Skocz do zawartości

Zabawy na forach randkowych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@erika a żebyś wiedziala ,że nic nie trwa wiecznie,,wszystko się nieraz kończy ,,i od nowa zaczyna,,,gdzie jest  @Serenity co z jej randkami,,moze się spotkała z szachistą?:o  nikt się nie randkuje ,,dziewczyny piszcie ,,,ja jak się randkowałam to pisałam ,,kupa śmiechu i zabawy ,,mój Olbrzym utrzymuje ze mna kontakt,,przyjacielski oczywiscie ,,inny mój artysta z portalu też pisze ,,ale niby jest w separacji a tak naprawdę to chyba pod pantoflem żony w domu-hahahha bo biedak nie może pisac przy żonie jak wróci z pracy-to dopiero komedia,,co? inny dał; sobie spokój,,jak sie dowiedzial ,że i tak ja nie przyjadę do niego,,erotoman na maxa,,,normalnie strach aż do takiego by było jechac ,,,hahhaha ciekawych ludzi sie poznało,,aż się Blondi zakochała i przysiadła na dupie i czuje się jak pani we własnym domku-hahhaha w facecie z portalu-także można trafic na normalnych fikołków ,,odpowiedzialnych i mądrych facetów ,,to tyle,,jak ja kocham pisać o facetach ,,,pa spadam stąd -wystarczy,,,:love:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lubię pisać o facetach to piszę,,a więc mój słodziak był w związku i to nawet dośc długo ,,i też poznałam tą panią,,ale niestety ja mogę być spokojna ,,,młodsza ode mnie ale daleko jej do mnie,,bardzo twarz zniszczona i nie wiem czym,,ale dziwna ,,bardzo i co się okazało ,że pani chciala wrócić do mojego słodziaka ale słodziak powiedział ,nie! raz odeszłaś i już nie ma powrotu,,z jednej strony racja bo się nie wraca do tego samego gniazda ,,nie ma sensu,,wiem,że są powroty i kończą się udanym życiem dalej ale w większości przypadków kończy sie porażką,, mało tego ta pani jak mnie zobaczyla to tak jakby zjadła kwaśną cytrynę-hahahha

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@Blondi Ja tu jestem zszokowana ! Jak mnie nie było to nikt od września nie randkował ? ? Ach, co to z Wami się dzieje ? Yś byn entojszt...

   A ja porandkowałam sobie troszeczkę. Pisemnie i osobiście.  Opowiem, ale po trochu.

Szachisty nie spotkałam, ale...nadal mi proponuje spotkanie..... jak i każdej innej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Serenity napisał:

@Blondi Ja tu jestem zszokowana ! Jak mnie nie było to nikt od września nie randkował ? ? Ach, co to z Wami się dzieje ? Yś byn entojszt...

   A ja porandkowałam sobie troszeczkę. Pisemnie i osobiście.  Opowiem, ale po trochu.

Szachisty nie spotkałam, ale...nadal mi proponuje spotkanie..... jak i każdej innej ...

Nie przesadzaj mi szachista spotkania nie proponuje :hahaha: Pisz jak będziesz miała czas bo ja już myślałam,że za mąż wyszłaś;):love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. Rozłożyłaś mnie na łopatki  tą uwagą. Za mąż nie wyszłam i droga ku temu mi się coś tylko wydłuża.. Ale może tu chodzi tylko o to żeby gonić króliczka ? no czasem mam zadyszkę.

A szachistów to nie brak, ale tego tego dawnego mojego Szachisty nie polecam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Serenity napisał:

@jolantapl. Rozłożyłaś mnie na łopatki  tą uwagą. Za mąż nie wyszłam i droga ku temu mi się coś tylko wydłuża.. Ale może tu chodzi tylko o to żeby gonić króliczka ? no czasem mam zadyszkę.

A szachistów to nie brak, ale tego tego dawnego mojego Szachisty nie polecam

Jak Cię kręci taka zabawa w gonienie króliczka to jak najbardziej polecam;):love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. Różne rzeczy różne osoby kręcą i różności się znajduje na tych portalach do kręcenia.

