Skocz do zawartości

Zabawy na forach randkowych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Blondi napisał:

jedna musi wypić codziennie butelkę wina i potem ma strasznie ochotę na seks i wydzwania do facetów i opowiada o swoich seksownych wyczynach,,pijana ,śmierdząca i jeszcze z całą resztą swoich seksualnych zabawek,,

Wydzwania do takich co to z utęsknieniem na to tylko  czekają. U nas w Polsce na portalach to prawie sami tacy, to by babie telefon się rozsypał albo i ona sama i jej zabawki....

    A faceci lubią opowiadać o swoich fantazjach, w których calkowite wyuzdanie kobiety jest ich największym marzeniem.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Serenity napisał:

A teraz temat Ukraina mi się nawinął...

pisze taki młody, że żyje w Polsce i do poważnych stosunków potrzebuje... Za młody...

@Serenity byłam kiedyś w Turcji , Hotel  Exclusive , był młody kelner, fajny chłopak haha ale tak się przyczepił do nas , wyraźnie mówił że chciałby mieć sex ze starszymi od siebie kobietami:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, erika napisał:

@Blondi to nie jest facet jak się"chwali" nazywam to delikatnie. Nigdy bym nawet z takim się nie spotkała a w telefonie w swoim bym go zablokowała :p

Toż to ja zrobiłam ,,od razu powiedzialam ,że ja nie pasuję do niego i do widzenia,,,:hahaha:

Napotyka się na  przerózne wynalazki ,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                 No i wróciłam na jedno małe forum randkowe, ale tym razem napisałam jasno, że szukam partnera do wspólnego dźwigania trudów życia i to w małym prowincjonalnym  miasteczku i ...doprawdy nie mam  prawie komu odpisywać.  A taka byłam atrakcyjna i  skrzynka mi pękała gdy napisałam, że mieszkam pod Poznaniem i szukam pomocy w moim dużym domu i  ogrodzie....

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja teraz napiszę o randce dzisiejszej:love: chyba gdzieś wspominałam że redaktoryna się do mnie dobija,,ok rano napisał ,że będzie punktualnie u mnie i będzie czekał,,ok! chce Ci się tyle jechac to proszę bardzo,,ja żadnego wysiłku nie pokonam spotykając się na żywo z następnym niemcem,,ale sobie powiedziałam ostatni raz niemiec,,więcej już nie ma mowy,,Jest godzina  przed 14 i mam wiadomośc ,,przyjechalem motorem i jestem na parkingu itd, a ja jestem w takim miejscu ,gdzie widzę ten cały parking i lece zobaczyć z góry tego faceta i motor gdzie jest,,,i co widzę? faceta na czarno w kasku i jeszcze z czarnymi wąsami jak rozbiera się przy motorze z kurtki itd, pomyślałam  a co to? co to za wąsiska,,co to za stworek,przefarbował sie ,czy zdjęcie jakieś nie aktualne miałam ,,ale za chwilę pomyślałam ,,dam radę,jak co to będzie minutowa  randka ,,idę do swojego pokoju i przechodze przez restaurację a tam siedzi przy telefonie ten facet ale tyłem,,tak go obejrzałam i włosy mi też nie pasowały,,o co tu chodzi ,,i jeszcze ten facet pisze w telefonie a ja otrzymuję wiadomości,,ale ,przeszłam koło niego i do pokoju,,szybko się wyszykowałam i poszłam w miejsce ,gdzie ja podałam,,,:hahaha: w miesjcu które podałam ,,zero internetu,,więc poszlam przed wejscie do hotelu jak mi podal moj niemiec i widzę innego faceta i z boku na parkingu jego motor,,,hahhahaha ilu ich w jednym momencie się na tych motorach zjechalo,,szkoda ,że nie było zjazdu motorowego jeszcze ,,to już w ogóle bym sie pogubiła,,,i bym na 100 % nie doszukala się swojego niemca,,,,cdn

