Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Polecenie osoby,zmiennika/czki!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spały spały...dogadzały sobie a on im. JEgo pytania do mnie brzmiały tak ,,Vous aimezle sexe? I'amour de votre concitayen. Je restai dans votre lit."   Co już tłumaczę z francuskiego na polski :Czy lubisz seks? Twoje koleżanki/rodaczki lubią. Położe się w twoim łóżku." takie pytania miałam po 2 godzinach znajomości..heheheheehe i kładł się do tego łóżka.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie on był 5cio lub 6ciokrotnie rozwiedziony..to one były mężatkami bo twierdziła (przynajmniej jedna )że w ciąze nie zajdzie chłop się nie dowie a kasa jej potrzebna...On mi pokazywał album i te swoje byłe żony...

on miał w ogóle jakiś takiś nienormalny sposób ,,obycia" rozmawiając miał ręce w kieszeni i ewidentnie grzebał w jajach..przecież to widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, smutna napisał:

nie on był 5cio lub 6ciokrotnie rozwiedziony..to one były mężatkami bo twierdziła (przynajmniej jedna )że w ciąze nie zajdzie chłop się nie dowie a kasa jej potrzebna...On mi pokazywał album i te swoje byłe żony...

To ty tak  trochę zaznajomiona byłas z nim jak zdjęcia rodzinne razem ogladaliscie :( Dlaczego stamtąd nie wyjechałaś jak miałaś takie wiadomości bo gadanie tego faceta to tylko gadanie wcale nie musiała to być prawda ,ze inne z nim sypiały.Ile tam byłaś? Co zrobiłaś jak on połozył się do Twojego łóżka?

48 minut temu, Serenity napisał:

@jolantapl. ale tez pytanie czy istotnie inne opiekunki to robily? Czy tez tak opowiadano tylko?  Przypomina mi sie, ze kiedys wnuk Pdp zapraszal do sauny i tak oblesnie, ze niby wszystkie chcialy... A ja tam watpie, zeby tak kazda... Wiadomo, ze Niemiec ich nie szanuje, a i jeszcze w burdelach wytarty. Zdrowie kazdej kobiecie jednak mile. 

  Nie zetknelam sie z opiekunkami tak lekkich obyczsjow.nigdy.

    Jedna babke pamietam. Fatalna sztele obrabiala, bo..  zakochala sie w Niemcu dom obok i fsktycznie sie spotykali, choc byl zonaty i .. nawet . zona jego to widziala .Biedna dziewczyna ta opiekunka i  co tu mowic cham ten Niemiec, bo ons byla zakochana, a on se dobrze robil. Powiedialam jej, ze gdyby mu zalezalo to by jej na przejazdzki nie bral, ale lokum i robote by jej znalazl, a nie wstyd, ale ona to sobe tlumaczyla inaczej. Ale nie byla rozwiazla, tylko  zaczadziala tym Niemcem. 

Takie zachowanie to może być usprawiedliwione jak dziewczyna ma 20 lat i myśli,ze facet też ją kocha i dla niej żonę zostawi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jolantapl. napisał:

Ale on był żonaty !!!! wiec na co liczyła?:(

Mily kulturalny i bogaty pan to byl i obawiam sie, ze ona sie ludzila. Brala to co jej wydzielano.Smutne to bylo, a gadala o. nowoczesnosci. A sztela byla zla i w porzadku facet by tam kochanki nie zostawil. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Serenity napisał:

Mily kulturalny i bogaty pan to byl i obawiam sie, ze ona sie ludzila. Brala to co jej wydzielano.Smutne to bylo, a gadala o. nowoczesnosci. A sztela byla zla i w porzadku facet by tam kochanki nie zostawil. 

Jak ktoś się zadowala ochłapami to jego sprawa zaraz jak napiszę,ze ja mam swoje zasady to mi się oberwie ogólnie mogę napisać,że co nie Twoje nie ruszaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jolantapl. napisał:

 

 

18 minut temu, jolantapl. napisał:

Takie zachowanie to może być usprawiedliwione jak dziewczyna ma 20 lat i myśli,ze facet też ją kocha i dla niej żonę zostawi .

A zadkocze cie ta babka byla pod 50tke. Pamietam jej popielate wlosy jasne oczy i wielkie rumience gdy amant sam pod 60 wital ja po powrocie. 

     A kto eie co nas trafi ? 

5 minut temu, smutna napisał:

Serenity ale to piszesz o tym przypadku co Ty znasz? Bo już jest tak namieszane....który żonaty a który nie...:dbo ten mój nie był bogaty ani piękny ani w ogóle dziad 65 lat obleśny....no nawet teraz zbiera mnie na wymioty

No zamieszlo sie ! 

Ale obydwaj gowno warci.

