Skocz do zawartości

facet w opiece


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minut temu, jolantapl. napisał:

Chcesz powiedzieć,że jesteś lepszy od wszystkich opiekunek razem wziętych ha ha czyli co jak by przedemną pracowało 6 opiekunów i rodzina chciałaby,żebym wróciła to ma to swiadczyć,ze mężczyżni byli gorszymi opiekunami ode mnie ha ha moze oni nie chcieli tam wracać haha

widze,że Cię uraziłem.Nie chciałem tego powiedzieć i nie powiedziałem.Uraziłem Twoje ego-nie czytasz ze zrozumieniem.Poczytałem Twoje posty-w różnych tematach.Powiem krótko-masz za duże mniemanie o sobie i lubisz filozofować.Daj sobie na wstrzymanie i propozycja-czytaj wszystko powoli i uważnie i nie oceniaj mnie,bo ja Ciebie nie oceniam.

I jeszcze jedno-jesteś bezczelna i odpuść sobie komentowanie moich postów.

A gwoli scisłosci-ja już trafiłem na kobiete mojego życia-jesteśmy razem ponad 30 lat i daruj sobie...

Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, pan Sioś napisał:

widze,że Cię uraziłem.Nie chciałem tego powiedzieć i nie powiedziałem.Uraziłem Twoje ego-nie czytasz ze zrozumieniem.Poczytałem Twoje posty-w różnych tematach.Powiem krótko-masz za duże mniemanie o sobie i lubisz filozofować.Daj sobie na wstrzymanie i propozycja-czytaj wszystko powoli i uważnie i nie oceniaj mnie,bo ja Ciebie nie oceniam.

I jeszcze jedno-jesteś bezczelna i odpuść sobie komentowanie moich postów.

A gwoli scisłosci-ja już trafiłem na kobiete mojego życia-jesteśmy razem ponad 30 lat i daruj sobie...

Tyle w temacie.

Właśnie twój post pokazał nizszość facetów i tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pax, Pax, Pax.

Niepotrzebnie się unosicie, jest dość dużo prawdziwych problemów by tworzyć nowe w miejscu gdzie mamy prawo pogadać i się odstresować. Oczywiście jesteśmy różni i mamy różne poglądy, ale różnić też można się ładnie. :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Serenity napisał:

Niestety, dotychczas spotkałam tylko przelotnie dwóch mężczyzn opiekunów , więc nie mogę mieć wyrobionego zdania. Nie mam jednak  podstaw wątpić w ich dobrą pracę.

ja do tej pory nie spotkalam nikogo oprócz Adama... w agenturze wiedenskiej, w ktorej kiedys pracowalam nie wspolpracowal z nimi zaden facet.... kolezanki pracowaly w innych agenturach i tez nie bylo tam facetow.... ale obserwuje teraz swojego męża.... co moge powiedziec... to tez wynika z temperamentu opiekuna... moj mąż jest az do przesady cierpliwy, nie unosi sie i to sie tutaj bardzo dobrze sprawdza. ja probowalabym zaprowadzac jakies swoje porzadki, jakis rytm dnia logiczny, a on mowi: zostaw dziadka, nie chce isc spac w nocy to niech siedzi, ja bede go pilnowal do rana...i tak bylo dzis tez.... a mnie by nerwy puscily, bo co to znaczy nie chce isc spac do lozka, tylko jakies fanaberie... dobrze, ze Bogdan chcial z nim zostac i zostal, a ja sie poszlam wyspac sama do drugiego mieszkania... nie widze tez jakiegos obrzydzenia, czy jak to nazwac odnosnie zajmowania sie fizycznoscia dziadka, ktory nie chcac pic prawie wcale zaczyna sie krztusic i potrafi wykaszlec w stylu jak zwymiotowac wszytsko co wczesniej zjadl... ale z jednego wzgledu nie widze, przynajmniej na obecnym etapie, swojego meza zeby sam pojechal sie kims zajac... on potrzebuje potwierdzenia, ze to co robi robi dobrze.... i druga kwestia: gotowanie... cos tam umie, ale jakby mial ogarnac sam dwudaniowy obiad to watpie, ze wystarczyloby mu pomyslow na wiecej niz na 4-5 dni, chyba, ze pacjent bylby z demencją i nie pamietalby co jadl 5 dni temu i mozna powtorki robic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty jakby musiał to by dał radę,Twój mąż miał dobrą szkołę:hahaha: Twoją,ale podoba mi sie jego postawa,nadaje się na opiekuna,  ,,nic na siłę"

Brawo ,niech dziadek spi jak chce

dlatego zatrudnili dwóch opiekunów,, Bogdan dobrze do tego podchodzi i Ty musisz się czasami jego słuchać,bo dobrze mysli i robi:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...