Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

To popielate cudo sama bym chętnie przywdziała :) Kobaltowy szyk, choć przecudne,  lepiej się prezentuje na modelce 1,80 i wozmiarze 34. I niech tak pozostanie, jednakowoż klasa! Mniamusia sukienusia :d

Dokładnie jak dla mnie. :)

Centymetrów mam mniej ale chudzieńka jestem więc w tej kiecce przynajmniej udawałabym że mam jakąś pupę. :hahaha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

21 godzin temu, Betty napisał:

a ja dam fotke sukni, w ktorej sie zakochalam od razu jak ją zobaczylam na necie, oczywiscie kupilam i teraz w czerwcu balowalam w niej na weselu, zrobila super wrazenie :)

sukiniaa.png

Miałam niemalże identyczną, na moim pierwszym sylwestrowym balu (18 jesieni, czasy PRL) tyle tylko, że była czarno czerwona z trzy czwartym rękawkem ale tak podobnie zaprojektowana, czyli czerwona borta na dole i czerwony pas do tego dekold i rękawki też czerwienią były zakończone (materiał welur) Zafundował mi ją, mój wtedy żyjący i bardzo Kochany Dziadziuś :) Tato mojej Mamy. Bardzo mi Go brak :( Cóz, życie... Ta także jest cudowna, wzbudziłaś nią moje bardzo dawne i miłe wspomnienia...

Dziękuje Betty :serce: Moc serdeczności i miłego dnia życzę... :) 

Dla Ciebie Betty :serce: Właśnie, za te wspomnienia... :) 

roze.png

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ninka62 napisał:

Mi bardzo podoba się ta czarna. delikatna, subtelna a zarazem elegancka, cudo

Taką jak ta czarna to mam dwie sukienki, jedną z rękawem a drugą bez rękawka. Świetnie leżą ale mimo że bawełna to czasem trzeba przeprasować a to już mordęga. Ale warto bo je lubię. :)

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BasiaRosa napisał:

ja kupiłam ostatnio podobną do tej różowej, superowy krój, każda pani, która chciałaby zakryć swoje niedoskonałości może taką suknię zakupić ;)

danvera.jpg

Wszystkie są piękne i elegancke, ale dwie pierwsze podobają mi się najbardziej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BasiaRosa napisał:

ładna i modna, a za razem klasyczna... gdzie można taką kupić?

ja ją wylicytowalam na allegro... i too nawet tanio kupilam... cena kup teraz bylam kolo 300 zl, a w licytacji kolo 60 zl dalam, ale tak sie w niej zakochalam, ze i 300 bym dala :)

 

8 godzin temu, Hal napisał:

Miałam niemalże identyczną, na moim pierwszym sylwestrowym balu (18 jesieni, czasy PRL) tyle tylko, że była czarno czerwona z trzy czwartym rękawkem ale tak podobnie zaprojektowana, czyli czerwona borta na dole i czerwony pas do tego dekold i rękawki też czerwienią były zakończone (materiał welur) Zafundował mi ją, mój wtedy żyjący i bardzo Kochany Dziadziuś :) Tato mojej Mamy. Bardzo mi Go brak :( Cóz, życie... Ta także jest cudowna, wzbudziłaś nią moje bardzo dawne i miłe wspomnienia...

Dziękuje Betty :serce: Moc serdeczności i miłego dnia życzę... :) 

Dla Ciebie Betty :serce: Właśnie, za te wspomnienia... :) 

roze.png

baaaaardzo mi milo! dziekuje pieknie, ja sobie do niej doszylam u krawcowej rekawki, takie na 20 cm, bo bez rekawkow mi nie pasowala....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Betty napisał:

ja ją wylicytowalam na allegro... i too nawet tanio kupilam... cena kup teraz bylam kolo 300 zl, a w licytacji kolo 60 zl dalam, ale tak sie w niej zakochalam, ze i 300 bym dala :)

 

baaaaardzo mi milo! dziekuje pieknie, ja sobie do niej doszylam u krawcowej rekawki, takie na 20 cm, bo bez rekawkow mi nie pasowala....

Też wolę z rękawkami, bardziej elegancka :) 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Hal napisał:

Też wolę z rękawkami, bardziej elegancka :) 