Tylko o twjego znajomego to nikt nie zaplacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Serenity napisał:

 

A zadkocze cie ta babka byla pod 50tke. Pamietam jej popielate wlosy jasne oczy i wielkie rumience gdy amant sam pod 60 wital ja po powrocie. 

     A kto eie co nas trafi ? 

Tak strzała amora może nas dosięgnąć zawsze i wszędzie:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale namieszane z poplątanym:hahaha:  @smutna wez napisz jeszcze raz od początku do końca,, a zresztą ,,niech go robale zjedzą tego co w jajach sobie grzebał,,maniak seksualny,, napewno byś nikomu tej stelli nie poleciła,,

a no właśnie,,ale stelle swoje polecałam innym,, zawsze były pozytywne,,więc z całego serca polecałam,,na kilka wracaly stałe opiekunki,to nie było co polecac,bo dobrze wiedziały co mają do roboty,,ale znam jedną fajną opiekunkę,co jak zadzwoniłam do niej ,to dziewczyna szczera i prawdziwa ,przedstawiła mi jaki jest horror ,,wiecie co zrobiłam,,odmówiłam ,bo na minę nie będe się pchac,:hahaha: a biedna musiała sama kłamać wszystkim i agencji i rodzinie ,,że tam wróci a czekala dnia zjazdu jak na zbawienie,,i powiedziała  nigdy więcej tam nie wrócę-hahaha tak to jest,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Serenity napisał:

@jolantapl. ale tez pytanie czy istotnie inne opiekunki to robily? Czy tez tak opowiadano tylko?  Przypomina mi sie, ze kiedys wnuk Pdp zapraszal do sauny i tak oblesnie, ze niby wszystkie chcialy... A ja tam watpie, zeby tak kazda... Wiadomo, ze Niemiec ich nie szanuje, a i jeszcze w burdelach wytarty. Zdrowie kazdej kobiecie jednak mile. 

  Nie zetknelam sie z opiekunkami tak lekkich obyczsjow.nigdy.

    Jedna babke pamietam. Fatalna sztele obrabiala, bo..  zakochala sie w Niemcu dom obok i fsktycznie sie spotykali, choc byl zonaty i .. nawet . zona jego to widziala .Biedna dziewczyna ta opiekunka i  co tu mowic cham ten Niemiec, bo ons byla zakochana, a on se dobrze robil. Powiedialam jej, ze gdyby mu zalezalo to by jej na przejazdzki nie bral, ale lokum i robote by jej znalazl, a nie wstyd, ale ona to sobe tlumaczyla inaczej. Ale nie byla rozwiazla, tylko  zaczadziala tym Niemcem. 

Nie każda jest Wanda co Niemca nie chciała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, smutna napisał:

Spały spały...dogadzały sobie a on im. JEgo pytania do mnie brzmiały tak ,,Vous aimezle sexe? I'amour de votre concitayen. Je restai dans votre lit."   Co już tłumaczę z francuskiego na polski :Czy lubisz seks? Twoje koleżanki/rodaczki lubią. Położe się w twoim łóżku." takie pytania miałam po 2 godzinach znajomości..heheheheehe i kładł się do tego łóżka....

 

16 godzin temu, smutna napisał:

nie on był 5cio lub 6ciokrotnie rozwiedziony..to one były mężatkami bo twierdziła (przynajmniej jedna )że w ciąze nie zajdzie chłop się nie dowie a kasa jej potrzebna...On mi pokazywał album i te swoje byłe żony...

on miał w ogóle jakiś takiś nienormalny sposób ,,obycia" rozmawiając miał ręce w kieszeni i ewidentnie grzebał w jajach..przeci

Jest taki polski zwyczaj, że każdy lubi grzebać w cudzym życiu.>:( Jedna opiekunka dorabia sprzątaniem, inna daje du.y. Naprawdę nic Wam do tego! A jak Niemiec przystawia się do Was i Wam to nie odpowiada, założyłbym mu kopa w jaja i jak dojdzie do siebie, to niech się skarży.:p A tak zaczniecie rozstrząsać w jakich pozycjach, z miłości czy za pieniądze (i jakie stawki) to już jest chore! Ogarnijcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zaczyna sięwalka o stelle,,agencji się otwiera jedna za drugą i chyba zaczyna pomalutku brakowac miejsc ,,bo takiej stawki jeszcze nie widziałam,,a może była a ja ślepa :płacz:

cyt,,

Dodatek 50 EUR za polecenie innej opiekunki oraz 250 EUR za polecenie innego klienta.

