Skocz do zawartości

Odkurzacz robot


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Ostatnio miałam okazję natknąć się na reklamę odkurzacza - robota. To taki mały, jeżdżący dysk, który zaprogramowany podobno potrafi sam sprzątnąć mieszkanie. Wiecie o czym mówię? Chciałabym uzyskać więcej informacji o tym sprzęcie, ile kosztuje, jak dokładnie sprząta, jak działa itd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super wynalazek! nie potrafię już bez niego żyć, odkąd go zakupiłam :) byłam na początku sceptycznie nastawiona ale nie zawiodłam się :) pracuje za mnie a ja w tym czasie mogę zająć się dziećmi i mężem:) cena to różnie 1000-2000 ale za 1000 mniej więcej można kupić dobrego, z tego co się orientuję :) Mój całkowicie spełnia swoje zadanie, wjeżdza nawet pod niskie meble i poleruje podłogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robojety to świetny wybór! spełniają wszystkie wymagania, które stawiałam odkurzaczowi :) i wyręcza mnie z obowiązków- to najważniejsze! cena jest przystępna jak na takie cudo i co najważniejsze - jest naprawdę funkcjonalny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hmm... ciekawe, czyżby reklama sprzętu słabej jakości?!

Pogrzebcie trochę w necie, poczytajcie inne fora internetowe.

Przekonacie się jaki sprzęt naprawdę wart jest zakupu.

Odkurzacz automatyczny na pewno nie posprząta tak dobrze jak każdy sam zwykłym odkurzaczem, ale do codziennego ogarnięcia naprawdę świetna sprawa.

I uwaga - bardzo uzależnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
A ja czytałam niedawno że w Korei taki odkurzacz robot zaatakował jedną kobietę która zdrzemnęła się na podłodze. Musieli ratować ją strażacy

Haha, faktycznie jakiś atak złowrogich robotów :D

[ Data: 26-02-2015, 22:35 ]

Fajnie jak robot za ciebie odkurza, ale nie sądzę, żeby był taki dokładny jak człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Widziałam to cudko do sprzątania i mi by się bardzo taki pracuś przydał-przez to ,że mam psa to wszystkie dywany z domu weg,,,

więc taki pracuś by miał u mnie same podłogi i to nie mało !!!!

Ciekawe czy nie zapchałby się szybko przez sierść. Bo chyba taki mały odkurzacz ma też mały zbiornik na bród

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Zaczynam poranek od sprzątania a własciwie od podzielenia się z Wami moimi spostrzeżeniami na temat robota sprzątającego,,,Synek kupił sobie sprzęcicho,do sprzątania:,,Ilife A4s Odkurzacz Robot Sprzątający"

Wczoraj przyjechał z tym cudem pokazać i posprzątać u nas:szydera: psa nie ma u nas , kota też, odkurzane było wczoraj  rano też, brudzić tutaj nie ma komu ,,a ten obrotowy oszołom zebrał cały pojemnik kurzu,szok,,ja zobaczyłam to myślałam ,że ten kurz jest z innego domu:hura:ma dobrą moc,ma bardzo mocne ssanie 1000Pa,obleciał włochacz na podłodze i chyba z niego wyciągnął 30 letni kurz:tak2: jest do niego pilocik,ale musi być gładka powierzchnia,jak sie wsunie pod mebel,to trzeba go wyciągać bo się zaklinuje,pilnowac trzeba,,cena 200 euro to jak u nas 800zł,, pracuje 90 min, tak od czasu do czasu może taki sobie polatać po chałupie i zebrac trochę,ale czy bym kupiła? tani nie jest,a są jeszcze dużo droższe, :tak2:

e4eb1b014648901ea22a6a3e3494.jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Blondi ...robot robotem , ale ...synek galantawy ?:szydera:

Synek daleko odbiega od taty,,wrodził się w mamusię,,synek filozof, taki Patipatiszon:szydera: ale bardzo intieligentny i grzeczny i wysoki, ale nie ma dziewczyny,,ufff  tatus znawca kobiet co widzi ładną to od razu dla Stefana, dla Stefana,,a co? Stefan nie ma oczu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...był moment,w którym rozważałam kupno Irobota.Tylko "trza"mu przygotować "pole":a to krzesła -jeśli są-zabrać z zasiegu bo się obija.Jednym słowem to nie takie wiśta wio.A może by tak do mycia podłóg-pomyślałam-trochę tych hektarów mam:haha:-i /uwaga.uwaga-d**a!/.Podłogi drewniane to se sama mogę myć.no i świstu,gwizdu-robotyzacja pooooszła….;):cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A ja już od jakiegoś czasu myślę o takim zmyślnym robociku.

Dwa koty w domu, jeden to brytyjczyk więc włochaty niemożebnie. Do tego metrów od groma a taki robocik posprząta nawet jak mnie nie będzie w domu.

Od kilku lat myślę o takim cudeńku , ale obawiam się , że przy moim włochaczu , który znosi na sierści wszystkie dary natury , zajechałby się w jeden dzień . Nawet pytałam się kiedyś na forum o molosach , czy ktoś ma taki odkurzacz ale niestety nikt sie nie pochwalił , więc sądzę , że ludzie są mądrzejsi ode nie i nawet o nim nie pomyśleli :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...