wciągnąc,,ale pójdzie w szerz i z sukienki się zrobi bluzka:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 26.02.2019 at 09:26, Malina 1 napisał:

Super na gołe ciało

Co? Malina litosci:szok:  pod tą granatową ubralam biel, a pod tamta orange ubrałam intensiw orange, idealnie kolorystycznie dobrałam,że ciągle słyszłałam ,że mam smak do kolorów:szydera: ale ja  mam smak do wszystkiego,, jeszcze coś pracuje we mnie,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...