Ja czasem się pośmieję chociaż

 

Np tak mi napisał jeden pan z Belgii ( śmieszne są te tłumaczenia )

@Blondi co o tym powiesz ?

 

Witam Pani, mam na imie Mike , podchodze z belgi, prowadze dzialnosc w eksport meble i oswietlenie w (...)
Szukam kobieta i partnerka do stale zwiazku, na poziatek ewentualne uklad i czas pokaze ze jest chemia z dwoch
strony.
Mieszkanie mam od 2lat w warszawa, mam 45lat, 183cm wrost, brunet 16lat po rozwodu.

Nie ukryje ze szukam partnerka na stale, z gledy ze jestem ulegle i lubie ulegac, mam pragnien do dominujaca kobiety.
Ciezko mi trafisz na partnerka do zycie ktore lubie dominowac i delikatne ponizac mnie jako ulegle w zwiazku.
Z tego powodu pisalem do Pani, ze zaleze mnie na ewentualne uklad, lub stale zwiazku w relacja femdom gdzie bede dla Pani do dispozycja jako niewolnik i slugi na ile to mozliwe z gledu na moje zycze zawodowe.
Jestem powazne gotowe sie wyprowadzic blizej jezli bedzie chemia z dwoch strony, nawet w situacja uklad lub zainteresowanie regularne spotkanie..

Stale zwiazku jako ulegle, z kobieta ktora lubie wladze, dominacja, piss i plucje w moje kierunek byl dla mnie jak marzenie. Bylem w taki zwiazku 6lat, niestety moje byla partnerka umarla 4 lat temu na raka..
Jezli jest Pani powazne zainteresowane, moge podac wiecej informacja na moj temat i nawet proponowac normalne prace w moje firmy, na ile Pani zaleze na inne prace i zawod?
Warunki mozemy ustawic, dla mnie jest wlazne szczerosc i zaufanie i ze oboje czujemy sie dobrze w takie uklad lub eventualne relacja lub stale zwiazku.
Jezli Pani jest zainteresowana uklad, poinformuje ze zaleze mnie na jeden kobieta ktora lubie dominowac i nie mam zamiar sie spotkac z inna kobiety w czasje nasze relacja, uklad lub stale zwiazku.
Wyraze zainteresowanie prosze o odpowiedz.

Jestem roszadne i dosc inteligentne facet, prowadze zycie i interesy na poziom, i znam jego wartosci.
Ze mam takie pragnien ulegac kobieta ktora lubie dominowac kierunek do jej partner, to nie znacze ze jestem
jakies chore erotoman lub,....
Kazde ma jego pragnien, fantazja, fetysz, i marzenie, poprostu nie nadaje sie do zwiazku z kobieta ktora
jest ulegla.
Nie ukryje ze odpisalem tez do inne ogloszenie na ten portal.
Brakuje mi takie styl zycie z partnerka ktora lubie klimat jako dominujaca i rzadzi, lub jest gotowe ukryc
tego swiat.
Zaleze mnie na szczerosc i zaufanie, bez tego nie budujesz takie relacja lub stale zwiazku.
Doceni Pani czas, prosze nie odcenic mnie na odleglosc, moze warto sie spotkac lub poznac lepie i czas
pokaze co dalej.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Serenity napisał:

@jolantapl. Różne rzeczy różne osoby kręcą i różności się znajduje na tych portalach do kręcenia.

Ja czasem się pośmieję chociaż

 

Np tak mi napisał jeden pan z Belgii ( śmieszne są te tłumaczenia )

@Blondi co o tym powiesz ?

 

Witam Pani, mam na imie Mike , podchodze z belgi, prowadze dzialnosc w eksport meble i oswietlenie w (...)
Szukam kobieta i partnerka do stale zwiazku, na poziatek ewentualne uklad i czas pokaze ze jest chemia z dwoch
strony.
Mieszkanie mam od 2lat w warszawa, mam 45lat, 183cm wrost, brunet 16lat po rozwodu.

