Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Heidi napisał:

@Kleopatra  jeszcze tylko dwa obiady i zjazd. Liczę sekundy. 

A von Żmija szuka niebieskiego kosza plastikowego.  Może ma któraś z Was w walizce:donos:

Sprawdzałam nie mam :szydera:

Jak podopieczna znajdzie ten kosz to zaproponuj, żeby sobie na głowę nałożyła bo do twarzy jej w niebieskim :szydera:

Hm a może ten plastikowy niebieski kosz nie istnieje

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bez dzień dobry, bo to nie jest dla mnie dzień dobry. Miałam nadzieję, że w Polsce mamy więcej Europejczyków otwartych na ludzi, stojących po stronie praw kobiet i nie dzielących ludzi na homo i hetero, w ogóle nie dzielących ludzi. Jeżeli za dwa tygodnie nic się nie zmieni to jestem za to, by wyjść z unii, bo my mentalnie do niej nie pasujemy. Tyle gorzkich żali. Miłego dnia. Statystycznie połowa z nas uważa go za dobry.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Sprawdzałam nie mam :szydera:

Jak podopieczna znajdzie ten kosz to zaproponuj, żeby sobie na głowę nałożyła bo do twarzy jej w niebieskim :szydera:

Hm a może ten plastikowy niebieski kosz nie istnieje

:szydera:Ależ Ty  pyskata jesteś :zwyciezca:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, FrauMiau napisał:

Zawsze szanuję pod warunkiem, że nie godzą one we mnie i nie wpływają na moje życie, a w tym przypadku wpływają i mam prawo się z nimi nie zgadzać. 

Masz prawo. Każde wybory polegają na tym, że wygrywa kandydat, który otrzyma najwięcej głosów i nie zawsze jest to nasz głos i nasz kandydat :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już obrządziłam dziadków. Z racji tego,  że oni jedzą jak kurki,  kaczuszki i inne gospodarskie zwierzątka,  trza podłogę w kuchni myć cidziennie. 
Mam do dyspozycji domowej roboty mop,  czyli wiadro po farbie,  szczotkę jakby ryżową na kiju,  i ścierę co pamięta czasy Bismarcka..
Ten bismark zostawia farfocle , które doprowadzają mnie do furii i tych innych pasji szewca. 

A że znalazłam w szafce nówkę nieśmiganą specjalnie wyprodukowaną do podłóg,  z przyjemnością porwałam bismarka na prawie równe dwie części..I pokazałam szefowej. 
Fuknęła wzruszając ramionami i oddała mi do użytku nieśmiganą. 
A ona tak pięknie śmiga po podłodze!!

Pogoda super,  23 gradusy.

Babka krzyknęła,  że  ma termin dziś do lekarza. 
Arzt niedaleko. Ale zerwałam się,  że autem ją podwiozę..
Autem,  nie! Rolatorem. 
Zanim sandały założyłam,  już była na końcu ulicy. 

Strzała,  nie seniorka!

Dziś wczorajszy obiad...
Czyli ta wołowina. 
Robiła ją w cebuli,  z jakimś sypanym ciemnym sosem. 
Do tego "modro" kapusta ze słoika...Okropnie kwaśna. No i źmiory. 
Na deser,  bo zawsze jest deser,  budyń czekoladowy o niemiłym wyglądzie. 
Miałam nie jeść,  ale jak zobaczyłam,  że ten " pudding" polewają likierem jajecznym,  poszłam na ustępstwa..
Nie opierałam się długo...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, beatrix+ napisał:


Już obrządziłam dziadków. Z racji tego,  że oni jedzą jak kurki,  kaczuszki i inne gospodarskie zwierzątka,  trza podłogę w kuchni myć cidziennie. 
Mam do dyspozycji domowej roboty mop,  czyli wiadro po farbie,  szczotkę jakby ryżową na kiju,  i ścierę co pamięta czasy Bismarcka..
Ten bismark zostawia farfocle , które doprowadzają mnie do furii i tych innych pasji szewca. 

A że znalazłam w szafce nówkę nieśmiganą specjalnie wyprodukowaną do podłóg,  z przyjemnością porwałam bismarka na prawie równe dwie części..I pokazałam szefowej. 
Fuknęła wzruszając ramionami i oddała mi do użytku nieśmiganą. 
A ona tak pięknie śmiga po podłodze!!

Pogoda super,  23 gradusy.

Babka krzyknęła,  że  ma termin dziś do lekarza. 
Arzt niedaleko. Ale zerwałam się,  że autem ją podwiozę..
Autem,  nie! Rolatorem. 
Zanim sandały założyłam,  już była na końcu ulicy. 

Strzała,  nie seniorka!

Dziś wczorajszy obiad...
Czyli ta wołowina. 
Robiła ją w cebuli,  z jakimś sypanym ciemnym sosem. 
Do tego "modro" kapusta ze słoika...Okropnie kwaśna. No i źmiory. 
Na deser,  bo zawsze jest deser,  budyń czekoladowy o niemiłym wyglądzie. 
Miałam nie jeść,  ale jak zobaczyłam,  że ten " pudding" polewają likierem jajecznym,  poszłam na ustępstwa..
Nie opierałam się długo...

Czyli że jajco koniak :d językiem zawsze od środka kieliszek wylizywalam ale ze długiego nie mam to do pomocy palucha używałam kiedyś :p 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, beatrix+ napisał:

Jeszcze tylko 10 dni...

Baba dziś zaś szaleje. Za długo była miła. Pocieszam się,  że @Heidi ma gorzej..

Ty już spakowana?

Jutro  wyjeżdzasz,  czy kiedy?

Pocieszające to nie jest dla @Heidi szczególnie, ale ona na szczęście ma tylko 2 dni do wyfruniecia na wolność :oklaski:

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...