Skocz do zawartości

Szukam pracy jako opiekunka w Niemczech


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, pomoc napisał:

Witam wszystkich.

Jestem tutaj pierwszy raz  szukam jakiejś oferty pracy w Niemczech  jako opiekunka Jeśli ktoś coś będzie wiedział to prosze o informację Mam doświadczenie 10 lat .Dziękuję

Rozumie,że szukasz pracy prywatnie a moze przez firmę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pomoc napisał:

Witam wszystkich.

Jestem tutaj pierwszy raz  szukam jakiejś oferty pracy w Niemczech  jako opiekunka Jeśli ktoś coś będzie wiedział to prosze o informację Mam doświadczenie 10 lat .Dziękuję

Tutaj jesteś pierwszy raz ,,ale doświadczenie masz to trochę mnie zastanawia dlaczego masz trudności z pracą,,ofert pracy na stronie forum po prawej stronie jest codziennie full, agencji jest bardzo dużo i jest w czym wybierać ,,trochę się rozejrzyj tu i tam a na pewno coś sobie znajdziesz,,w ogóle w internecie jest dużo różnych ofert ,,wystarczy tylko poszperać,,,powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, pomoc napisał:

Moje drogie Panie

Ja nie mam noża na gardle ,żeby szybko jechać na spokojnie może ktoś..... coś będzie miał.....

No ja też nie mam na szczęście a mogę Ci podpowiedzieć,ze jest tu taki klub na forum chyba tam zapisują się osoby co jeżdżą prywatnie moze tam się zapisz i popytaj.Po takich wpisach zastanawiam się czy warto pomagać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
O 29.08.2017 at 11:40, pomoc napisał:

Wyjaśnij proszę o jakich wpisach piszesz ,że napisałam o nożu na gardle.

przepraszam czy to jest forum tylko dla Agentur.Ja nie mogę się tutaj tutaj zapytać?odpowiedzą osoby które czytają  na Forum Dziękuję za poradę

Ja jestem prawie nowa, ale jasne jest dla mnie od samego początku, że ofert na czarno na tym forum nie znajdziesz!!! I nie jest to forum agentur, tylko forum dla ludzi którzy chcą dzielić się z innymi uprawiającymi ten sam zawód swoimi wzlotami, przemyśleniami, nierzadko upadkami, a przede wszystkim dzielić się wiedzą i doświadczeniem. O doradztwie dla początkujących nie wspominając. Nie obrażaj się lecz jest to moje, być może subiektywne zdanie, lecz ja tak to czuję. A czuję się tutaj super bo ludzie z którymi piszę wiedzą co czuję ja i jak się czuje człowiek daleko od domu. Amen :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt co napisala Mirelka

ja szukam opieki na dzialalnosci gospodarczej tez sie tutaj oglosilam i odzew byl niesamowity ale samych agencji z propozycjami na  umowe o prace lub zlecenie

tak ze niestety nie znajdziesz tutaj pomocnej dloni ale wiadomo kazdy probuje, ja tez chcialam zostawic tutaj slad ale najlepiej sie oglosic chyba na jakis niemieckich forach (sama nie wiem) mam jeszcze troche czasu bo bede potrzebowala od 1 listopada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, olivia napisał:

ja szukam opieki na dzialalnosci gospodarczej tez sie tutaj oglosilam i odzew byl niesamowity ale samych agencji z propozycjami na  umowe o prace lub zlecenie