Nie ukryje ze szukam partnerka na stale, z gledy ze jestem ulegle i lubie ulegac, mam pragnien do dominujaca kobiety.
Ciezko mi trafisz na partnerka do zycie ktore lubie dominowac i delikatne ponizac mnie jako ulegle w zwiazku.
Z tego powodu pisalem do Pani, ze zaleze mnie na ewentualne uklad, lub stale zwiazku w relacja femdom gdzie bede dla Pani do dispozycja jako niewolnik i slugi na ile to mozliwe z gledu na moje zycze zawodowe.
Jestem powazne gotowe sie wyprowadzic blizej jezli bedzie chemia z dwoch strony, nawet w situacja uklad lub zainteresowanie regularne spotkanie..

Stale zwiazku jako ulegle, z kobieta ktora lubie wladze, dominacja, piss i plucje w moje kierunek byl dla mnie jak marzenie. Bylem w taki zwiazku 6lat, niestety moje byla partnerka umarla 4 lat temu na raka..
Jezli jest Pani powazne zainteresowane, moge podac wiecej informacja na moj temat i nawet proponowac normalne prace w moje firmy, na ile Pani zaleze na inne prace i zawod?
Warunki mozemy ustawic, dla mnie jest wlazne szczerosc i zaufanie i ze oboje czujemy sie dobrze w takie uklad lub eventualne relacja lub stale zwiazku.
Jezli Pani jest zainteresowana uklad, poinformuje ze zaleze mnie na jeden kobieta ktora lubie dominowac i nie mam zamiar sie spotkac z inna kobiety w czasje nasze relacja, uklad lub stale zwiazku.
Wyraze zainteresowanie prosze o odpowiedz.

Jestem roszadne i dosc inteligentne facet, prowadze zycie i interesy na poziom, i znam jego wartosci.
Ze mam takie pragnien ulegac kobieta ktora lubie dominowac kierunek do jej partner, to nie znacze ze jestem
jakies chore erotoman lub,....
Kazde ma jego pragnien, fantazja, fetysz, i marzenie, poprostu nie nadaje sie do zwiazku z kobieta ktora
jest ulegla.
Nie ukryje ze odpisalem tez do inne ogloszenie na ten portal.
Brakuje mi takie styl zycie z partnerka ktora lubie klimat jako dominujaca i rzadzi, lub jest gotowe ukryc
tego swiat.
Zaleze mnie na szczerosc i zaufanie, bez tego nie budujesz takie relacja lub stale zwiazku.
Doceni Pani czas, prosze nie odcenic mnie na odleglosc, moze warto sie spotkac lub poznac lepie i czas
pokaze co dalej.
 

Witaj @Serenity :)Ten Belg może być interesujący . On chyba czytał      50 Twarzy Greya ....:hahaha: i wie jak ta książka na kobiety podziałała :hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

Witaj @Serenity :)Ten Belg może być interesujący . On chyba czytał      50 Twarzy Greya ....:hahaha: i wie jak ta książka na kobiety podziałała :hahaha::hahaha:

:hahaha::hahaha: dla kogo interesujący to interesujący:rozpacz::hahaha: nie posądzam @Serenity o takie odchyły a na filmie byłam w kinie ale na tej drugiej części i tam było odwrotnie:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka Nie znam niestety książki 50 Twarzy Greya,

ale gdzieś czytałam, że to o praktykach sado - masochistycznych ? No więc trafiają się oferty masochistów i sadystów, ale ci ostatni obrzydliwie piszą - ohyda, a to nawet wykształceni ludzie !

         Z masochistami to nawet trochę popisałam.Oni marzą o tym, żeby ich kobieta sponiewierała jak ostatniego psa  i dopiero wtedy... no...mogą. Potrzebują pewnego rodzaju teatru i odpowiedniej kobiety, która lubi poniżać.

Może jakaś sfrustrowana na ostro opiekunka rozładuje swoje napięcie i  wysmaga takiego Belga zdrowo pejczem ? a ja istotnie jak pisze  @jolantapl. nie chciałabym i nie umiałabym odegrać roli takiej Dominy. Ani nie wyglądam na to.

