Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 14.01.2021 at 12:56, Funny napisał:

Melduje się i ja dotarłam już dawno, ale teraz trochę czasu by napisać .Jechałam 10 godz a w tym jeszcze przesiadka ,szybko ,sprawnie, fajni kierowcy pojadę z nimi chętnie jeszcze .Miłego popołudnia i wieczoruA i po przesiadce było nad w busie 7 osób w tym 2 kierowców teraz czas na URLAUB

No i pięknie❤

Dojechałyśmy szczęśliwie i to się liczy, zdążyłyśmy przed nawałnicą a teraz czas na wypoczynek

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i każdego z osobna  

Pięknie biało jest wszędzie, uwielbiam zimę jak nie muszę odśnieżać  

Ale za to biało i sterylnie mam już w domku, po całym dniu robienia porządków  

Teraz tylko wylegiwać się i gościć mi pozostało , kominek, kotełki i...:wino: ehh życie życie piękne jest mówię wam

No to miłego dnia i pysznej kawusi   IMG-20210115-WA0002.thumb.jpg.8ab0b328c36bbd02d03f5da52cdec856.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich, urlopowiczów i pracusiów i "naszych chłopaków do wzięcia" :haha:. @Wenusiakawą :kawa:się poczęstuję oczywiście, jak ktoś zrobi, to lepiej smakuje :oklaski:. U mnie śniegu zostało tyle co na polach, przymarzło lekko i ślisko jest. Pogoda oscyluje w granicach -3 :0 stopni, nicht zu tragisch. Miłego wam życzę i spokojnej soboty :cmok:

images (4).jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich, urlopowiczów i pracusiów i "naszych chłopaków do wzięcia" :haha:. @Wenusiakawą :kawa:się poczęstuję oczywiście, jak ktoś zrobi, to lepiej smakuje :oklaski:. U mnie śniegu zostało tyle co na polach, przymarzło lekko i ślisko jest. Pogoda oscyluje w granicach -3 :0 stopni, nicht zu tragisch. Miłego wam życzę i spokojnej soboty :cmok:

images (4).jpg

Bierz kawusię i nie wychodz z łóżka  

Wzajemnie miłego dnia życzę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba drugą kawę sobie wypiję, dobrze że @Janeczka1963 jeszcze ze stołu nie sprzątnęła  

Zmarzłam na tym spacerku po moim ukochanym mieście,  śniegu nasypało  po kolana i mokra wrocilam do domku... A było i jeszcze jest tak... 

IMG_20210116_084926.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:dPozdrawiam  serdecznie lud pracujący i urlopujacy :)u mnie tez się dzieje haha zaczęło się  ...wydawanie kasyO.o:dna te przyjemne i mniej przyjemne rzeczy .Dziś fryzjer a od pon.dentysta bo coś mnie pobolewa lekko , sama nic tam nie widzę, oby byl delikatny bo mu palec odgryzę xdMusze się też z ludźmi spotkać...tymi i tamtymi bo mnie z wiary wypiszą :pMam nadzieje że to będzie fajny czas na tym moim krótkim urlopie Pa.pa :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wenusia napisał:

Chyba drugą kawę sobie wypiję, dobrze że @Janeczka1963 jeszcze ze stołu nie sprzątnęła  

Zmarzłam na tym spacerku po moim ukochanym mieście,  śniegu nasypało  po kolana i mokra wrocilam do domku... A było i jeszcze jest tak... 

IMG_20210116_084926.jpg

Pieknie :love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich, urlopowiczów i pracusiów i "naszych chłopaków do wzięcia" :haha:. @Wenusiakawą :kawa:się poczęstuję oczywiście, jak ktoś zrobi, to lepiej smakuje :oklaski:. U mnie śniegu zostało tyle co na polach, przymarzło lekko i ślisko jest. Pogoda oscyluje w granicach -3 :0 stopni, nicht zu tragisch. Miłego wam życzę i spokojnej soboty :cmok:

images (4).jpg

Witaj :cmok:a u mnie śniegu duuuuzzzooo

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wenusia napisał:

Witam wszystkich i każdego z osobna  

Pięknie biało jest wszędzie, uwielbiam zimę jak nie muszę odśnieżać  

Ale za to biało i sterylnie mam już w domku, po całym dniu robienia porządków  

Teraz tylko wylegiwać się i gościć mi pozostało , kominek, kotełki i...:wino: ehh życie życie piękne jest mówię wam

No to miłego dnia i pysznej kawusi   IMG-20210115-WA0002.thumb.jpg.8ab0b328c36bbd02d03f5da52cdec856.jpg

Witaj :cmok:ale se paradujesz :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wenusia napisał:

Chyba drugą kawę sobie wypiję, dobrze że @Janeczka1963 jeszcze ze stołu nie sprzątnęła  

Zmarzłam na tym spacerku po moim ukochanym mieście,  śniegu nasypało  po kolana i mokra wrocilam do domku... A było i jeszcze jest tak... 

IMG_20210116_084926.jpg

Ja już po drugiej kawusi  :kawa: jestem, dzisiaj z Martinkiem piłam, obowiązkowo do kawy serniczek upiekłam, nawet z pdp się nim podzieliłam :haha:, a jak usłyszałam od niej słowo "LECKER" to od razu złość wszelka mi minęła:szydera:(na pdp oczywiście). 

Pięknie tam masz :love:

@Funny ja tam wolę bez śniegu, bo chodnika do odśnieżania ma około 25 m, więc dziękuję, ale lepiej bez :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 14.01.2021 at 14:31, adamos6 napisał:

Burdel jak na calym Świecie!

O to, to to właśnie chciałam dzisiaj Wam powiedzieć. Nie dość, że świat to jeden wielki burdel to nasze życie to tylko jeden wielki biznes, który czasami uszami nam wychodzi i czkawką się odbija. Może jednak warto postawić na inne wartości

Dobranoc kochani :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

O to, to to właśnie chciałam dzisiaj Wam powiedzieć. Nie dość, że świat to jeden wielki burdel to nasze życie to tylko jeden wielki biznes, który czasami uszami nam wychodzi i czkawką się odbija. Może jednak warto postawić na inne wartości

Dobranoc kochani :d

Dzień dobry,moze na wartosci duchowe ,ale zdrowe ! 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko:cmok:. Śniegiem :339_snowflake: sypnęło znowu, niedziela a ja muszę za miotłę się brać zamiast odpoczywać O.o. Ale najpierw kawusia :kawa::kawa::kawa:, proszę się częstować, robota nie zając, nie ucieknie :trele:.Spojonej niedzieli wam życzę:cmok:

unnamed.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko:cmok:. Śniegiem :339_snowflake: sypnęło znowu, niedziela a ja muszę za miotłę się brać zamiast odpoczywać O.o. Ale najpierw kawusia :kawa::kawa::kawa:, proszę się częstować, robota nie zając, nie ucieknie :trele:.Spojonej niedzieli wam życzę:cmok:

unnamed.jpg

Dzień dobry wszystkim

Przed domem 50cm śniegu i zasypane 40schodów do domu.

Ki diabeł stawia dom na górze a garaż na dole?

Nie odśnieżam, jakoś do garażu zejdę, jedyna zaleta to że autka nie muszę odśnieżać ani skrobać:cześć2::kawa:xd

Miłego odśniżania:trele:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, geronimo napisał:

Dzień dobry wszystkim

Przed domem 50cm śniegu i zasypane 40schodów do domu.

Ki diabeł stawia dom na górze a garaż na dole?

Nie odśnieżam, jakoś do garażu zejdę, jedyna zaleta to że autka nie muszę odśnieżać ani skrobać:cześć2::kawa:xd

Miłego odśniżania:trele:

Nie odśnieżałam, firma to zrobiła za mnie :trele:. Okazało się, że moja pdp zamawia odśnieżanie, ale jest minus. @geronimo masz dobrze, bo tu nie ma garażu i autko muszę sama odrapać :szydera::grzmotnąć:, jak trzeba gdzieś jechać.

Zawsze coś, nigdzie nie jest idealnie :haha:.

@Niezapominajka 67,  żebyś nam tylko nie zamarzła, bo forum na ciebie czeka :trele:pij dużo gorącej kawusi :kawa::haha:

Pozdrawiam 

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...