Skocz do zawartości

Zabawy na forach randkowych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Blondi napisał:

nieraz nawiążemy jakąs znajomośc i nawet sobie nie zdajemy sprawy z jakim czubem:hahaha: nieraz się wyczuje po jakims czasie ,,że ma nie równo pod sufitem a pisze o sobie ,,jestem normalnym"hahahha  w swoim korycie chyba

zgadza się! moja koleżanka poznała też na portalu faceta. Przypadli sobie do gustu a nawet się zakochała . Tak mu zaufała ,że aż został jej znajomym na Naszej Klasie . Przyjaźń sie rozwijała i zaczęło wychodzić szydło z worka , co to za ananasek :o   Zaczął do wszystkich jej znajomych i rodziny ,których miała na Naszej Klasie straszne rzeczy pisać...  Oj przeżyła dziewczyna .. dobrze ,że syn jej zadzwonił do niego i powiedział,że zgłosi na policję!   @Serenity Twój znajomy jest nieodpowiedzialny, ja bym do niego nie dzwoniła tylko wysłała Sms i napisała co o nim myślę. To czy Ci zależało na nim czy nie to nie istotne ale pokaz swoja klasę . 

 

22 minut temu, jolantapl. napisał:

,ze nie w każdym temacie można być expertem a tak serio to głowa do góry dostałaś tylko lekką nauczkę na przyszłość trochę poboli i przejdzie .Pozdrawiam.

Hejka @jolantapl.  nie bądź taka beee! 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Lucyna121 napisał:

@ Serenity  czesto portalowe znajomosci na odleglosc tak sie koncza, bez slowa wyjasnienia. Nie zaluj tylko idz do przodu jak mowi szefowa Blondi. Raz my porzucamy raz nas porzucaja . Samo zycie. Ja mysle ze poznal kogos innego kto go zafascynowal i zniknal .

Bo oni sie podniecają do czasu a potem robi się nuda :hahaha:  coś widze ,że mi następny czub się szykuje  hahahha już go utemperowalam ,,za bardzo się czuje pewnie ,,za dużą radosc mi tu pokazuje,,cały w szczęsciu raptem,,co za zjawiska ja poznaję:hahaha: tylko się uśmiac, jak ja to teraz zrobiłam,,portal to samo życie ,,nikt porażek żadnych nie ponosi ,,tak już jest ,,taki ten świat porypany jest,,,,jednemu kiedyś napisalam ,że co? nie mam kultury osobistej na swojej twarzy? bo szukal z wysoką kulturą ,, oglądał mój profil dupek jeden i cicho,,hahahha takie tchórze są,,,prosto z mostu,,albo pisze ,,jestem czysty""" hahahhaha  no jeszcze brakowało ze smrodem się spotkać-a fujjjjj

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, erika napisał:

zgadza się! moja koleżanka poznała też na portalu faceta. Przypadli sobie do gustu a nawet się zakochała . Tak mu zaufała ,że aż został jej znajomym na Naszej Klasie . Przyjaźń sie rozwijała i zaczęło wychodzić szydło z worka , co to za ananasek :o   Zaczął do wszystkich jej znajomych i rodziny ,których miała na Naszej Klasie straszne rzeczy pisać...  Oj przeżyła dziewczyna .. dobrze ,że syn jej zadzwonił do niego i powiedział,że zgłosi na policję!   @Serenity Twój znajomy jest nieodpowiedzialny, ja bym do niego nie dzwoniła tylko wysłała Sms i napisała co o nim myślę. To czy Ci zależało na nim czy nie to nie istotne ale pokaz swoja klasę . 

 

Hejka @jolantapl.  nie bądź taka beee! 

Ja jestem beee? ja mam ten etap życia już za sobą więc mogę coś z tym temacie powiedzieć i to z własnego doświadczenia ha ha

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

Bo oni sie podniecają do czasu a potem robi się nuda :hahaha:  coś widze ,że mi następny czub się szykuje  hahahha już go utemperowalam ,,za bardzo się czuje pewnie ,,za dużą radosc mi tu pokazuje,,cały w szczęsciu raptem,,co za zjawiska ja poznaję:hahaha: tylko się uśmiac, jak ja to teraz zrobiłam,,portal to samo życie ,,nikt porażek żadnych nie ponosi ,,tak już jest ,,taki ten świat porypany jest,,,,jednemu kiedyś napisalam ,że co? nie mam kultury osobistej na swojej twarzy? bo szukal z wysoką kulturą ,, oglądał mój profil dupek jeden i cicho,,hahahha takie tchórze są,,,prosto z mostu,,albo pisze ,,jestem czysty""" hahahhaha  no jeszcze brakowało ze smrodem się spotkać-a fujjjjj