Ale rozumiem, że zabawy bywają różne.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity ja książkę przeczytałam , bo jak zrobiło się o niej tak głośno to ciekawość mnie zeżarła co to za cudo jest :hahaha: Książka napisana jest fatalnie , temat przewodni banalny . A te rzeczy :hahaha: opisane bardzo łagodnie . Tylko co niektórymi sprzętami byłam bardzo zdziwiona , że takie cosik ktoś wymyślił :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity  witaj po długiej nieobecności,,,już piszę ,tego pana z Belgi do odstrzału,,,toż to wzięcie sobie na głowę normalnie jakiejś porażki,,już pogubiłam czytając kto ma być uległy a kto ma dominować,,co za chłop dupa,,do każdej wysyła takie durne listy ,,

Ja dzisiaj weszłam na portal bo wisiała tam nie odczytana wiadomosc,,i czytam liscik od pana z Holandi,,który najpierw mi napisał co ja robię na forum jeszcze jak już mu napisałam ,że znalazlam sobie już faceta,,więc czytam a tam pan pisze,,,ze nie może ominąc mojego profilu i chce mnie bardzo poznac i coś go ciąglę do mnie ciągnie itd, juz nawet nie odpisałam mu, popatrzylam na te dziwne gębuchy na tym portalu tych pięknych facetów i sie uśmiechnęłam i ucieszyłam ,że nie muszę szukać już,,nie chcę szukać bo znalazłam,,

Tak to właśnie skończyły się moje przygody z portalem i facetami,,ale nie jedno mogę napisać i pisac i pisac o nich,,,śmiesznoty na maxa,,nieudaczniki,,niemoty , niedorajdy,,,ostatnio piszę do jednego -co się tam u niego nowego urodziło i co słyszę? ,że niemota jest sama,,i będzie sama,,znając jego nie wiadomo co chceta,,,hahhaha bo co niektórzy nie wiadomo czego szukają,,czy kobiety czy kasy czy pałaców,,ale przeważnie kasa ,,kasa się liczy,,dla faceta,,

Jeden siedzi w Polsce i szuka kobiety -bogatej kobiety która by go utrzymywała ,,to dopiero niegramotnik,,,:płacz: brak słów,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Witam serdecznie i z całego serca gratuluję Ci, że znalazłaś kogoś godnego Twojej  uwagi.Teraz tylko życzę Ci, żeby sprawa przetrwała próbę czasu. Ja na serio to jeszcze nadal nikogo nie mam, a jedynie dwóch takich bardziej do rozmowy, ale to wszystko. Rozglądam się więc dalej.

         Masochisty nie chcę żadnego, ale to ciekawe zjawisko.

        I masz rację, że faceci szukają kobiet z kasą ( no i tych do szybkiej zabawy też ), ale głównie szukają kasy. Przyznam, że mnie to zaskakuje jednak  mocno. Kiedy napisałam w jednym ogłoszeniu, że szukam mężczyzny do ogarnięcia mojej nieruchomości pod Poznaniem ( co jest prawdą ) to po prostu nie mogłam się opędzić od chętnych - to był zasyp skrzynki ! a teraz jak w rozmowie powiem, że mam mieszkanie w zamian za przypilnowanie nieruchomości znajomym pracującym zagranicą to... rzadko kto do mnie drugi raz zadzwoni...Może się boją, że się do nich wprowadzę ? Ale co mam w końcu powiedzieć ?

      

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, jolantapl. napisał:

@Blondi ja to bym się bała do Ciebie napisać bo byś mnie tak podsumowała,że chyba wszystkiego by mi się odechciało a zasnąć to bym nie mogła dzisiaj na pewno:rozpacz::hahaha::serce:

Co?????  Ja jestem do rany przyłóż,,,spokojniutka i cieplutka i kochana,,,a podsumowuje tylko niedorajdy życiowe ,,bo takich nie brakuje,,cwaniaków,,

@Serenity dobrze pisze,,że jak skończyły się nieruchomosci to i skończyły się telefony i taka prawda,,jeden jak powie ,że nie jest lekarzem to już pani jedna z drugą w życu nie zadzwonią,,ale jakby powiedział ,że jest tym lekarzem to by się nie opedził od wiadomosci i telefonów,,także nie patrzyć na fortunę a na :serce: , na człowieka i na jego zawartosć w środku,,mój słodziak przyfrunął na motorze do mnie ,,nic o nim więcej nie wiedziałam ,,konkretnego ale sercem moim zawładnął sam sobą,,swoim byciem i swoim zachowaniem i tą grzecznością i inteligencją,,,mową i tym podniecającym głosem -ach ,,zaraz idę z nim do lasu ,,jedziemy do lasu i jeszcze się okaże ,że to może jego las ,,już nic mnie nie zdziwi,,pa do potem,,buziaki i :love::serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to szkoda gadać... jakkie mam przygody... Nie to co @Blondi.

