Skocz do zawartości
Gość Karola63

Kiedy u nas będą takie stawki jak w De?

Rekomendowane posty

2 godziny temu, Gość beata napisał:

Stawki nie są może aż tak niskie, zmieniają się cały czas, ale jednak nie można jeszcze porównywać. Jednak jak jak jadę z medipe to wiem, że zarobek będzie jednak większy, a mając dzieci na studiach każdy grosz dla mnie na wagę złota

:hahaha:a po co ta reklama:hahaha:

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, erika napisał:

Ale chociaż zgrabnie napisane ha ha jak byłam dzisiaj w sklepie to też sobie tak pomyślałam pracuje jako opiekunka w de stać mnie ha ha nazwy firmy nie podam bo to nikomu nie potrzebne ha ha

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość aga
14 godzin temu, erika napisał:

Dobre firmy trzeba reklamować :hahaha: . To ja zareklamuje swoją . Firma " Jak sobie pościelisz, tak sie wyspisz" wypłata na czas . Reszta do uzgodnienia . Polecam .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

odpowiadając na pytanie zawarte w temacie watku- nigdy. Nigdy nie będzie w pl takich stawek jak w Niemczech... i to dotyczy nie tylko pracy opiekunek

• Lubię to 1
  • Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja myślę ,że jak zostaną zmniejszone podatki i koszty pracy to stawki wzrosną wtedy ludziom zostanie więcej w kieszeni.

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, ankka napisał:

Ja myślę ,że jak zostaną zmniejszone podatki i koszty pracy to stawki wzrosną wtedy ludziom zostanie więcej w kieszeni.

oj taka naiwna to ja bym nie byla... o ile te stawki moga wzrosnąć? o 10% ? i co to da? tyle co nic.... one by musialy o 200-300 % wzrosnac to mozna je wtedy zaczac porownywac z tymi w innych krajach

• Lubię to 1
  • Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 11.09.2017 at 11:21, Betty napisał:

oj taka naiwna to ja bym nie byla... o ile te stawki moga wzrosnąć? o 10% ? i co to da? tyle co nic.... one by musialy o 200-300 % wzrosnac to mozna je wtedy zaczac porownywac z tymi w innych krajach

To niestety smutna prawda, ale mam nadzieję, że będzie się to stopniowo zmieniać.

• Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się