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj niemiec wysoki ,uśmiechnięty ,,od razu ze schowka bukiecik różowych kwiatków dla mnie ,,,ogarnęłam wszystko szybko,kwiatki do pokoju i niemca na spacer ,,pogoda sliczna ,,od  początku zachwyt moją osobą,,ale na to już nie patrzę,,bardzo wygadany i bardzo dużo mowiący ,opowiadający ,,co ciekawe ,że prawie wszystko rozumiałam ,,,mi też buzka się nie zamykała ,,super spacer i super rozmowa ,,bardzo inteligentny i grzeczny,,był redaktorem gazety przez całe życie,,opisywał wypadki,pożary , imprezy itd, dlatego ma ten język super niemiecki,,zostałam pochwalona ,że bardzo dobrze mówię po niemiecku,,no następny chwali -pomyślałam,,,ale mało mi było atrakcji i wyciągnęlam go na motor ,,bo muszę zrobić zakupy,,wręcz był zadowolony i dostałam kask ,,ogrom,,ledwo moja główka makówka się w niego zmieściła ,,ale już powiedział,że mi kupi większy i pojechaliśmy na zakupy:hahaha: kupilam sobie cukierków z 10 opakowań ,,parę papierosków aby mi starczyło,,i spowrotem na zamek ,,no super atrakcje miałam,,3 godz, nie wiadomo kiedy zleciały i aż szkoda było sie żegnac i wracać do pracy,,zrobił na mnie duże wrażenie,,,ale wiecie ,zawsze jest tak na początku,,ale nie ważne co będzie jutro,liczy się dzisiaj,,byłam jak księżniczka ,,komplimentów full,,,:hahaha: już chce znowu przyjechac ,,ale musze przemyśleć,,a jakie plany ma ,,Hiszpanię i już ze mną razem-hahahahha szybko co? bo chce jechac razem z kobieta ,,nie chce jechac sam,,zimą jechac ,,,glowę mam pełną od jego pomyslów ,,musze się przespac z tym wszystkim,,,ale czego nie zrobiłam? nie całowałam się ,, nie wiem nawet jaki ma język ,ale takie fajne przytulenie się ,też jest cudowne :płacz: chyba trzeba się będzie jeszcze raz spotkac na wybadanie języczka-hahahha  ale co ważne,,mieszka sam ,,niekiedy dorosły syn jest ,,który pracuje i mieszka w innym mieście,,,ale nie ma mamusi,,hahahha 

tak sobie szaleje i zapominam o swoich problemach ,,,dobry lek taka randka,,,

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, erika napisał:

@Blondi :hahaha:jesteś niesamowita:love: na następnej randce wypróbuj coś więcej,żeby później na jaw nie wyszło ,że tylko ma sprawny języczek i paluszki:hahaha:

Najpierw wlazłam w auto ,teraz na motor ,,a nstępny rowerem przyjedzie i na bagażnik się zapakuję???:płacz:

Ja jestem chyba stworzona na randkowe spacery ,,wychodzi mi to znakomicie ,,albo na grzecznych facetów trafiam,,albo jestem odważna ,,szalony spontan ze mnie,,,szkoda czasu ,,zaraz koniec roku i co mam z tego? nic ,,tylko praca i praca ,,a gdzie życie? w dupie ,,nie ma,:płacz:,więc tyle mojego ,że sobie porandkuje i to bardzo grzecznie porandkuje,,,można? mozna! oczywiście się spytałam ,czy teraz napisze artykuł? o swojej randce? :hahaha:  nie nie !!! skończył już z pisaniem,,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś dla Wszystkich rankujących i flirtujących ogłoszenie taki przeczytałam.Jeżeli nie wystarczają Ci komplementy i chcesz pójść o krok dalej to odezwij się do mnie ha ha Ciekawe jaki ma być ten krok chyba milowy mógł od razu napisać o co mu chodzi a nie ściemniać o jakiś krokach ha ha

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, erika napisał:

@Blondi :hahaha:jesteś niesamowita:love: na następnej randce wypróbuj coś więcej,żeby później na jaw nie wyszło ,że tylko ma sprawny języczek i paluszki:hahaha:

Samo życie @erika ,,Ty wiesz dobrze ,,jesteś też przecież kokoszką:hahaha:  ma miec wszystko sprawne ,,wszystko co tylko się przydaje do czegoś:święty: :love: języczek ,paluszki i cała reszta,,,,,,,, abym kogoś nie zgorszyła ,,ale mi to obojętne ,,,nigdy nie patrzylam i nie będe patrzyć co powiedzą ludzie,,nigdy ,,nie jestem z tych zasciankowych,,,,ludzi plotuchow i ludzi o innych poglądach mam gdzieś,,omijam ich dalekim łukiem ,,smutasów i nie zadowolenców tez,,dośc marudzenia ,,jakaś maruda od rana wlazla na forum-sorry,,,,,znikam,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