   Dziś jeden telefon, ale tak nieprzyjemny, że wieczór zepsuty i niesmak spory.

Namawiam wciąż innych do randkowania i sama mam to za swój obowiązek wręcz, ale takie zabawne to nie jest ....

       Mnie dziś gość zjeżył po prostu taką skrajnie materialistyczną postawą i czułam się jak krowa na sprzedaż wystawiona albo koń, któremu zaglądają w zęby...To wypytywanie...ten wyższościowy ton głosu...brrr... No nie do opisania. a wszystko dlatego, że ON w Poznaniu mieszka... Głąb ograniczony i nadęty...

       No następny rozmówca zrobi lepsze wrażenie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie znowu zaskoczył taki jeden z portalu,,,no jasne ,że słodziak,,,lasy ,,lasy i lasy a ja na grzyby ruszyłam z ogromną przyjemnoscią,,,nie powiem ile ma tych lasów bo sama dostałam zawrotu głowy od tego wszystkiego,,full ,,obwoził mnie i pokazywał,,ludzie !! ja bym sie pogubiła w tym drzewach ,,które moje a które nie moje,,uzbierałam parę grzybków i zadowolona ,że do usmażenia starczy mogłam wrócić do domku,,,było cudownie:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenitya są tacy ,,czytając Ciebie mialam od razu przed oczami swoją rozmowę z takim jednym,,olej dupka jednego,,ale po takich rozmowach ,,sama zobaczysz jaki czlowiek staje się pewny siebie i na następnej takiej rozmowie dasz takiego kopa takiemu dupkowi,,,śmierdziacze mądrusie:hahaha: co niektórzy tak myślą ,że są na targowisku żywym towarem i sobie mogą kupić kobietę,,mają o sobie aż za wysokie mniemanie,,ale nic nie poradzimy ,,tacy sa ,,piszą jestem zadbanym facetem ,,czystym,,czyli co? są śmierdziacze też?chyba tak,,,a fujjj   nie dobrze aż się robi,, Ale się cieszę ,że znalazłam swojego ,,kochanego faceta,,,mam np, dzisiaj problem ,,ogromny problem ,,a tu słyszę ,,nie ma problemu bo dla mojego słodziaka to żaden problem dla mnie to zrobić,,np, 800 km pojechac ,,,zadziwia mnie na każdym kroku,,zaskakuje,,mogę na niego w każdej sytuacji liczyć,,nie liczy kasy ile i co,,nie jest rozrzutny ale i nie jest chytry,,a ja nie jestem damulką wymagającą,,jestem normalną dziewczyną,,niech tak zostanie ,że dziewczyną,,a nie starą kobietą,,ale co usłyszałam dzisiaj,po spotkaniu z jego bylą żoną,,powiedział mi ,że mimo że jest młodsza to wygląda na 5 lat starszą ode mnie,,bo wygląda naprawdę na straszą,,Niemki opalaja mordeczki swoje i tak to potem wychodzi,,,ok ! dośc chwalenia ,,bo co za dużo to nie zdrowo,,,:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy,

wczoraj był fatalny telefon, a potem wieczorem...nastąpiła bardzo udana rozmowa z innym portalowcem.

I dziś jestem już umówiona z nim na randkę - jutro ma się odbyć - i... będzie to moja pierwsza randka w życiu z ...młodszym mężczyznom, młodszym o 7 lat. No, sama nie wiem czy to ma przyszłość ? Jest chłopak skromny, zaradny, niebrzydki i ma zainteresowania historyczne.

Co sądzicie, Opiekunkowo ? @Blondi ? @Łukasz ? @Maria Jolanta ? że tych najstarszych i doświadczonych zapytam. Ale i młodych forumowców jak @Mirelka1965 i @Heidi czy @violka też pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...