Skocz do zawartości

Jak nie pracować 24 h ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

Ale jest zgodne z prawem :p 

A  posadzenie na wózek ,zapięcie pasem i dosunięcie do stołu jest zgodne z prawem ? ja pracuje raczej zgodnie z moim sumieniem a odpowiedzialności nawet karnej się nie boję najwyżej do więzienia mnie zamkną :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

A  posadzenie na wózek ,zapięcie pasem i dosunięcie do stołu jest zgodne z prawem ? ja pracuje raczej zgodnie z moim sumieniem a odpowiedzialności nawet karnej się nie boję najwyżej do więzienia mnie zamkną :(

 A jak sobie poradzisz ze swoim sumieniem jak PoP  zawiśnie na barierkach i sie udusi  . ?O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

 A jak sobie poradzisz ze swoim sumieniem jak PoP  zawiśnie na barierkach i sie udusi  . ?O.o

Nie wiem ale jakby spadł z łóżka i się zabił a nawet jakby tylko zrobił sobie jakąś poważną krzywdę tylko dlatego,że barierek nie podniosłam bo się do jakiś durnych przepisów  zastosowałam to pewnie było by mi ciężko wolę ryzykować i barierek nie mam zamiaru zaprzestać podnosić no chyba,że rodzina mi tego zabroni to zrezygnuję ze zlecenia trudno :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jolantapl. napisał:

Nie wiem ale jakby spadł z łóżka i się zabił a nawet jakby tylko zrobił sobie jakąś poważną krzywdę tylko dlatego,że barierek nie podniosłam bo się do jakiś durnych przepisów  zastosowałam to pewnie było by mi ciężko wolę ryzykować i barierek nie mam zamiaru zaprzestać podnosić no chyba,że rodzina mi tego zabroni to zrezygnuję ze zlecenia trudno :(

 A czy to nie Ty napisałaś dzisiaj , że temat uważasz za zamknięty :hahaha: Już się tu dość naprodukowałam >:( I nie ja byłam pomysłodawcą nowych przepisów >:( :całus: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

 A czy to nie Ty napisałaś dzisiaj , że temat uważasz za zamknięty :hahaha: Już się tu dość naprodukowałam >:( I nie ja byłam pomysłodawcą nowych przepisów >:( :całus: 

W pewnym momencie wydawało mi się,że jesteś ich bezwzględną egzekutorką >:(:całus: to co powychylamy się razem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pracować 24 godz, -chyba taki jest temat,,Czytac tytuły,,barierkowe dziewczynki:hahaha:

A więc ,,brac przykład ze mnie,,lala jedzie do opieki i czeka ,patrzy co przy niej zrobią,,lala patrzy czy pazurki ma całe i lakier jeszcze jest ładny,,zje obiadek podany do stołu, spacerek maly zaliczy aby w kiszkach się poukładało a potem kanapka i laptop do kolacji,,a dziadki szybko jedzą ,,oni wszystko w mig,,więc 5 min, i po kolacji i do rana luz,,,ile godzin? bardzo łatwo policzyć,,główną rolę odgrywa laptop,,chyba mu trzeba jakąs nagrodę dac, porządny internet -tak myślę,,a tu ni ma nikogo,,,rodzina poleciała sobie w kulki,,dopiero w środę się ktoś pokaże,, wreszcie napisalam raz na temat:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

Jak nie pracować 24 godz, -chyba taki jest temat,,Czytac tytuły,,barierkowe dziewczynki:hahaha:

A więc ,,brac przykład ze mnie,,lala jedzie do opieki i czeka ,patrzy co przy niej zrobią,,lala patrzy czy pazurki ma całe i lakier jeszcze jest ładny,,zje obiadek podany do stołu, spacerek maly zaliczy aby w kiszkach się poukładało a potem kanapka i laptop do kolacji,,a dziadki szybko jedzą ,,oni wszystko w mig,,więc 5 min, i po kolacji i do rana luz,,,ile godzin? bardzo łatwo policzyć,,główną rolę odgrywa laptop,,chyba mu trzeba jakąs nagrodę dac, porządny internet -tak myślę,,a tu ni ma nikogo,,,rodzina poleciała sobie w kulki,,dopiero w środę się ktoś pokaże,, wreszcie napisalam raz na temat:hahaha:

Ale ja w temacie bo jakbym tych barierek nie podnosiła to bym 24 h musiała pracować a jak je zamykam to tylko 8 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jolantapl. napisał:

A  posadzenie na wózek ,zapięcie pasem i dosunięcie do stołu jest zgodne z prawem ? ja pracuje raczej zgodnie z moim sumieniem a odpowiedzialności nawet karnej się nie boję najwyżej do więzienia mnie zamkną :(

Bede ci wysylac cebule i smalec, zebys szkorbutu nie dostala:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jolantapl. napisał:

A  posadzenie na wózek ,zapięcie pasem i dosunięcie do stołu jest zgodne z prawem ? ja pracuje raczej zgodnie z moim sumieniem a odpowiedzialności nawet karnej się nie boję najwyżej do więzienia mnie zamkną :(

W wóżku też nie wolno zapinać . Słowo harcerza . Wózki produkowane są bez pasów to potem już w trakcie korzystania z niego doszywa sie pasek . Ram miałam taki pasek dla podopiecznej  zapinany z tyłu . Mimo , że miała juz mocno zaawansowanego P . odpinała sama . Przyjechał facet z firmy i przymocował pasek . .

 

Dla ciekawostki napisze, że jak nie chce się myć to nie powinno sie zmuszać a jak nie chce żyć nie powinno sie leczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość aga napisał:

W wóżku też nie wolno zapinać . Słowo harcerza . Wózki produkowane są bez pasów to potem już w trakcie korzystania z niego doszywa sie pasek . Ram miałam taki pasek dla podopiecznej  zapinany z tyłu . Mimo , że miała juz mocno zaawansowanego P . odpinała sama . Przyjechał facet z firmy i przymocował pasek . .

 

Dla ciekawostki napisze, że jak nie chce się myć to nie powinno sie zmuszać a jak nie chce żyć nie powinno sie leczyć

Zgadzam się z ostatnim zdaniem w zupełności a jeszcze napiszę więcej ja też tak chcę :) A  jeżeli chodzi o wózek to zastałam taki z paskiem do zapięcia więc nie rozumie po co było doszywać ten pasek jak i tak nie wolno go zapinać O.o hm jak przyjadę to zapytam rodziny  kto doszył ten nieszczęsny pasek >:( a tak apropos tematu zapinania czy takie szeleczki jak się zakładało kiedyś małym dzieciom w wózku ,żeby nie wypadły to można by podopiecznemu ubierać czy nie ? jak myślicie ? a może też mają  w de jakiś paragraf znaczy się przepis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 A ja wrócę do właściwego tematu, bo ostatnio u mnie pojawia się właśnie pomalutku problem.

Pdp nieco dziecinnieje i chciałby coraz więcej czasu spędzać ze mną, a więc pracuję nad tym, żeby to jednak zahamować.

Co wymyśliłam ?

Dzwonię sama do siebie 2 razy dziennie i wychodzę na niby rozmowę do swojego pokoju i tak prawie godzinę zyskuję. Wyobrażam też sobie że to niezły sposób na wyrwanie się zwłaszcza gdy przychodzą goście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech osoby, ktore pracuja 24 h wpiszą sie w tym temacie . Nigdy nie pracowałam w takim systemie . I chociaz miałam nocki zarwane zawsze mam czas dla siebie .My często dzielimy włos na czworo, a wystarczy porozmawiac z rodzina i przedstawic sytuacje z naszego p-tu widzenia. A jak nie ma reakcji , zmienic sztele.

Bywało tak , że nie mogłam  podopiecznej zostawić samej . Ani na moment . Wtedy korzystałam z magicznego paska przy rolatorze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...