@Blondi nie ma takiej drugiej ja Ty.....az komputer oplulam ze smiechu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam naprawdę zabawę,nieraz,a jeszcze jak dorwe telefon,to się nie zamykam i nawet nie daję dojsc do glosu,  nie jednemu doradze co ma zrobic,podpowiem co nie co,bo to starsze wiekowo i nie wiedzą jak meila puścić,, jak poderwac kobietę,od razu im wybijam siebie z głowy,niech się nie rozmarzają, ale wszyscy chca dzwonic do mnie ,hhaa ale po co? Na co? Szukac sobie dalej i dzwonic do nastepnej i opowiadac co ma ,stary dach i kupę roboty w chacie i ogrodzie.  Tak jest w większości,   ok!mój następny dupek strasznie się szykuje na poniedzialek,wiecie co mi napisał? Ze z zawodu jest redaktorem,dlatego tak dobrze pisze i ja wszystko rozumie,,,,gdzie jest haczyk?

W co mnie wykręca? Reportaz potem napisze? Plamy nie dam,pokaże się z nsjlepszej strony,inteligencja z elegancją pójdą w parze:hahaha: juz mu napisałam ,co trzeba aby sie chlopina za bardzo nie rozpedzil,  ale ja sama widzę po sobie jak ja pisac potrafię dużo rzeczy ,jednak pisanina niemiecka idzie do glowy:love::święty:

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Ja również się uśmiałam. @erika @Lucyna121 dzięki !  jasne trzeba iść do przodu i poznawać różne sytuacje i ludzi.

        Mój były korespondent to zamilkł z nieznanych mi powodów, ale widziałam też maały problem :  bardzo sporo opowiadał o swojej Mamie...  Niby nic złego, ale moi rodzice dawno nie żyją i na teściową nie mam wielkiej ochoty...  To egoizm z mojej strony ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity toż ja jak usłyszałam ,że ten mój pierwszy w życiu niemiec co się z nim wyspacerowałam ,że mieszka z mamusią to już było wiadomo wszystko,,że ja nigdy z tym niemcem nie będe i jeszcze z mamusią do pakietu,,,odpada ,,nigdy w życiu jakis dzieci razem w domu albo mamusi,nie!! nie te lata aby jeszcze miec na glowie całą obcą familie,,rozumię faceta ale reszta? nie dla mnie,,jestem też wygodna i nie wpakuję się w dzieciarnię żadną,,,ani w seniorów :płacz: 

Z czego Wy się tak smiejecie:hahaha: z moich życiowych porażek????:hahaha:hahahhaha 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Serenity napisał:

bardzo sporo opowiadał o swojej Mamie..

@Serenity oj.nie została odcięta pępowina :hahaha: a może jeszcze stary kawaler albo krótki żonkiś !  O nie to nie materiał dla zadnej kobiety ! znam takiego raczej znałam ..

acha , taki to szuka drugiej mamuski:o

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika Był to kawaler, nigdy nie żonaty i bezdzietny, ale miał swoje związki, ale - jak mówił - to wszystko było zbyt ...płytkie.

     Ja na mamuśkę się zupełnie nie nadaję...brrr...

Ale czy ja muszę teraz szukać sobie jakiegoś sieroty jak ja sama  ? jak napisać kolejny anons ? przecież to nie uchodzi

@Blondi Nie, Niemiec mieszkający z Mamą to zupełna porażka i nie do wzięcia dla kobiet w pewnym wieku.. Polak mógłby mieszkać z rodzicami, ale sam z Mamą to już też nie dobrze.

O, teraz napiszę : mieszkającym z mamami , lub w pobliżu mam , dziękuję.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity znowu się uśmiałam z,, mam,",,hahahhaha  

ale mam takiego jednego co się podkochuje ,,znajomośc nasza się fajnie nawiązała ,,pisze bardzo często do mnie,,chodz wiem ,że nigdy z nim nie będe bo nie chcę,ale pisanko fajnie nam idzie,,dużo chce mnie pouczac a ja też nie jestem z pierwszej łapanki,więc dogadujemy się świetnie,,taka znajomośc na scieżce koleżensko-przyjacielskiej też jest fajna,,mam kilku takich fajnych facetów ,,są moją taką podporą bo mogę się swobodnie wygadać do nich,a oni do mnie,,zawsze wiem ,że ktoś tam daleko pragnie mnie,a to też fajne uczucie,,może pragnąc ale czy ja tego chcę? ????? właśnie,,ale wiecie zycie to życie,,nigdy nie możemy powiedzieć nie,,bo a nuż gdzieś się w Galerii stykniemy i co? a jak się czujki rozbudzą? albo co innego ,, co ja od rana piszę,,a potem będzie  za mną chodziło :święty: wariactwo jakieś,,,:love:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi moja droga portalowa kolezanko, nie smieje sie z Twoich przezyc. Sposob w jaki opisujesz randki i relacje mesko-damskie u mnie wywoluje smiech. Prosze Cie bardzo badz powazna. Bo jak kiedys opluje laptopa w ataku smiechu po przeczytaniu tego co napisalas i kopnie mnie prad to odszkodowanie bedziesz placic musiala. :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja poszperałam znowu w ogłoszeniach :

