Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Michał845 napisał:

Hej wszystkim :) Jutro powrót do Polski.  Zmiennik trochę załamany. Wczoraj miał test na koronawirusa i wyszedł negatywny, ale.... Okazało się, że jutro po przyjeździe na adres musi odbyć i tak albo 10 dni kwarantanny albo 5 dni kwarantanny i test, i jeśli wyjdzie negatywny to dopiero koniec kwarantanny. Czyli minimum 5 dni kwarantanny tak czy siak.  No... przynajmniej się cieszy, że będzie mógł na balkon wyjść zapalić :haha:

dzięki @Funny za dobre słowa :)  trochę miałem ostatnio na głowie. odpisze na wcześniejsze wpisy do mnie po powrocie do PL. Dobrej nocy :cześć2:

Czesc mnie nic nikt nie wspominal i kwarantannie po dotarciu do rodziny, napisze jak się to rozwinie .Szerokości :):cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko o 6.30 na urlopie z loża ciepłego wstawać....Masakra ,no ale ten test musze jechać zrobić .Waliza juz się wietrzy, jeszcze fajna wizyta dzis  :da po prawdzie to od wczoraj gości przyjmuje :).Milego dnia :kawa:zostawiam ,ale cichutko bo może jeszcze spicie i dzien dobry sloneczka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry Śpiochy zapodana, Częstujcie się i Miłujcie  

Spokojnego piąteczku życzę

Aaaa u mnie biało jest ❄❄ IMG-20210121-WA0003.thumb.jpg.416be3b15e87bfa6c292e0dd96f5449e.jpg

U mnie tez biało...bardzo biało..jednak dobrze ze ten szalony pług jezdzi:cześć:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, waldiroom napisał:

Dzień dobry... dobry wieczór... a lada  moment powinienem mówić dobranoc ja to mam spóźnienie na kawie@Niezapominajka 67 , ale tyle się dzisiaj działo ... dziadek nieznośny itp... 

jak już ciemno się zrobili mam chwile na powitanie , kawe zaległą wypiję... co mi tam ze zimna ... spóźnialscy nie grymaszą przy stoliku ???

Czyli trzy w jednym to tez jakieś rozwiązanie ,alternatywne ,chociaz mi to do Ciebie @waldiroomnie pasuje :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum. Kawa :kawa::kawa::kawa: gotowa, proszę się częstować :cmok:.

Pogoda do bani u mnie, od wczoraj leje :333_cloud_rain: cały czas, @Funny ma śnieg. Sama nie wiem, co lepsze, czy zazdrościć śniegu czy jednak deszcz lepszy O.o. Kto w podróż się wybiera, to życzę szczęśliwego powrotu w domowe pielesze, albo na odwrót :d. Miłego piątku :cmok:

images (11).jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum. Kawa :kawa::kawa::kawa: gotowa, proszę się częstować :cmok:.

Pogoda do bani u mnie, od wczoraj leje :333_cloud_rain: cały czas, @Funny ma śnieg. Sama nie wiem, co lepsze, czy zazdrościć śniegu czy jednak deszcz lepszy O.o. Kto w podróż się wybiera, to życzę szczęśliwego powrotu w domowe pielesze, albo na odwrót :d. Miłego piątku :cmok:

images (11).jpg

Dziękuję biorę wirtualną i jeszcze pod kocyk wskoczę  

Milusiego dnia

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, waldiroom napisał:

@Funny @Wenusia @Janeczka1963 ranne z Was ptaszki - dzień dobry

do kawki się przyłączam z rana :oklaski:

Si si My takie Ptaszynki ranne jesteśmy i kawkę zrobimy w kominku rozpalimy, bo bez Kobiet to świat by nie funkcjonował

Miłego dnia dla Ciebie również  

Gołąbki pocztowe latajom" Tu i tam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyję,  żyję! W Środę dostałam paczkę z UNRYxd,.A dziś duże zakupy z synową. Leki też rodzina już się ustawiać nauczyła,  jak też fakt,.że Betusia przerwę potrzebuje. 

Bo oczywiście byli zdziwieni moimi pragnieniami,  bo Kazimierz nie potrzebował przerwy no i leki też ustawiał,  bo przecież to są tylko na uspokojenie...

Bez komentarza. 

