Skocz do zawartości

Zabawy na forach randkowych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Bożenna 50 , nie wiem w jakim wieku jesteś i czy znasz życie itd? A może zazdrościsz i powołujesz się na to co @Blondi pisała wcześniej?:d A czemu piszesz w ukryciu? :o  Przypominasz mi pewną forumowiczkę ,"Bar... da " która juz dwa razy zamieniała się w kogoś innego :hahaha: a jak jej coś nie pasowało do skarżyła do "Brata" :hahaha: 

A teraz opowiem Wam Kochani prawdziwą Historię :love: Jak wiecie byłam teraz w Sanatorium, i poznałam wiele fajnych ludzików :p 

Pewna pani -mężatka , lat 60 , bardzo fajna i towarzyska . jakoś chyba nabrała do mnie zaufania . ..   opowiada,że przeżyła tu wiele pięknych "chwil" nawet była mowa o sexie. Powiedziała wprost , ja tego w domu nie mam ! !    

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kwestionuję zasadności portali randkowych, naprawdę wierzę że można tam spotkać kogoś interesującego w końcu są tam nasza Blondi i Serenity. :d

Co nie znaczy że sama bym się tam zarejestrowała. Każdy z nas jest inny i dobrze !

@erika nie na darmo mówią że w starym piecu diabeł pali. :d:d:d

Może u mnie też zechce niedługo zapalić ? :hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Maria Jolanta napisał:

nie na darmo mówią że w starym piecu diabeł pali. :d:d:d

Może u mnie też zechce niedługo zapalić ?

@Maria Jolanta to wcale nie musi być stary :hahaha:  i znowu musze  opowiedzieć o młodym małżeństwie chyba 3 letnim ;) młoda szukała w gazecie pana do sex , Znalazła i też był żonaty. Uprawiali sex w samochodzie :( .. i się wydało ! zona owego pana "dorwała" korespondencje itd. i sielanka sie skończyła u młodej pani i żonkisia :hahaha: Jaki z tego wniosek ??   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bożenna 50
1 godzinę temu, erika napisał:

 Bożenna 50 , nie wiem w jakim wieku jesteś i czy znasz życie itd? A może zazdrościsz i powołujesz się na to co @Blondi pisała wcześniej?:d A czemu piszesz w ukryciu? :o  Przypominasz mi pewną forumowiczkę ,"Bar... da " która juz dwa razy zamieniała się w kogoś innego :hahaha: a jak jej coś nie pasowało do skarżyła do "Brata" :hahaha: 

A teraz opowiem Wam Kochani prawdziwą Historię :love: Jak wiecie byłam teraz w Sanatorium, i poznałam wiele fajnych ludzików :p 

Pewna pani -mężatka , lat 60 , bardzo fajna i towarzyska . jakoś chyba nabrała do mnie zaufania . ..   opowiada,że przeżyła tu wiele pięknych "chwil" nawet była mowa o sexie. Powiedziała wprost , ja tego w domu nie mam ! !    

 

Jestem 50 plus , pisałam, ze jestem w szczęśliwym związku i nie zazdroszczę szukania partnerów na portalach a wprost przeciwnie - pisałam , że nawet gdybym była samotna to raczej nie szukałabym tam szczęścia. Czytam  z nudów wszystkie fora  , czasem coś gdzieś napiszę, może i kogoś przypominam a  i myślę czy się  tu rejestrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gość Bożenna 50 napisał:

, że nawet gdybym była samotna to raczej nie szukałabym tam szczęścia.

Moja droga, a gdzie mamy w dzisiejszych czasach szukać szczęścia?   

Ja bardzo dawno temu , własnie na takim portalu poznałam wspaniałego mężczyznę, tyle co On mi dał szczęścia i nadal daje to życzę wszystkim samotnym paniom i panom. Nasz "otwarty" związek trwa juz dziewięć lat i oby trwał jak najdłużej  Acha i nigdy nie mów nigdy , bo w zyciu różnie bywa, nawet jak sie jest w szczęśliwym związku ..Pozdrawiam 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już właśnie czekam na telefon mojego Gaduły....

Oj, zawsze się pośmiejemy. Choć to głównie on gada...

@erika a nasza droga @DaGa czyli dawna Barrakuda była raczej wolna. No i ona pisała ostrzej.... Oj, szkoda, że teraz nie pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

nie na darmo mówią że w starym piecu diabeł pali.

@Maria Jolanta jak pali to znaczy ,że Twój organizm cały żyje,,chce życ a nie umierac:hahaha: 

Zawsze mówiłam ,że mam diabełka:hahaha: a podniecenie jest przecudowne ,,nie wspomnę o reszcie:serce:

Życie jest piękne,,:serce: @erika nie na darmo jestes kokoszką-brawo:serce: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. nie wpadłam po żadne uszy,ja mam rozum i wiem co robię:hahaha:

Ale tak trochę pofiglowac nikomu nie zaszkodzi:love::hahaha: ale mam do pisania full,jestem dobrym obserwatorem i słuchaczem,, a o Tobie nie zapomniałam przecież,,nie ja, wszedzie staram się wpasc na chwilkę,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figlować to może jeszcze jakoś też  mi wyjdzie - czuje się też na siłach i nie wymiękam ! ale... rzeczywistość skrzeczy... ścieżki każdy takie już ma wydeptane i  koleiny wyrżnięte i nie wiem czy poważniej można jeszcze o czymś tu myśleć około 50 ?