- samotny dogłebnie samotny : żonaty

 - szukam wreszcie kobiety na stałe i rozsądnej : ja 21 lat, ty ? wiek nieważny

- która u mnie zamieszka ? 62lata, 120 m2

Napisałam do 5 innych, ale dziś nie mam już czasu.

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo taki gość :

53lata, wesoły, pogodny pozna miłą  panią do 75 lat. Jesteś samotna nie czekaj.

Aż tacy desperado się trafiają ? no, może odlożę to poszukiwania na czas emerytury i wtedy sobie  mlodszego o 20 lat spokojnie wyhaczę ?

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

@Blondi a ode mnie odbierzesz? ha ha Ty się spotykasz z facetami ,całujesz a ja mam całe usta w jakiejś opryszcze ha ha a to się wreszcie dorobiłam od tych naczyń płukanych w pomyjach ha ha ja to dopiero bakterii do domu nawiązę ha ha

hahahah a ja chodząca bakteria jestem-hahahah zdrowa za to,,,:hahaha: mucha nie siada ,,nic a nic,,,:love:  @jolantapl. oblizywałas się i dlatego teraz masz te pryszczki opryszczki , a mówiłam jazda na portal??? by nic nie było , pomyje by też przeszły bokiem,,,obok Ciebie,,,:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, erika napisał:

 

@erika a niech Cię<<<moje kochane utworki,,dostanę zaraz chcicy i co? Olbrzym do mnie się dobija ,,i co? teraz?:serce::love:

Teraz, jolantapl. napisał:

ha ha no tak aż mi ślinka cieknie jak czytam o Twoich podbojach ha ha smaka mi narobiłaś ha ha

hahahhaha uśmialam się równo,,ale jest chodz wesoło,,smutasy weg,,,:płacz:,:serce: a ja bym się tak przytuliła do pachnącego faceta,,takiego trochę zbudowanego bo chucherek nie przejdzie ,,,:hahaha: @erika jeszcze muzę pusciła do tego wszystkiego i już się nakręcam,,,:święty:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Blondi,a chciałem zadzwonić:hahaha:

Do mnie? Odbiorę ,,odbiorę,,zrobię wyjątek ,,,a jesteś oszołomem? nie ,,,!!! to odbiorę,,,jak nie zasnę,,:hahaha: idę zapalić ,,bo jestem spłakana ze śmiechu,,,odpocząc trochę od tego kabaretu tutaj,,,:hahaha: tu nikt nie jest poważny ,,tylko ja:płacz: bo płaczę:rozpacz:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda piękna a ja łóżkomanię zaliczam i laptopa,,a bym poszla na spacer ,,jak szybko się idzie przyzwyczaić do fajnych chwil,,a jak sie trochę  tęskni za takimi spacerkami,,,pogoniłam niemca spacerowicza i teraz trzeba nowego wyszukać portalowca,,ale przez tą moją ciekawskośc ,,może nie tak bardzo jestem ciekawa , ale faceci sami opowiadają mi jakie są panie na portalu i włosy mi sie jeżą,,bo ja nigdy w życiu bym takiego numeru nie zrobiła,,np, jedna musi wypić codziennie butelkę wina i potem ma strasznie ochotę na seks i wydzwania do facetów i opowiada o swoich seksownych wyczynach,,pijana ,śmierdząca i jeszcze z całą resztą swoich seksualnych zabawek,,,od razu obrzydzenia dostaję,,jak słysze o czymś takim,,po alkoholu ma ochotę na pierwszego lepszego,,fujj

następne są takie,że chętnie umówią się tylko na seks,,tylko na seks,,połowy drogi ona przejedzie a drugą połowę facet z portalu i sie spotkają gdzieś w motelu,,tylko na seks,,tylko,,od razu mam przed oczami choroby weneryczne ,,chyba ,że a chyba napewno mają kondomy,,,następne obrzydlistwo  dla mnie,,tylko na seks???:płacz: bez zobowiązan,, nie dla mnie,,

jak tak słucham ,to nie wierzę,,cały czas poznaje ten świat portalowy,,trochę czasu już jestem na tych portalach i też zauważyłam ,że facetów jest bardzo dużo,,ale nimi kieruje fiut,,normalnie fiut,,świat zbudowany jest z fiutów   ,,,:hahaha: 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...