Samo życie @erika ,,Ty wiesz dobrze ,,jesteś też przecież kokoszką:hahaha:  ma miec wszystko sprawne ,,wszystko co tylko się przydaje do czegoś:święty: :love: języczek ,paluszki i cała reszta,,,,,,,, abym kogoś nie zgorszyła ,,ale mi to obojętne ,,,nigdy nie patrzylam i nie będe patrzyć co powiedzą ludzie,,nigdy ,,nie jestem z tych zasciankowych,,,,ludzi plotuchow i ludzi o innych poglądach mam gdzieś,,omijam ich dalekim łukiem ,,smutasów i nie zadowolenców tez,,dośc marudzenia ,,jakaś maruda od rana wlazla na forum-sorry,,,,,znikam,,

No nie @Blondi jak już Ty uważasz,że jestem marudna to muszę się poważnie nad sobą zastanowić:serce:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałam taka milą odpowiedź jednego pana:

twój anons jest bardzo zwyczajnie rozsądny i uczciwy dlatego nie będę się opisywał gdyż spełniam twoje oczekiwania i to bardziej niż piszesz.

No to mnie zaintrygował...a moje oczekiwania nie dotyczyły bynajmniej spraw łóżkowych, ale charakteru ewentualnego kandydata.  Ano zobaczymy co tym razem los zsyła....Dodam, że napisałam, że szukam przyjaciela do wspólnego dźwigania trudów żywota na odległej wielkopolskiej prowincji. Wielu chętnych się nie zgłosiło.

Edytowane przez Serenity
błąd
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity wez zobacz nie ma do roboty facetów tylko do liczenia kasy,,leniuchy jedne,,,życze Ci abys trafiła na fajnego faceta ,,wiem ,że nie jest łatwo ,,wiem po sobie,,same cudaki,ale jest wesoło,jak ja to mówie ,,liczy się dziś i teraz,, a gębuchę ma fajną? jak ma fajną i sympatyczną to trzeba spróbować,,może chce wybadać jakie trudy są na prowincji,,hahahha powiedz ,że przenoszenie kamieniołomów :hahaha: niech ćwiczy mięsniaki jeden z drugim,,,:serce: a nie szuka wygodnego kątka ,,,kątek sobie zrobi sam ,,z rzeczy znalezionych,,,czyli kamieni :hahaha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawię się w biuro matrymonialne

Jak jest chętna to podam numer albo skontaktuje z tym panem,a więc

Pan ma 67 lat,chyba nie jestem w 100 proc.pewna,ale chyba tak,szuka kobiety do wspólnego życia,mieszka w De dosc długo,do tej pory nie znalazl partnerki,fiutek nie staje już,takze sex moze odbywac się innymi metodami,

Sympatyczny pan,ladnie rozmawia i jest wychowany,tak wnioskuje po rozmowie,jest ktos chetny spróbować dam namiary,oczywiscie dzwoni do mnie,bo lubi ze mną gadulca małego odstawic,chodz wie,że ja się nie pisze na życie z tym panem,wiecie dlaczego,,,,,,,

Ale jak ktos chce zamieszkac wDe,nie lubi sexu,to oferta ok,

 

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zabawiłam się w prześwietlenie jednego z portali, a niech ich ,,,chcą 95 zl za abonament to raz,,nie wejdziesz na profil faceta  bo musisz najpierw wykupić abonament ,,czy oni pogłupieli? a jak ja nie mam nawet ochoty z którymś pisac ,bo żaden mi nie pasuje i zobaczyć nie mogę co za jeden figo fago:płacz:,,za co mam zapłacić? za nic ,,dobrzy są kombinatorzy,,,więc weg z portalu,,niech poszukają innych głupków,,ja się nie wrobię ,,a może tam nawet nie ma żadnego w moim dorosłym wieku?hahhaha same dzieci po 20 roku życia? portal do odstrzału,,jeszcze tak bardzo nie potrzebuję faceta aby płacić tyle kasy,,,to tyle wiadomosci portalowo randkowych,,no nie,,komplimentów mam trochę,,ale co mi dadzą komlementy,,no co? nic a nic,, :hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...