Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, adamos6 napisał:

Widze ,lubisz pisac.....nie chcesz wiedziec ,czyje to pieniadze..to Twoch kolezenek i kolegow po fachu i to jest smutna prawda.Duzo pisania .Milego popołudnia.

Masz szczęście te 700 setny post pisze specjalnie dla Ciebie :d

Życzę Ci żeby i u Ciebie była ładna pogoda, niebo się rozchmurzyło i wyjrzało słonko, które połaskota Cię i ogrzeje swoimi promieniami ;)

PS 

Forum jest również po to, a może szczególnie, żeby na nim pisać. Zachęcam wszystkich serdecznie do pisania :oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Niezapominajka. Szkoda internetu na wysyłanie mu teraz.  Ale nie omieszkam się pochwalić jak wrócę do domowego internetu Większość zdjęć ma dużą objętość i nie można ich tu wstawić. Naprawdę nie żałuję tej decyzji może dzieci tak... Bo pokój kosztuje 180 E za noc a 3noce będę. Mogli nie pytać czy chcę jechać.  . 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, beatrix+ napisał:

Czyli kieszeń pusta..

 

Długo planujesz nas tak denerwować? A na łajbie nie łaska,  jeno jachty!! Phii!!

 

Moja schiza dziś numer odwalila przy kolacji,  dosyć była agresywna,  frygała wszystkim,  o żarcie moje zaś się darła..

Powiedziałam,  żeby nie krzyczała na mnie,  bo zadzwonię na policję,  że jest agresywna 

O czym chcesz dyskutować z policją?? Ona do mnie..

No I weź gadaj z taką..ufff..

Zaraz 10 lipiec...

Witajcie dzieciaki. @elfMiło czytać,  że chociaż ktoś inny ma super zlecenie .  @beatrix+Gratuluję  podejścia. Tak trzymaj. 

Ja jestem obecnie prywatnie  u samego diabła  na zleceniu.  Nie chce mi się w ogóle pisać.  Może  dam radę wytrzymać  do  1 lipca,  albo  strzelę sobie w łeb.  Może usłyszycie huk, bo afera międzynarodowa się szykuje , a może nawet 3 wojna światowa.  Ktoś w końcu  musi ją rozpętać.  Czemu nie ja? :|

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Masz szczęście te 700 setny post pisze specjalnie dla Ciebie :d

Życzę Ci żeby i u Ciebie była ładna pogoda, niebo się rozchmurzyło i wyjrzało słonko, które połaskota Cię i ogrzeje swoimi promieniami ;)

PS 

Forum jest również po to, a może szczególnie, żeby na nim pisać. Zachęcam wszystkich serdecznie do pisania :oklaski:

Tym razem calkowicie sie zgadzam a z łaskotaniem  no wiesz ...chyba nie musze pisac hihi..pozdrawiam.

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamos6 ja nikomu nic nie zabieram. Nikomu też nic nie daje. Stawka w wakacje jest większa bo nie każdy chce przyjechać. Obecnie nie mam żadnego bonusa ale też nie czuję się że osoba która ten bonus w wakacje weźmie coś mi zabierze. Zarabiam dokładnie tyle samo co zimą nikt mi mniej nie zaproponował. Więc uwazam że pitolisz głupoty 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elf napisał:

@adamos6 ja nikomu nic nie zabieram. Nikomu też nic nie daje. Stawka w wakacje jest większa bo nie każdy chce przyjechać. Obecnie nie mam żadnego bonusa ale też nie czuję się że osoba która ten bonus w wakacje weźmie coś mi zabierze. Zarabiam dokładnie tyle samo co zimą nikt mi mniej nie zaproponował. Więc uwazam że pitolisz głupoty 

Oj kochana! Ty pitolisz!   Pozdrawiam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elf napisał:

@adamos6 a możesz podać jakieś konkrety że pitole czy tak po prostu chcesz się poprzekonmarzac że mną. Pozdrawiam cie i życzę uśmiechu. 

Kochana nie mam weny do pisania,ale osoby postronne zapewne to popra...wzajemnie.

1 godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Masz szczęście te 700 setny post pisze specjalnie dla Ciebie :d

Życzę Ci żeby i u Ciebie była ładna pogoda, niebo się rozchmurzyło i wyjrzało słonko, które połaskota Cię i ogrzeje swoimi promieniami ;)

PS 

Forum jest również po to, a może szczególnie, żeby na nim pisać. Zachęcam wszystkich serdecznie do pisania :oklaski:

Tym razem calkowicie sie zgadzam a z łaskotaniem  no wiesz ...chyba nie musze pisac hihi..pozdrawiam.

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elf napisał:

@adamos6 a możesz podać jakieś konkrety że pitole czy tak po prostu chcesz się poprzekonmarzac że mną. Pozdrawiam cie i życzę uśmiechu. 

Po co te fotki wstawiasz????? Nie każdy ma zdrowe serce, chcesz nas wykończyć??? O.o

PS 

Uważam, że chce się z nami przekomarzać :oklaski::zdrówko:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, elf napisał:

@adamos6 a możesz podać jakieś konkrety że pitole czy tak po prostu chcesz się poprzekonmarzac że mną. Pozdrawiam cie i życzę uśmiechu. 

Oj każdy kto ma więcej niż drugi uważa że pitoli:szydera: pracujesz a przy okazji masz okazję odpocząć to nie każdemu się podoba :p Oj zebys Ty wiedziala jak mi się to nie podoba:cześć:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Heidi napisał:

Witajcie dzieciaki. @elfMiło czytać,  że chociaż ktoś inny ma super zlecenie .  @beatrix+Gratuluję  podejścia. Tak trzymaj. 

Ja jestem obecnie prywatnie  u samego diabła  na zleceniu.  Nie chce mi się w ogóle pisać.  Może  dam radę wytrzymać  do  1 lipca,  albo  strzelę sobie w łeb.  Może usłyszycie huk, bo afera międzynarodowa się szykuje , a może nawet 3 wojna światowa.  Ktoś w końcu  musi ją rozpętać.  Czemu nie ja? :|

Witaj :oklaski:

Jak dotrwasz do końca to dostaniesz :zwyciezca:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kleopatra napisał:

Oj każdy kto ma więcej niż drugi uważa że pitoli:szydera: pracujesz a przy okazji masz okazję odpocząć to nie każdemu się podoba :p Oj zebys Ty wiedziala jak mi się to nie podoba:cześć:

O kolejna niezadowolona i jeszcze Ci się to nie podoba O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę kobitki że nie ma sensu go dalej ciągnąć za język. Nie jestem przekonana że on sam wie co miał na myśli . Dajmy mu spokój bo się chłopak zestresuje i będzie miał koszmarne sny dziś w nocy. Myślę co by tu napisać by mu poslodzic. Otóż tak..... Adamos  "podejdź do telefonu jako i ja podchodzę i czytaj uważnie bo drugi raz pisać nie będę." Lubię Cię..... nieważne co to znaczy

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elf napisał:

Myślę kobitki że nie ma sensu go dalej ciągnąć za język. Nie jestem przekonana że on sam wie co miał na myśli . Dajmy mu spokój bo się chłopak zestresuje i będzie miał koszmarne sny dziś w nocy. Myślę co by tu napisać by mu poslodzic. Otóż tak..... Adamos  "podejdź do telefonu jako i ja podchodzę i czytaj uważnie bo drugi raz pisać nie będę." Lubię Cię..... nieważne co to znaczy

Hihi oglądałam :szydera: podszedł do płota a potem przed granatem musiał uciekać i i swoją miedzę się wykłócać:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...