Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, erika napisał:

Tak zostaję na święta, a jaka ta córka to zobaczę, nie jadę na długo . Mam nadzieję że będziemy miały dobry kontakt z córką:) 

Ja na słowo córka to dostaję jakiejś wysypki :( może być brat ,zięć ,wnuczek ,syn a nawet dwóch synów tylko nie córka :płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Ja na słowo córka to dostaję jakiejś wysypki :( może być brat ,zięć ,wnuczek ,syn a nawet dwóch synów tylko nie córka :płacz::hahaha:

He, he, he...ja tę tutejszą córkę już spacyfikowałam :cool::d Tylko raz trafiła mi się Hexe :| Ale dawno, dawno temu.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Błaha, ha, ha.....:d Poskarżę się @Heidi to wtedy nie będzie ci do śmiechu ;):d Już my cię weźmiemy w obroty, nie wywiniesz się!!! :d:d:p

Mam lepszy pomysł weż mnie za zmienniczkę albo Ty mnie zmień kiedyś o przepraszam Ty za takie grosze nie towarzyszysz:hahaha: to wtedy będziesz miała okazję zobaczyć mnie w całej okazałości:$:love::p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jolantapl. napisał:

Mam lepszy pomysł weż mnie za zmienniczkę albo Ty mnie zmień kiedyś o przepraszam Ty za takie grosze nie towarzyszysz:hahaha: to wtedy będziesz miała okazję zobaczyć mnie w całej okazałości:$:love::p

Ot złośliwiec kochany się odciął :d Ale najwyraźniej pniesz się w górę w hierarchii opiekunek, więc kto wie, kto wie? :całus::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17.11.2017 at 18:38, Blondi napisał:

@erika   córka na górze?:płacz:  już widzę  ,kontrol non stop,,,dziękuję,,nie dla mnie,,,,Ja jestem wybredna,,czemu? bo już rodziny za scianą nigdy nie chcę,,mialam już i dziękuję bardzo za cudowny gratis,,,wszędzie nosa wtykali,,wszędzie,,ale nie piszę aby kogoś zrazić,,Tobie życzę wytrwałosci na tej ofercie ,,,:hahaha: będzie dobrze,,, Jedziesz na święta ? 

@Blondi serducho moje :serce: ale tu jest płaca hoho tak jakby były dwie osoby :p ale jest  jedna . Zobaczymy :love:czas pokaże?  Córka pdp w rozmowie spisała sie na medal:hahaha: nawet lubi bigos polski:p:cool: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apeluję do niektórych opiekunek, opuszczając swoją sztelę zostawcie  w lodówce i zamrażarce miejsce dla zmienniczki!!!     To co ty ugotujesz względnie kupisz a następnie zamrozisz ,ja i tak tego nie będę jadła , nie twierdzę ,że źle gotujesz,pieczesz itd  Wspomnę również o pozostawienie przez Ciebie w mojej obecnej szafie odzieży, a na biurku komputer.. ..:donos::nie_mówię::ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 7.12.2017 at 19:36, erika napisał:

Apeluję do niektórych opiekunek, opuszczając swoją sztelę zostawcie  w lodówce i zamrażarce miejsce dla zmienniczki!!!     To co ty ugotujesz względnie kupisz a następnie zamrozisz ,ja i tak tego nie będę jadła , nie twierdzę ,że źle gotujesz,pieczesz itd  Wspomnę również o pozostawienie przez Ciebie w mojej obecnej szafie odzieży, a na biurku komputer.. ..:donos::nie_mówię::ostrzegam:

