Skocz do zawartości

Zabawy na forach randkowych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Blondi napisał:

Tak jest,:dobrze:,życie pokaże ,,czas zrobi swoje,,spokojnie ,,początki zawsze są z wielką niewiadomą,,bo ciągle nie jesteśmy pewni ,,co tak naprawdę poznaliśmy,,czy wartosciowego człowieka czy lejewodę:trele:  ale cieszy mnie ,,że jednak nie poddałas się i wróciłaś na portal i poznajesz nowych ludzi,,sama widzisz już ,,jacy cyrkowcy są w życiu,,nie tylko na portalach ,,,ogólnie piszę,,wszyscy są jacyś zakręceni,,ja też z zresztą,,ale pozytywnie,,,

Ja dzisiaj wspomniałam o pracy i się zaczęło,,,miałam w domu zakończyć rozmowę ale nawet nie chce mi się,,widzę jak już przeżywa ,,niech się przespi z jedną wiadomoscią,,,no!! nie nauczona jestem brać,,wiem ,że potrafie zapracowac na siebie ,,prosi mnie mój slodziak o numer mojego konta i sie nie może doprosić,,a ja tu z pracą wyskakuje,,,,mam mały dylemat,,mam !!! 

,prosi mnie mój slodziak o numer mojego konta i......... wpłacać Ci chce wypłaty ?:d czy wypłaty robić ?:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Serenity napisał:

@Blondi A może pomyśl o kompromisie ? Zostajesz ze Słodziakiem i szukasz jakiejś pracy w waszej okolicy ? Może znajdziesz tam jakiś staruszków do opieki na godziny ? za 10 euro na godz np ? Nie byłoby fajnie ?

@Serenity mam w ogóle nie pracować,,,mam się urlopowac i odpoczywac,,czasu tutaj w planach słodziaka nie ma na pracę,,bo ciągle będziemy gdzies jechac,,wariatkowo trochę,,ale jeszcze nie myślę ,,co będzie dalej,,zobaczymy,, a jakby usłyszał ,że ja chcę gdzieś na godziny chodzić do pracy? to od razu bym usłyszała ,,on mi da pieniądze i nie muszę pracować,,,przecież ciągle to słyszę,,,co mam z nim zrobić???  jestem taka mądra a zarazem głupia,,z jednej strony to fajnie się urlopować ,,a z drugiej strony coś ciągnie do pracy,,ale jeszcze mam z 3 tyg, spokojnego urlopowania,,,albo więcej? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ORIM napisał:

Mądra dziewczynka :d trzeba żyć a nie ciułać :d

No właśnie,,a w wydawaniu jestem super,,raz się żyje i tyle przyjemności co mam z wydawania nikt mi nie zabierze,,,powtarzam ,,do grobu tego nie zabiorę" ,,ale jak już pisze o wydawaniu,,to jeszcze coś dopiszę,,jak usłyszalam ,że kanapy -fajne kanapy,,ładne ,,chce dać na górę do salonu bo stoi pusty ,,jak ja tylko chcę ,,a on kupi nowe do salonu na dole,,to tak słucham i myślę sobie,,po jakiego czorta mi tam te kanapy,,garderobę tam sobie zrobię ,,albo swój pokój skarbów,,po co wydawać kasę na jakieś graty ,,jak jest ich i tak dużo,,,,jakas się robię sknera? chyba wolę pożyć dobrze,,niż siedzieć na luksusach nowych,,:oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 22.03.2018 at 17:12, ORIM napisał:

No być nie może skad ty to wiesz :szydera: trafiłaś jak bys była przy moich narodzinach :d 

Tylko te 38 to w obecnym wcieleniu :d poprzednie mi sie znudziły i dzielnicowi zaczynali cos podejrzewać ze za długo gość żyje

Przyznaj sie ,jestes wampir?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, Blondi napisał:

Tak jest,:dobrze:,życie pokaże ,,czas zrobi swoje,,spokojnie ,,początki zawsze są z wielką niewiadomą,,bo ciągle nie jesteśmy pewni ,,co tak naprawdę poznaliśmy,,czy wartosciowego człowieka czy lejewodę:trele:  ale cieszy mnie ,,że jednak nie poddałas się i wróciłaś na portal i poznajesz nowych ludzi,,sama widzisz już ,,jacy cyrkowcy są w życiu,,nie tylko na portalach ,,,ogólnie piszę,,wszyscy są jacyś zakręceni,,ja też z zresztą,,ale pozytywnie,,,

Ja dzisiaj wspomniałam o pracy i się zaczęło,,,miałam w domu zakończyć rozmowę ale nawet nie chce mi się,,widzę jak już przeżywa ,,niech się przespi z jedną wiadomoscią,,,no!! nie nauczona jestem brać,,wiem ,że potrafie zapracowac na siebie ,,prosi mnie mój slodziak o numer mojego konta i sie nie może doprosić,,a ja tu z pracą wyskakuje,,,,mam mały dylemat,,mam !!! 

Ale ze co?

Oswiadczyl sie,czy nie?

No bo jak to na kocia lape?;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, sayonara 52 napisał:

Ale ze co?

Oswiadczyl sie,czy nie?

No bo jak to na kocia lape?;)

 

Ale to modne jest życie na łapę! od razu oświadczyć,,od razu,,wszyscy już chcą wesele ,,tak obserwuję to wszystko,,Blondi nie jest z pierwszej łapanki,,aby dała się znowu szybko złapać,,cierpliwosci,,najpierw to muszę się niemieckiego nauczyć:przekleństwa:

 bo ileż można na migi nadawać:święty:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mąż napisał:

Cześć. To ja Knorr, tu jestem jako Mąż. 

Witam. Mam już kurna dość tej durnoty. Ale się spieniłem. 

Chciałbym zamienić nick na Knorr, ale nie wiem jak. 

Wchodzisz na "Profil", swój...i robisz "Edycja profilu". Pamiętaj, że tylko raz można zmienić nick. A tak w ogóle, to dawno cię nie było :witam: z powrotem :cześć3: Ty też z tego desantu co reszta świeżaków? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mąż napisał:

Cześć. To ja Knorr, tu jestem jako Mąż. 

Witam. Mam już kurna dość tej durnoty. Ale się spieniłem. 

Chciałbym zamienić nick na Knorr, ale nie wiem jak. 

A mnie ciekawi jakiej durnoty:święty: a nick masz ładny,,nie ma tutaj męża,,Mąż,:love:,a Mąż to Mąż ,,to taki elegancik,,bo mąż,,głowa rodziny,,panisko pełną gębą,:oklaski:,Hrabia może,,fajny też nick :hura:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Wchodzisz na "Profil", swój...i robisz "Edycja profilu". Pamiętaj, że tylko raz można zmienić nick. A tak w ogóle, to dawno cię nie było :witam: z powrotem :cześć3: Ty też z tego desantu co reszta świeżaków? :haha:

No też. Nie idzie kurna tam wytrzymać. :grzmotnąć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Blondi napisał:

A mnie ciekawi jakiej durnoty:święty: a nick masz ładny,,nie ma tutaj męża,,Mąż,:love:,a Mąż to Mąż ,,to taki elegancik,,bo mąż,,głowa rodziny,,panisko pełną gębą,:oklaski:,Hrabia może,,fajny też nick :hura:

O.k. to zostawię, jak mówisz, że ładny.

Co zaś do durnoty, to szkoda o durnotach wspominać.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...