Dodatek za święta, pracę przy 2. osobach, wstawanie nocne, itp.

nawet za wstawanie nocne -dodatek,,kochana agencja zapłaci,,ile zapłaci? rzucą 50 euro? jak dla psa,,gnata:płacz:  

czy komuś się trafiło polecic rodzinę niemiecką dla agencji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Zaczyna sięwalka o stelle,,agencji się otwiera jedna za drugą i chyba zaczyna pomalutku brakowac miejsc ,,bo takiej stawki jeszcze nie widziałam,,a może była a ja ślepa :płacz:

cyt,,

Dodatek 50 EUR za polecenie innej opiekunki oraz 250 EUR za polecenie innego klienta.

Dodatek za święta, pracę przy 2. osobach, wstawanie nocne, itp.

nawet za wstawanie nocne -dodatek,,kochana agencja zapłaci,,ile zapłaci? rzucą 50 euro? jak dla psa,,gnata:płacz:  

czy komuś się trafiło polecic rodzinę niemiecką dla agencji? 

@Blondi gdzie to? Jaki dodatek za 2 osoby i nocki? Która agentura tak bajeruje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kris napisał:

@Blondi gdzie to? Jaki dodatek za 2 osoby i nocki? Która agentura tak bajeruje?

@kris a prosze bardzo,,chcesz się załapać na 2 osoby:d jest to Awanti-Medic,,,a jeszcze więcej mają ciekawych zachętek,, lizanie i cukrowanie na odległośc,,jak się czyta to wszystko to aż się coś unosi :o to są chwyty ,,i jak czytam ich te premie wakacyjne to też mnie roznosi,,usiedziec na tyłku nie mogę,,bo bym chciała tak pracowac i miec tą premię od nich,,-hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Serenity napisał:

@Blondi musimy sie zajac szukaniem klientow i szukaniem opiekunek. I dorabiac.

   Na poczatek trzeba sobie opracowac zestaw pytan i do rodzin i do opiekunki. I to jest moj po.ysl na nowy temat.

Po co jakieś zestawy pytań wystarczy w czasie wolnym przejść się po sąsiadach podopiecznych i zadać jedno pytanie czy nie chcieli byście państwo zatrudnić opiekunki z Polski ewentualnie nie znacie kogoś kto by chciał zatrudnić i sprawa załatwiona:hahaha: A z szukaniem opiekunek to sprawa trochę bardziej skomplikowana mi się wydaje no chyba,że trafi nam się jakieś fajne zlecenie to można popytać choćby na forum czy ktoś by chciał tam pojechać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. ale czy to wypada? tak łazić po domach? a jaką agencję byś zaproponowała? najlepiej jeszcze zostawić wizytówkę,z telefonem i co tam jeszcze ,,,,,,

Wiecie co? zaraz agencje podłapią ten pomysl i będą kazać opiekunkom latac po chałupach i zbierać ludzi:płacz: boże ,,co my tutaj wymyślamy< gotowce dla durnych agencji,bo takich co chcą aby roznosic ich durne ulotki i jakies zestawienia pisac to nie brakuje ,,przecież,,:rozpacz: a teraz wymyślą ,,aby ich wizytówki po niemieckich chałupach roznosić,,,zobaczycie ,,na 100% to podłapią,,tylko czekac ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@jolantapl. ale czy to wypada? tak łazić po domach? a jaką agencję byś zaproponowała? najlepiej jeszcze zostawić wizytówkę,z telefonem i co tam jeszcze ,,,,,,

Wiecie co? zaraz agencje podłapią ten pomysl i będą kazać opiekunkom latac po chałupach i zbierać ludzi:płacz: boże ,,co my tutaj wymyślamy< gotowce dla durnych agencji,bo takich co chcą aby roznosic ich durne ulotki i jakies zestawienia pisac to nie brakuje ,,przecież,,:rozpacz: a teraz wymyślą ,,aby ich wizytówki po niemieckich chałupach roznosić,,,zobaczycie ,,na 100% to podłapią,,tylko czekac ,,,

Nie załamuj mnie ja tylko chciałam sobie pozartować a wyszło tak jak wyszło :rozpacz: ktoś tu napisał na forum ,ze jak opiekunka obrotna to na zleceniu może jeszcze dorobić sprzątanie i sex już były wiec agitacja i łazenie po domach też moze być.Ja nie chce nic dorabiać :rozpacz::hahaha:

Wizytówki z telefonami?Od razu by musieli się decydować tak jak opiekunki nie dałabym im ani chwili do namysłu albo biorą opiekunkę albo nie bo setki rodzin na opiekunki czekają niech sobie nie mysla ,że sa jedyni i zastanawiać sie tu beda:hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja wiem,że my żartujemy ,,ale to My żartujemy,,a wszyscy inni wezmą od razu na poważnie,,bo taki ich nauczono,,regułki i powaga,,,mówię oczywiście o agencjach,,,,,:hahaha:

a teraz chwila relaksu bo się bardzo zmęczyłam już ,,a tylko myślami obskakiwałam chalupy obok:płacz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...