Skocz do zawartości

Nasze wpadki i wypadki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miałam niewątpliwy zaszczyt zaliczyć dwie zabawne wpadki.

Rano chciałam po kąpieli podopiecznej spłukać prysznicem brodzik i omyłkowo przekręciłam gałkę w drugą stronę. Trzymam ten prysznic a z dysz prosto na mnie walą bicze wodne. Tak się śmiałam że zanim zakręciłam wodę to byłam kompletnie przemoczona a w łazience kałuża wody na podłodze. :d:d:d

Jakby tego było mało, później stałam na ganku i nie zablokowałam drzwi bo w nich stałam. Nagle zobaczyłam że konewka stoi za bardzo na środku więc ją przestawiłam na miejsce. Za plecami usłyszałam - klik. Drzwi zamknięte, w domu nie ma nikogo a na dworze pada deszcz. Córka z podopieczną wrócą na noc. Usiłowałam się włamać do domu ale mi się nie udało bo słaby ze mnie włamywacz. Wiedziałam że druga córka mieszka niedaleko poszłam "na czuja" i pod drugim domem jak wołałam ją po imieniu - Bingo ! Dostałam klucze. :d A już miałam w perspektywie leżakowanie w deszczu na tarasie do 22-giej. :d:d:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Drzwi zamknięte, w domu nie ma nikogo a na dworze pada deszcz

Zawsze powtarzam: klucze zawsze trzeba mieć przy sobie. Albo drugi komplet gdzieś na zewnątrz - w szopce, w garażu, pod inną wycieraczką! Nawet jak pdp siedzi w domu na wózku, czy fotelu, kraty w oknach, nie otworzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...