Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, abc'21 napisał:

W średnim... wieku.:hura:

 

9 minut temu, abc'21 napisał:

musiałem coś autorskiego ;)

 

7 minut temu, abc'21 napisał:

:hura:

niestety nie mam takiej emotki ale równiez delikatnie taki składam(gdzie sobie życzysz):szydera::hura::szydera:

nie martw się, mam bujną wyobraźnię, :oklaski::hura:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funny @Niezapominajka 67 @waldiroom 

Hej wszystkim. Jestem od kilku dni już na adresie. Na miejscu w piątek tak jak się spodziewałem Niemiec trzymający pieczę nad adresem poinformował mnie, że musze 10 dni być na kwarantannie (tak jak wcześniej zmiennik). Wczoraj zadzwoniłem do agencji i już twardo powiedziałem aby zadziałali, skoro cały czas twierdzili, że opiekunów kwarantanna nie dotyczy. Skontaktowali się z tutejszym Gesundheitamtem i potem Gesundheiamt napisał mi maila, że zwalniają z kwarantanny.

P.S- Nie załączam uśmieszków czy coś bo jestem w wielkiej rozsypce. Największy przyjaciel w ciężkim stanie (sepsa) na OIOM'ie i tracę nerwy :(  Od 18 lat zżyci jak nie wiem. Jeśli coś się stanie to świat mi się zawali.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Michał845 napisał:

@Funny @Niezapominajka 67 @waldiroom 

Hej wszystkim. Jestem od kilku dni już na adresie. Na miejscu w piątek tak jak się spodziewałem Niemiec trzymający pieczę nad adresem poinformował mnie, że musze 10 dni być na kwarantannie (tak jak wcześniej zmiennik). Wczoraj zadzwoniłem do agencji i już twardo powiedziałem aby zadziałali, skoro cały czas twierdzili, że opiekunów kwarantanna nie dotyczy. Skontaktowali się z tutejszym Gesundheitamtem i potem Gesundheiamt napisał mi maila, że zwalniają z kwarantanny.

P.S- Nie załączam uśmieszków czy coś bo jestem w wielkiej rozsypce. Największy przyjaciel w ciężkim stanie (sepsa) na OIOM'ie i tracę nerwy :(  Od 18 lat zżyci jak nie wiem. Jeśli coś się stanie to świat mi się zawali.

Cześć @Michał845ja bez kwarantanny ale test mam zakupiony i mam robić .Co do sepsy przyjaciela .....bądź dobrej myśli .....zycze z całego serca żeby wyszedł cało z tej choroby

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał845 miło cię tu widzieć. Trochę cię nie było.  Takie momenty gdy będąc w pracy nie możemy być z bliskimi są chyba najtrudniejsze. I to ogromny minus tej pracy.  Będąc pół roku w Polsce doceniam chwile gdy mogę w każdej chwili jechać do rodziców. I nie denerwuje się że moja siostra nie będzie mogła sobie sama poradzić.....no cóż takie życie opiekuna pracującego  zdała od Polski. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

Cześć @Michał845ja bez kwarantanny ale test mam zakupiony i mam robić .Co do sepsy przyjaciela .....bądź dobrej myśli .....zycze z całego serca żeby wyszedł cało z tej choroby

Dzięki Funny. Wiem, że to zabrzmi głupio ale... boje się do niego dzwonić. Odebrał po kilku moich telefonach przedwczoraj (53 lata a głos jak 99 letni staruszek). Wczoraj i dzisiaj nie dzwoniłem, tłumacze sobie, że może lepiej nie dzwonić bo może nie chce gadać w takim stanie. No ale już jutro wykonam telefon bo zwlekanie nie ma w sumie sensu.

@elf- Hej. Dokładnie jest jak mówisz.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Michał845 napisał:

Dzięki Funny. Wiem, że to zabrzmi głupio ale... boje się do niego dzwonić. Odebrał po kilku moich telefonach przedwczoraj (53 lata a głos jak 99 letni staruszek). Wczoraj i dzisiaj nie dzwoniłem, tłumacze sobie, że może lepiej nie dzwonić bo może nie chce gadać w takim stanie. No ale już jutro wykonam telefon bo zwlekanie nie ma w sumie sensu.

@elf- Hej. Dokładnie jest jak mówisz.

Jeśli tak się przyjaźnicie to jemu starczy żeby Cię słyszeć ...

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...