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika powinna nie jedna obejrzeć ten filmik,,takie to życie,,dobrze mówi ta dziewczyna -moja szkoła,,hahha  @Serenity każdy wiek jest dobry na poważne myślenie,,aby tylko spotkać na swojej drodze odpowiednią osobę,,a takich trzeba szukać,,szukać,:święty: mam na jednym portalu już 100 wiadomosci,,sobie obejrzałam co niektóre profile,,nie mam ochoty odpisywać,,faceci w związkach,,single,lowelasy jak ja ich  nazywam co niektórych,,albo młodzi,doszłam do wniosku,że ten stwór męski jak jeden to chory hormonalnie,,jak jeden facet będzie myślal o niczym innym jak tylko o seksie, chyba bardzo a może większośc ma czujki podniecające włączone,,,każdy chce strasznie poznac i każdemu sie podobam,,a zdjęcie zamazałam bo chorych debili już mam dośc,,erotomanów ,,:hahaha: życie nie jest łatwe,,nie jest proste,jest tak zagmatwane  i pokręcone,a jakie tajemnicze nieraz i z wieloma niespodziankami,,nieraz czujemy się jakbyśmy byli w jakims labiryncie,szukamy czegoś ,dążymy do jakiegoś celu a gdy już osiągniemy to mówimy ,że to nie to ,,albo ,że chcemy jeszcze więcej,,

Wystarczy mojego mądrowania,,,:love:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. w swoim cudownym zyciu,w swoim labiryncie , przeżyłam przecudowną miłośc ,mialam motylki i przecudowne zakochanie i to była moja prawdziwa miłośc i szczęscie ,kochanie:serce: wiem dobrze na czym to polega,,a o guzach nic już nie pisz,,teraz sobie troszkę nabijam ich,,zaraz będe cała w siniakach:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  No, nie wiem co to dalej będzie z tą  moją Znajomością, ale miesiąc już dobry minął i naprawdę jest mi bardzo miło, że do mnie dzwoni i można codziennie sobie pogadać  o wszystkim. Zaskakuje mnie nawet ta systematyczność i obowiązkowość prawie.

      Mój ostatni partner to na odległość nie był taki kontaktowy. W realu było nieżle, ale kiedy wyjechałam to już było fatalnie : pisał co godzinę, albo ...się obrażał i wcale nie pisał, zrywał...,  posądzał... Aż w końcu byl już pewny, że chcę go rzucić tylko nie wiem jak... Ach, udręka jedna...

Ale wracałam i było dobrze - do kolejnego wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity jak jest bardzo miło to trzymaj tą znajmosc ,,co Ci szkodzi,,a co wydarzy się potem to życie i czas pokaże,,nieraz nie sprawdza się to co jest wyczuwane w rozmowie telefonicznej w realu,,na żywca jak się spotka taki jeden z drugim to mu język do tyłka ucieka i nie potrafi już tak pięknie mówić jak przez telefon,,:hahaha: Ja ze swoim gadułą też przegadałam już full godzin,,na przeróżniste temaciska ,,ale wiem jedno,nie mój typ-wizualny,,,ja nie mogę miec kurdupla ciutkę wyższego ode mnie,,ja musze miec faceta ogroma,,ma znaczenie dla mnie wzrost,,oj ma,,chcę czuć mężczyznę koło siebie a nie troki od kaleson:hahaha: ale facet fajny i podoba mi się jego i charakter i jego osobowośc, ,chyba że ubierze buty na obcasach-hahhaha to może przetrawię ten jego wzrost,,,ale mam wymagania co?  jak nie urok to sraczka,,zawsze czegoś się czepie,,,ale przez telefon nie widac-:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Myślałam, żeś poważniejsza : wzrost faceta taki ważny ? Ech, co Ty też... Niewysoki może być bardzo fajny, byle żywotny był i trochę nabity...  A drągal ? jaka to atrakcja ? problem tylko. I pobić jeszcze może...

   

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Serenity napisał:

@Blondi Myślałam, żeś poważniejsza : wzrost faceta taki ważny ? Ech, co Ty też... Niewysoki może być bardzo fajny, byle żywotny był i trochę nabity...  A drągal ? jaka to atrakcja ? problem tylko. I pobić jeszcze może...

   

:hahaha::hahaha: ale się usmiałam,,,jestem poważna przecież,,,facet ma byc facetem ,,nie drągal ale te 180 musi byc minimum,,,a jak obcasy ubiorę ? to co? ja już ubieram się w szpilki na balety myślami,,,hahha

żaden kurdupel,,:płacz: jakie to randkowanie jest cudowne ,,,:hahaha: a co! mozna pomarzyć sobie ,,gdzie pójdziemy albo gdzie zmokniemy i gdzie będziemy się obsuszac,,,,:święty:

A mi takich pomysłów nie brakuje:hahaha: mogę nawet zabrać na koniec świata jakiegos wariata odważnego jak ja,,,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...