Dziewczyny, jak kto lubi :święty: Panie ze szczupłymi ramionami mogą również czuć się świetnie bez rękawów. Panie z pełniejszymi mogą czuć dyskomfort. Ale to od nas zależy co na siebie włożymy. Ja mam stosunkowo szerokie plecy i ramionka pełniejsze to i rękawki zakryłyby te "niedogodności" :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tutaj Wszystkich i bardzo się cieszę ,że wklejacie i piszecie o modzie i o ciuszkach ładnych i brzydkich ,,zawsze to fajny temacik na relax,,fajnie popatrzeć i fajnie sobie coś wyszukać ,,dobrać kolorek do twarzyczki i fasonik:hahaha: zawsze to jakaś odskocznia od codzienności,,ja jestem ubrana dzisiaj w ubiór pracujący ,,ale jestem zachwalana jakbym szła gdzieś w gosci-hahhaha  także przy każdej pracy można ładnie wyglądac,,,trzeba tylko zwrócić uwagę na wszystko,,spojrzeć w lustro i tak się ubrać aby samemu sobie się podobać,,a wtedy i dzień fajnie minie,,,ja wiem jedno,że dziadków zawsze swoim zachowaniem i ubiorem przyciągałam ,,hahha jestem ubrana ,,nie myślcie ,że cycki mam na wierzchu,,ubrana od góry do dołu,,nawet majtki mam:hahaha: dlatego na te fatałaszki za dużo wydaje i potem zero jest na koncie,,hahha  tutaj w De przeszlam trochę sklepów,,i co? klapa ,,nic a nic nie kupiłam,nie mój styl , ciuchy smutne i normalne proste fasony których nie znoszę,,bo koszuleczek mam ,innych tradycyjnych ubranek też mam zawalenie,,chyba mam za duże wymagania,,trzeba w worek od kartofli się ubrać i tez rżnąc głupa ,że jest ladnie,,a co ! jak ladny ktoś jest to i w worku będzie przystojny-słodziutki,,,tylko gębucha już za stara ,,zaraz ktoś napisze ,że jesteśmy ciacha -to chyba  Beata pisała ,,jasne ,że jestesmy torciki słodziaki,,,:serce::love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Co znaczy @Blondi że gębucha za stara? To obce pojęcie :d Jeżeli od tyłu widzisz liceum to nieważne że z przodu muzeum :święty: No ale kobiety, antyki i wino im starsze tym lepsze (ups...droższe) :love:

Spópjrz w lustro:płacz: a jeszcze takie powiększające ? :święty: to tam wszystko widac ,,ja na szczęscie nie mam jeszcze tych zmarów koło oczu,,dlatego myślą ,że mam mało lat-hahhaha żartowałam ,,,ale zmarow nie mam,,hurra   czemu? bo nigdy na słońcu nie byla moja buzka,,dlatego,,a jest opalona ,,,pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Blondi napisał:

Spópjrz w lustro:płacz: a jeszcze takie powiększające ? :święty: to tam wszystko widac ,,ja na szczęscie nie mam jeszcze tych zmarów koło oczu,,dlatego myślą ,że mam mało lat-hahhaha żartowałam ,,,ale zmarow nie mam,,hurra   czemu? bo nigdy na słońcu nie byla moja buzka,,dlatego,,a jest opalona ,,,pa

@Blondi właśnie obejrzałam moje kurze łapki od śmiechu :d Jakie falty? Ja ich nie mam bo do oglądania ryjka mego ulubionego nie zakładam okularów! I jest git :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

@Blondi właśnie obejrzałam moje kurze łapki od śmiechu :d Jakie falty? Ja ich nie mam bo do oglądania ryjka mego ulubionego nie zakładam okularów! I jest git :tak:

A broń Cię ,,abys jakieś binokle jeszcze sobie przykładała ,,wtedy aż za dużo widac tych skarbów 100 lecia:hahaha: 

moda-i-uroda-1208596783.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham takie pazurki,,ten orange kolor to mój który poszukuje,,nakupilam full ale to nie to,co bym chciała i teraz wyczytalam że to China glazur,,,dlatego kiedyś gdzieś na koncu swiata mi chinka wymalowala takim kolorem pięknym pazurki,,obeszlam wszystkie sklepy aby kupić taki kolor i klęska :płacz: ni ma nigdzie ,,,zaraz szukam w internecie ,,,tego lakieru,,,,:hahaha::love:

523425_10151110481500982_976974243_n.jpg

community-post-50-intense-nailpolish-designs.jpg

Models-Own-Shades-Nail-Art-5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Kocham takie pazurki,,ten orange kolor to mój który poszukuje,,nakupilam full ale to nie to,co bym chciała i teraz wyczytalam że to China glazur,,,dlatego kiedyś gdzieś na koncu swiata mi chinka wymalowala takim kolorem pięknym pazurki,,obeszlam wszystkie sklepy aby kupić taki kolor i klęska :płacz: ni ma nigdzie ,,,zaraz szukam w internecie ,,,tego lakieru,,,,:hahaha::love:

523425_10151110481500982_976974243_n.jpg

community-post-50-intense-nailpolish-designs.jpg

Models-Own-Shades-Nail-Art-5.jpg

Cudny ten pudrowy róż. Mam taki ale sama sobie wyprodukowałam z dwóch, przez czysty przypadek :święty: Ktoś kiedyś powiedział: szukajcie a znajdziecie :d Powodzenia w poszukiwaniach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika przecież ja mam  osobistą ochronę:hahaha: a po drugie to ja już inaczej nie potrafię,,jak się nie odpierdo,,,,ę aby się rzucać w oczy,,,:hahaha: już inaczej nie umię ,,jeszcze mnie ten zamek tak nauczyl tego paradowanka ,,to teraz to już bym mogła na wybiegi startować i nic mnie nie stremuje  ,,i co ja mam zrobić??? :rozpacz: normalnie klatka mnie czeka ,,,hahhaha 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...