Skocz do zawartości

Zabawy w reklamy


Gość Teresa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Może komuś się przyda ten sposób więc się podzielę. Zasłyszałam go kilka miesięcy temu w busie i korzystam do dzisiaj. Reklamy wkurzają wszystkich i ciągną się w nieskończoność, ale to już nie problem. Z pdp bawię się w kto pierwszy zgadnie czego jest to reklama ten wygrywa dzięki czemu pdp często narzeka na koniec reklam :)))))))))))))))))))) Daję mu fory, ale to w gruncie rzeczy fajny pomysł na zabicie reklamowych nudów i ćwiczenie pamięci i refleksu. Dziadek u którego teraz jestem jest wniebowzięty i czeka bardziej na reklamy niż na film. Spróbujcie! Z pozdrowieniami z de.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gośc Teresa super rozwiązanie,,jak tylko PDP lubi oglądać telewizję i do tego jest rozmowny,,to ok! ale jak lubi oglądać sam i niech mu nikt dupska nie zawraca ? ja zauważyłam ,że moi PDP to lubią same morderstwa oglądać i kryminały,,takie programy ,których ja unikam,Tv np, PDP włącza wieczorem ,gdzie ja już miałam swój czas i wolne ,,także mnie takie zabawy omijały,,wolałam zniknąc z horyzontu ,odpocząc a TV tak wyje głośno ,że nawet nic nie można powiedzieć bo nie słyszy jeden z drugim PDP,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój podopieczny z żona idą do łóżka ok 19 i wtedy włączają telewizor, a ja grzecznie uciekam do swojego pokoju. Nawet jak bym chciała z nimi pooglądać, to się nie da, bo starsza pani wyciąga aparat słuchowy z ucha i telewizor ustawia strasznie głośno. Biedny dziadzio musi to znosić, a do tego żonka komentuje filmy, jak ją coś zdenerwuje to potrafi krzyczeć do 22. Kilka razy już zbiegałam wystraszona na dół, w obawie, że coś się stało, a oni sobie ładnie leżeli, tylko babcia komentowała film i krzyczała na dziadka, że jej nic nie odpowiada.... biedaczek bardzo się starał ale żonka go nie słyszała. Zabawy w zgadywanki odpadają, bo babcia bez aparatu prawie nie słyszy a dziadzio prawie nie widzi. On chętnie posłuchałby muzyki, często śpiewa. Raz zniosłam mu laptopa i puściłam stare niemieckie przeboje, bardzo się cieszył, ale żonka szybko się tym znudziła, bo ona nie lubi nic słuchać. Musiałam wyłączyć muzykę, a biedny dziadzio krzyczał: "oddajcie ten telewizor, ja chcę dalej słuchać" . :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@katarynka miałam kilku PDP co kochali muzykę,puszczałam z tabletu i z laptopa,,babcie byly zachwycone,ale dziadki nie! wręcz nerwiki jakies dostawali na widok zadowolonej babci,,więc szybko radośc babci zgaszali,,jak sobie przypomnę te chwile to smutno wspominam,,szkoda mi było babci ,,jedna PDP to w ogóle muzyki nie uznawała,,muzyka ją denerwowała,,chodz puszczałam w telefonie ale widziałam,że też nerwiki ma,to po co się mam produkowac,,,zostawiałam ją w tej swojej ciszy i tak najlepiej,,mi było za cicho,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...