Po huraganie jaki zostawił Kaźmirz,  powoli ustawiam miejsce...wydaje się być ok. 

Lubię pracę z leżącym ...nawet jeśli on tylko Schwabischxd

Miłego dnia dla Was!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No....

Przejęcie szteli po Kaziu okazalo się łogólnie menconce,  bo 3xcodziennie mam kontrolę..I to dosyć bliską.Prawie buzia przy buzi..A zagadywanie, a wypytywanie. Już myślałam,.że wszyscy mnie obejrzeli...nic bardziej mylnego.xd Szwagier...szwagierka...po niedzieli spodziewam się mera albo kogo tam...xd

Miałam właśnie posiłek podawać Bernusiowi, gdy siostra pochód rodzinny przeprowadziła. Odczekalam zatem w kuchni te wizyty, wszak jest covid i "cu fil lojtóf ":d Jak poszli,  skończyłam swóje czynności ..

I gdy już byłam w ogródku,  już bawiłam się z gąską-czyli Turków oglądałam , syn wpadł radosny z wnuczkami. Miał pragnienie dowiedzieć się,  gdzie pracuje mój mąż O.o 

Niech już się wszyscy dowiedzą,  że ja nie piję i że papus jest w dobrych rękach...

Może następny tydzień będzie już normalny...

No! To teraz spokojnie na.Turki!

Dobranoc. xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkie ranne ptaszęta :d i śpiochów też :szydera:. Dzisiaj dłuuuuga pauza, jak ja lubię soboty :oklaski:. Kawa :kawa::kawa::kawa: zapodana więc brać i degustować się smakiem :d. @Funny szczęśliwej podróży Ci życzę:cmok:. @beatrix+ te turki, to bez Ciebie normalnie nie mogą się obyć :p. Miłego dnia życzę wszystkim :cmok:

 

images (3).jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio takie dzieci oglądam i ich miłości ...

Emanet,  czyli Dziedzictwo. Nie wiem czy są w polskiej tv,  bo ja oglądam w oryginale na yt. 

Dziś przyszła mnie oglądać "cfajte frał" A że byłam na pauzie,  ona nie miała klucza,  to se postała . W końcu otworzyłam i powiedziałam,  żeby następnym razem przed 13.przyjechała. 

Co się naprzepraszała,  to moje. Ale za to teraz mam wolne popołudnie...niech się opiekuje :p

Leje..zatem siedzimy na bździe. :szydera:

 

Screenshot_20210130-152858_Instagram.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór ekipo forumowa :)

Trochę wstyd mi się tu pokazywać bo ostatnio moje plany wyjazdowe jak to się mówi biorą w łeb O.o

Muszę chyba wziąć głęboki oddech, policzyć do 10 i odczekać jeszcze trochę ;)

Uparcie wierzę, że gdzieś w De.czeka na mnie Pdp, któremu jestem pisana :haha:

Pozdrawiam Wszystkich i miłego wieczoru życzę. Dbajcie o siebie co by się nie przeziebic bo pogoda niestety sprzyja temu. W Polsce na przemian, śnieg, deszcz, mróz i jeszcze nie wiadomo co O.o

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko :cmok:wszystkich forumowiczów i forumowiczki :d. Ostatni dzień stycznia, ufff zleciało. Kawa :kawa::kawa::kawa:  stoi na stole , częstować się, no nie pchać się tak :szydera:, dla każdego starczy :oklaski:. Miłej niedzieli wam życzę :cmok:

 

images (9).jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, beatrix+ napisał:

Ostatnio takie dzieci oglądam i ich miłości ...

Emanet,  czyli Dziedzictwo. Nie wiem czy są w polskiej tv,  bo ja oglądam w oryginale na yt. 

Dziś przyszła mnie oglądać "cfajte frał" A że byłam na pauzie,  ona nie miała klucza,  to se postała . W końcu otworzyłam i powiedziałam,  żeby następnym razem przed 13.przyjechała. 

Co się naprzepraszała,  to moje. Ale za to teraz mam wolne popołudnie...niech się opiekuje :p

Leje..zatem siedzimy na bździe. :szydera:

 

Screenshot_20210130-152858_Instagram.jpg

Noooo fajne te „turki” Turczynki tez

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...