Skocz do zawartości

Rekomendowane posty

18 minut temu, erika napisał:

Tak zostaję na święta, a jaka ta córka to zobaczę, nie jadę na długo . Mam nadzieję że będziemy miały dobry kontakt z córką:) 

Ja na słowo córka to dostaję jakiejś wysypki :( może być brat ,zięć ,wnuczek ,syn a nawet dwóch synów tylko nie córka :płacz::hahaha:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Reklama:

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Już się komuś pochwaliła popytaj na forum to może Ci prześle :p

Błaha, ha, ha.....:d Poskarżę się @Heidi to wtedy nie będzie ci do śmiechu ;):d Już my cię weźmiemy w obroty, nie wywiniesz się!!! :d:d:p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Ja na słowo córka to dostaję jakiejś wysypki :( może być brat ,zięć ,wnuczek ,syn a nawet dwóch synów tylko nie córka :płacz::hahaha:

He, he, he...ja tę tutejszą córkę już spacyfikowałam :cool::d Tylko raz trafiła mi się Hexe :| Ale dawno, dawno temu.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Błaha, ha, ha.....:d Poskarżę się @Heidi to wtedy nie będzie ci do śmiechu ;):d Już my cię weźmiemy w obroty, nie wywiniesz się!!! :d:d:p

Mam lepszy pomysł weż mnie za zmienniczkę albo Ty mnie zmień kiedyś o przepraszam Ty za takie grosze nie towarzyszysz:hahaha: to wtedy będziesz miała okazję zobaczyć mnie w całej okazałości:$:love::p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, jolantapl. napisał:

Mam lepszy pomysł weż mnie za zmienniczkę albo Ty mnie zmień kiedyś o przepraszam Ty za takie grosze nie towarzyszysz:hahaha: to wtedy będziesz miała okazję zobaczyć mnie w całej okazałości:$:love::p

Ot złośliwiec kochany się odciął :d Ale najwyraźniej pniesz się w górę w hierarchii opiekunek, więc kto wie, kto wie? :całus::d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
29 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ot złośliwiec kochany się odciął :d Ale najwyraźniej pniesz się w górę w hierarchii opiekunek, więc kto wie, kto wie? :całus::d

:$ prawdę napisałam :p

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 17.11.2017 at 18:38, Blondi napisał:

@erika   córka na górze?:płacz:  już widzę  ,kontrol non stop,,,dziękuję,,nie dla mnie,,,,Ja jestem wybredna,,czemu? bo już rodziny za scianą nigdy nie chcę,,mialam już i dziękuję bardzo za cudowny gratis,,,wszędzie nosa wtykali,,wszędzie,,ale nie piszę aby kogoś zrazić,,Tobie życzę wytrwałosci na tej ofercie ,,,:hahaha: będzie dobrze,,, Jedziesz na święta ? 

@Blondi serducho moje :serce: ale tu jest płaca hoho tak jakby były dwie osoby :p ale jest  jedna . Zobaczymy :love:czas pokaże?  Córka pdp w rozmowie spisała sie na medal:hahaha: nawet lubi bigos polski:p:cool: 

• Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@erika cieszę się razem z Tobą:serce: aby praca Ci lekko i szybko zleciała ,,:18_kissing_heart: a że wynagrodzenie super to też pociesza bardzo:4_joy: tak trzymać ,,pnąc się w górę:oklaski:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Apeluję do niektórych opiekunek, opuszczając swoją sztelę zostawcie  w lodówce i zamrażarce miejsce dla zmienniczki!!!     To co ty ugotujesz względnie kupisz a następnie zamrozisz ,ja i tak tego nie będę jadła , nie twierdzę ,że źle gotujesz,pieczesz itd  Wspomnę również o pozostawienie przez Ciebie w mojej obecnej szafie odzieży, a na biurku komputer.. ..:donos::nie_mówię::ostrzegam:

• Lubię to 3
  • Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 7.12.2017 at 19:36, erika napisał:

Apeluję do niektórych opiekunek, opuszczając swoją sztelę zostawcie  w lodówce i zamrażarce miejsce dla zmienniczki!!!     To co ty ugotujesz względnie kupisz a następnie zamrozisz ,ja i tak tego nie będę jadła , nie twierdzę ,że źle gotujesz,pieczesz itd  Wspomnę również o pozostawienie przez Ciebie w mojej obecnej szafie odzieży, a na biurku komputer.. ..:donos::nie_mówię::ostrzegam:

Trafiłaś na takie rarytasy ,,gotowe żarcie i komputerek czekał na Ciebie??? ja też się nie zabieram nigdy do jedzenia czegoś zamrożonego w zamrażarce-fujjj,,,,a ja wiem ,ile lat cos tam leży?? ale nie raz widziałam zamrożone coś przez zmienniczke i babcia kazała to wyrzucić,,bardzo dobra i odpowiednia decyzja,,a mi dlugo nie mówić ,,bo ja od razu wszystko co zapakowane w jakies pudełeczka po lodach to od razu weg ,,:) ja takich wynalazków nie lubię ,,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się