U mnie tak samo :) A jak znalazłam sobie agencję spoza Forum to działalność zawiesiłam, zwłaszcza że mam już duży ZUS :( A faktycznie telefony się urywały. A ja szukałam, szukałam,szukałam.... I mam nadzieję że znalazłam. Ale napiszę o tym po pierwszej wypłacie :) Byłam kiedyś na niemieckiej stronce, nazwy nie pamiętam, ale należało uiścić opłatę i to niebagatelną :(  A jako że konta w niemieckim banku nie posiadam to i temat umarł.....:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, olivia napisał:

to fakt co napisala Mirelka

ja szukam opieki na dzialalnosci gospodarczej tez sie tutaj oglosilam i odzew byl niesamowity ale samych agencji z propozycjami na  umowe o prace lub zlecenie

tak ze niestety nie znajdziesz tutaj pomocnej dloni ale wiadomo kazdy probuje, ja tez chcialam zostawic tutaj slad ale najlepiej sie oglosic chyba na jakis niemieckich forach (sama nie wiem) mam jeszcze troche czasu bo bede potrzebowala od 1 listopada

Mogę Ci dać namiary na dobrą agencję,która zatrudnia tylko na działalność oni załatwiaja wszystkie sprawy związane z założeniem działalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, olivia napisał:

bardzo prosze podaj....bede dozgonnie wdzieczna   ---dziekuje z gory

Az tak to nie trzeba najpierw musisz sprawdzić czy ta agencja Ci odpowiada a potem jak bedziesz zadowolona to jakieś piwko na forum postawisz ha ha zaraz Ci napiszę na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Ja jestem prawie nowa, ale jasne jest dla mnie od samego początku, że ofert na czarno na tym forum nie znajdziesz!!! I nie jest to forum agentur, tylko forum dla ludzi którzy chcą dzielić się z innymi uprawiającymi ten sam zawód swoimi wzlotami, przemyśleniami, nierzadko upadkami, a przede wszystkim dzielić się wiedzą i doświadczeniem. O doradztwie dla początkujących nie wspominając. Nie obrażaj się lecz jest to moje, być może subiektywne zdanie, lecz ja tak to czuję. A czuję się tutaj super bo ludzie z którymi piszę wiedzą co czuję ja i jak się czuje człowiek daleko od domu. Amen :święty:

Na forum tez szukałam zmienniczki i nie tylko na tym. Dlaczego niby nie mozna szukać  ? szukać trzeba wszedzie gdzie sie da i pracy i zmienniczki. Jak byłam leniwa to agencja szukała dla mnie pracy , co było bardzo niekorzystne dla mnie finansowo. Pracuje na umowę , ale bez posrednictwa . Dziobiąc w jednym miejscy tylko dziurę mozna wydziobać. Za jakis czas znów bedę szukała zmienniczki i napewno na tym forum napiszę.Można pisać o wszystkim, nie ma tu przymusu czytania wszystkiego.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 28.08.2017 at 20:00, pomoc napisał:

Witam wszystkich.

Jestem tutaj pierwszy raz  szukam jakiejś oferty pracy w Niemczech  jako opiekunka Jeśli ktoś coś będzie wiedział to prosze o informację Mam doświadczenie 10 lat .Dziękuję

Pisz wszędzie , gdzie tylko możesz . Zapotrzebowanie jest duże. Wejdz np na "My Polacy" czy inne portale oferujące pracę. Możliwości jest wiele,  nie zapominaj o forach opiekunczych , bo takie jest niestety zycie , że wypada nam cos pilnego i musimy zjechac do domu. Z takim stażem nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem pracy. Powodzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na obecną chwilę nie szukam, bo mam sztelę ale nigdy nic nie wiadomo? Ponieważ Babcia ma 90 lat a wiadomo, że w tym wieku różnie bywa, wiem to z doświadczenia opiekując się wcześniej moim Tatusiem :( Bywa, że nic nie wskazuje iż ta osoba nam niespodziewanie zejdzie i kiedy się to stanie, jesteśmy zdziwieni bo przecież było z nią wszystko w normie a zeszła, niestety takie jest życie i nic na to nieporadzimy. Mimo to wszystko, życzę Każdej i Każdemu z Was :serce: sobie także, by nasi podopieczni mieli sie dobrze i żyli jak najdłużej pod naszą opieką, oraz pozytywnego nastawienia i dobrego samopoczucia :) jak też miłego każdego dnia, łącznie z dzisiejszym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...