Skocz do zawartości

Seks na receptę w Niemczech ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tutaj proponuję taki ciekawy artykuł do poczytania po niemiecku o toczącej się w Niemczech dyskusji

o ewentualnym dofinansowaniu igraszek miłosnych osobom niepełnosprawnym, czyli też starszym.

Póki co propozycje odrzucono, ale w Holandii istnieją już takie dodatki, oczywiście tylko dla uboższych.

http://www.spiegel.de/gesundheit/sex/sexualbegleitung-fuer-behinderte-umsetzung-von-grundrecht-oder-prostitution-a-1129343.html

Jeśli o mnie chodzi to jest za, bo może niektórzy klienci( tki ) byliby spokojniejsi ?

Choć po prawdzie to zapotrzebowania tu nie widzę, ale może się mylę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Serenity napisał:

Jeśli o mnie chodzi to jest za, bo może niektórzy klienci( tki ) byliby spokojniejsi ?

zgadzam się z Tobą @Serenity, ponieważ na ostatniej mojej b.długiej szteli miałam taką pdp ,która uwielbiała mężczyzn , to nie jest tylko moja opinia ..rodzina również mnie o Tym informowała. 

Od chwili kiedy zaczął przyjeżdżać do mnie mój przyjaciel/de./ moja pdp bardzo się zmieniła , zaczęła być spokojniejsza, zdrowsza,  itd.  ale w taki sposób w jaki się zachowywała .. nie będe szczegółów opisywała :d to mój przyjaciel po kilku wizytach ,nie chciał już więcej spotykać się z pdp Zawsze pytała o niego ,a ja grzecznie dawałam jej nadzieję ,bo bałam się że znowu zacznie "rozrabiać" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika To ci pani Babcia ! No, w starym piecu diabeł pali, ponoć..

Moi klienci byli z reguły poza podejrzeniem. Choć jedna taka pani pożerała wzrokiem ciemnoskórego  fizjoterapeutę, ale był to muzułmanin i ostro trzymał ją na dystans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha a moja jak poszłam z nią na spacer i pojawił się sąsiad t expresowo odchodziła od Rollatora i bach sąsiada pod ręke i mówi weź mnie ze sobą  :hahaha: a sasiad lekko odszedł i  mówi ..ja mam żonę . A wiec to był stary sąsiad i wiedział co powiedzieć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak  najbardziej jestem za sexem na receptę dla seniorów,,czemu? ja widzę co moja babcia robi w nocy,,oj siedzi tam takie diablisko, że hej:hahaha::święty: pisałam gdzieś wczesniej ,że jest strasznie zazdrosna o facetów,,,że ja już sama zostawiam ją szybko z facetami i znikam,,oby tylko nie było tak,że trzeba będzie potem po recepcie dziadka albo babci szukać,,bo będzie chcica i co? może szaleć z podniecenia ,róznie się może objawiać,,zamiast spac to będzie stękac,nigdy nic nie bralam na sex to nawet nie wiem,,co może być po zażyciu,,,napewno czorcisko w środku:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...