Trafiłaś na takie rarytasy ,,gotowe żarcie i komputerek czekał na Ciebie??? ja też się nie zabieram nigdy do jedzenia czegoś zamrożonego w zamrażarce-fujjj,,,,a ja wiem ,ile lat cos tam leży?? ale nie raz widziałam zamrożone coś przez zmienniczke i babcia kazała to wyrzucić,,bardzo dobra i odpowiednia decyzja,,a mi dlugo nie mówić ,,bo ja od razu wszystko co zapakowane w jakies pudełeczka po lodach to od razu weg ,,:) ja takich wynalazków nie lubię ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz zmieniłam niePolkę...Najpierw była tu Austriaczka, potem Niemka. Były po dwa tygodnie każda,  więc strasznej tragedii nie ma....ale...No właśnie...Niemka wyciągała glony ze stawu,  woziła taczką kartony z książkami z miejsca A do miejsca B. Szafki opróżniała i pucowała...Ale lodówkę zostawiła pustą. Ja nie robię tego co poprzedniczki. Powiedziałam pdp że sprzątać wewnątrz będę wyłącznie na jej życzenie ( nie jest fanką mopa i odkurzacza). Za ogród się nie biorę, chociaż chwasty przypominają dżunglę. Kartony pewnie Niemka będzie znowu targać po moim wyjeździe. Lodówka jest pełna. Babka zadowolona i najedzona. Czego chcieć więcej? Sama nie wiem....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne priorytety w tej pracy. Stąd czasem niezadowolenie ze zmienniczek. Mnie nigdy nie przeszkadzało to co zostawiła zmienniczka, ale czasem ich zachowanie w czasie zmiany kiedy byłyśmy razem wkurzało. Raz miałam zmienniczkę idealną, u Gangreny. Też uważała że każdy robi po swojemu i tyle w temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Każdy ma inne priorytety w tej pracy. Stąd czasem niezadowolenie ze zmienniczek. Mnie nigdy nie przeszkadzało to co zostawiła zmienniczka, ale czasem ich zachowanie w czasie zmiany kiedy byłyśmy razem wkurzało. Raz miałam zmienniczkę idealną, u Gangreny. Też uważała że każdy robi po swojemu i tyle w temacie. 

Mnie to bardziej irytuje i śmieszy niż przeszkadza.No bo na co komu jeden knedelek????Niech tam sobie każda po swojemu robi,ok i ja tak robię ,ale nie wprowadzam zmian,które są dla nas niekorzystne.A przynajmniej się staram:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, foczka63 napisał:

Mnie to bardziej irytuje i śmieszy niż przeszkadza.No bo na co komu jeden knedelek????Niech tam sobie każda po swojemu robi,ok i ja tak robię ,ale nie wprowadzam zmian,które są dla nas niekorzystne.A przynajmniej się staram:)

 

Tez sie zastanawialam,  po co ktos pozostawil prawie puste opakowania po ketchupie, majonezie itp. , przeciez takiej resztki  nawet wydrapac sie nie dalo.

I doszlam do jednego wniosku.

Po to, zeby lodowka nie byla pusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, foczka63 napisał:

Mnie to bardziej irytuje i śmieszy niż przeszkadza.No bo na co komu jeden knedelek????Niech tam sobie każda po swojemu robi,ok i ja tak robię ,ale nie wprowadzam zmian,które są dla nas niekorzystne.A przynajmniej się staram:)

Cyt. " No bo na co komu jeden knedelek ???? " .....Na wypadek wojny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hawana napisał:

 

Tez sie zastanawialam,  po co ktos pozostawil prawie puste opakowania po ketchupie, majonezie itp. , przeciez takiej resztki  nawet wydrapac sie nie dalo.

I doszlam do jednego wniosku.

Po to, zeby lodowka nie byla pusta.

Doszłam do tego już dawno. I nie tylko w lodówce ale różne środki czystościowe. Już się nasprzątałam tych pustych opakowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Teresadd napisał:

Zawsze mówię zmienniczce,żeby zostawiła mi to co zastała.Cudów nie potrzebuje na powrót.Różnie z tym bywało.W pierwszym tygodniu przegląd gospodarstwa i dokupuję co potrzebne.

 

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Cyt. " No bo na co komu jeden knedelek ???? " .....Na wypadek wojny ?

 

8 godzin temu, Teresadd napisał:

Zawsze mówię zmienniczce,żeby zostawiła mi to co zastała.Cudów nie potrzebuje na powrót.Różnie z tym bywało.W pierwszym tygodniu przegląd gospodarstwa i dokupuję co potrzebne.

A mówić to sobie możesz. Posłuchać też można. A zrobić swoje i tak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...