Skocz do zawartości
Reklama:

Rekomendowane posty

jolantapl. to chodź się zamienimy...będziesz paradować z ogonkiem czy wackiem, jak zwał tak zwał:płacz:a ja z psipsią czy jak tam jeszcze:płacz: :hahaha:

• Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, Łukasz napisał:

jolantapl. to chodź się zamienimy...będziesz paradować z ogonkiem czy wackiem, jak zwał tak zwał:płacz:a ja z psipsią czy jak tam jeszcze:płacz: :hahaha:

:hahaha::hahaha:

17 minut temu, jolantapl. napisał:

@Blondi jednak trochę mi szkoda,ze nie jestem facetem ha ha

Po co Ci ta fujara,,,Jolanta !!!!!:hahaha: ja wolę być dziewczyną,,lubię się malowac i lubię obcasy i lubię sukienki,,oczywiście biustonosze:love:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Blondi napisał:

:hahaha::hahaha:

Po co Ci ta fujara,,,Jolanta !!!!!:hahaha: ja wolę być dziewczyną,,lubię się malowac i lubię obcasy i lubię sukienki,,oczywiście biustonosze:love:

Jak to po co ,zebyś mnie na koniec swiata zabrała ha ha

• Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minut temu, jolantapl. napisał:

Jak to po co ,zebyś mnie na koniec swiata zabrała ha ha

No nie wytrzymam,,,:hahaha::hahaha::hahaha:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, Serenity napisał:

ale miesiąc już dobry minął i naprawdę jest mi bardzo miło, że do mnie dzwoni i można codziennie sobie pogadać  o wszystkim.

@Serenity to super :love: feromony działają ponad 500 dni  a powinny działać dłużej :love:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 godzin temu, erika napisał:

to super :love: feromony działają ponad 500 dni  a powinny działać dłużej :love:

Ciekawe ...  To mamy, ja i Telefoniczny Chlopak 500 dni przed sobą ?

Ale przyznam otwarcie, że znałam też kogoś kto pociągał mnie przez długie lata. Niestety, wolał swoją wolność i takie tam, czyli nic z tego nie było - nic zupełnie. Ale pociągał mnie nadal. Czekałam, że sobie kogoś znajdzie i przestanie mi się podobać ( zajęci mi się nie podobają ) , ale i to było daremne, bo dalej woli być sam... i w końcu sama sobie odpuściłam... Ale wnioskuję z tego mojego doświadczenia, że ktoś może pociągać jednak bardzo długo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Serenity napisał:

bo dalej woli być sam... 

@Serenity  na pewno jest z pod znaku wodnik ?  spotkałam kiedyś wodnika ..cholerny charakter ! nie na darmo jest do dzisiaj stary kawalerem , ale to przeszłość;) a teraz mam wagę:hahaha: , a mój  najdroższy  Śp. był z pod znaku baran  .. według znaku zodiaku wszystko się zgadza . 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Wodniki to najlepszy znak zodiaku jakbyś@Erika na skorpiona natrafiła to dopiero wiedziałabyś co to trudny charakter.

@jolantapl. no skorpiona jeszcze nie miałam:hahaha:   może i gorszy diabeł od wodnika:płacz:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja znam takich ,,Blizniaki -dużo jest rozwodników ,,są puszczalscy,,nie są wierni,latawce ,,,dużo mówią a gówno robią,,,może udawaki ?

Ryby? chcą aby kobieta na nich pracowała ale w seksie lepszych nie ma,,,ale to ja doświadczyłam ,,

Waga-trochę leniwi i wygodni,,dziwni trochę ,spotkalam i slamazary i porządkowych ,,ale co do czego to swój na swojego trafi,,,ale najgorszy charakter to  Rak,,,omijam szerokim łukiem,,, jak słyszę czy czytam Rak to od razu --weg,,,

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Jest tu jakiś randkowicz spod znaku ryby? bo chciałabym się przekonać czy to prawda co pisze @Blondi ha ha

:hahaha::hahaha::hahaha:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@erika ten samotnik był i jest z końca Lwa i początku Panny. I to była i jest taka chodząca chwiejność i niewyrażność, ale z ogromnym wdziękiem osobistym.

Ja jestem spod znaku Barana, a mój nowy Znajomy to Koziorożec, ale też z początku, czyli trochę Strzelec. Teraz tak poczytałam jego horoskop  - no daje to do myślenia...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
33 minut temu, Blondi napisał:

Waga-trochę leniwi

@Blondi  waga? mój kogutek jest z pod tego znaku !  baaardzooooo pracowity :hahaha::p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, erika napisał:

@Blondi  waga? mój kogutek jest z pod tego znaku !  baaardzooooo pracowity :hahaha::p

:hahaha:no nie wytrzymam ,,co ja się dzisiaj tutaj naśmieję,,i czy to forum nie jest fajne???

ja znam dużo ludzi spod znaku Wagi i to są bardzo pracowici ludzie ,,zgadzam się z Toba,,bardzo dobrzy ludzie,,,już wiem co zle napisałam ,,,waga nie leniwa ,,,ale wygodna,,lubią sobie dobrze poodpoczywac np, na hamaku:hahaha: chodz moi spod znaku tego nie okazują,,,ale co tam nie patrzec na znak a na ludzia:hahaha:

• Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no właśnie :hahaha: mój kogutek popłynął sam daleko a ja musiałam dziadziusiowi nogi myć :rozpacz: nawet nie mogłam długo pogadać na skyp :| bo punktualność musi być:serce:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, erika napisał:

no właśnie :hahaha: mój kogutek popłynął sam daleko a ja musiałam dziadziusiowi nogi myć :rozpacz: nawet nie mogłam długo pogadać na skyp :| bo punktualność musi być:serce:

Oj z tą ich punktualnością,,z tymi szwajcarami,,wiem coś o tym,,dobrze ,że ja jestem też punktualna to mi dobrze wszystko z takim potem szwajcarem się kręci,,,jeszcze kosciół i dzwony mi przypominały jakbym w razie cóś ,,,demencji dostała,,,umyj nog i bierz się za telefon ,,na Whats App dzwon i dalej gadaj,,,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 minut temu, Serenity napisał:

@erika ten samotnik był i jest z końca Lwa i początku Panny. I to była i jest taka chodząca chwiejność i niewyrażność, ale z ogromnym wdziękiem osobistym.

Ja jestem spod znaku Barana, a mój nowy Znajomy to Koziorożec, ale też z początku, czyli trochę Strzelec. Teraz tak poczytałam jego horoskop  - no daje to do myślenia...

@serenity  koziorożce to bardzo dobre ludzie :święty:  

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 minut temu, Blondi napisał:

,na Whats App dzwon i dalej gadaj,,,

@Blondi my już stare małżeństwo :hahaha:   najbardziej lubię teraz popatrzeć i pogadać do naszego Lobradorka :p  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 godzin temu, erika napisał:

@Blondi my już stare małżeństwo :hahaha:   najbardziej lubię teraz popatrzeć i pogadać do naszego Lobradorka :p  

@erika musisz wskoczyć na portal,,jak już stare i do psa musisz mówić ,,to coś nie tak,,,:hahaha: trzeba coś nowego  i młodego  wykręcić,,,:płacz::love::serce:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link został automatycznie osadzony jako film..   Wstaw jako zwykły link

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się