Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ją też Idę spać, przeca sama do siebie nie bede gadać :szydera:

Dobrej nocki Życzę wszystkim i każdemu z osobna  

A tak na rozweselenie to ekemm... Z racji tego że jutro ma przyjść zima :kopara: dostałam wiadomość od wyższych "instancji" że gdyby spadł ❄ śnieg to w piwnicy jest szufla, miotła  i sól  

No to teraz Dobranoc

IMG-20201209-WA0015.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mocno spóźnione ....dziadka dziś udało mi się wykąpać Wykorzystalam jego nieuwagę i sruu pod prysznic a że nie lubi ostatnio się duszować to 2× potraktował mnie w rewanżu słuchawką i zrobił ze mnie ociekającą kurę O.o,zaoszczędziliśmy na wodzie Miłego dnia... u mnie też śnieg, ale nie możemy do dziś wychodźć ,więc po robocie...zresztą  tu na stanie rodziny duży ,silny,, męcizna" ,zdrowy ,bez żadnych objawów, który uwielbia sam dbać o posesję

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry ☀ wstajemy i odśnieżamy  

Miłego dnia Życzę i smaczne kawusi

Kto nie musi niech nie wychodzi bi zimno❄ jest Oooo

IMG-20210107-WA0000.jpg

A Ty powiedz wyższej instancji ze buty wszystkie masz bardzo śliskie i że uczulona jesteś na plastik ( nie wiem z czego ta łopata jest )

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :cześć3:  Jak u was pogoda? U mnie w pobliżu Monachium śnieg jak za starych czasów w Polsce. 

Wiecie może jak w końcu wygląda sprawa z tą kwarantanną? Ktoś wracał ostatnio? Ciągle czytam sprzeczne info. Niby kwarantanna obowiązuje dla nas, ale ostatnio znajomy opiekun mówił, że firma napisała mu, że opiekunów nie dotyczy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Michał845 napisał:

Witajcie :cześć3:  Jak u was pogoda? U mnie w pobliżu Monachium śnieg jak za starych czasów w Polsce. 

Wiecie może jak w końcu wygląda sprawa z tą kwarantanną? Ktoś wracał ostatnio? Ciągle czytam sprzeczne info. Niby kwarantanna obowiązuje dla nas, ale ostatnio znajomy opiekun mówił, że firma napisała mu, że opiekunów nie dotyczy.

Hej @Michał845 u mnie koło Kolonii też ścieżek jest ❄ ale jest zbyt ciepło żeby się utrzymał  

 Co do kwarantanny dla nas to tylko mogę powiedzieć to co mi przekazano wczoraj z firmy że nie podlegamy kwarantannie, ale tak jak mówisz różnie "gadają" Przekonam się o tym jak będę w przyszłym tygodniu wracać do PL wtedy opiszę wszystko co i jak o ile wyjadę

Pozdrawiam serdecznie. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

A Ty powiedz wyższej instancji ze buty wszystkie masz bardzo śliskie i że uczulona jesteś na plastik ( nie wiem z czego ta łopata jest )

:szydera::haha::papieros: ta tarataa, dobrze że szybko stopniał  

Ją też nie wiem z czego jest bo nawet tam nie zaglądałam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Funny napisał:

Dzień dobry mocno spóźnione ....dziadka dziś udało mi się wykąpać Wykorzystalam jego nieuwagę i sruu pod prysznic a że nie lubi ostatnio się duszować to 2× potraktował mnie w rewanżu słuchawką i zrobił ze mnie ociekającą kurę O.o,zaoszczędziliśmy na wodzie Miłego dnia... u mnie też śnieg, ale nie możemy do dziś wychodźć ,więc po robocie...zresztą  tu na stanie rodziny duży ,silny,, męcizna" ,zdrowy ,bez żadnych objawów, który uwielbia sam dbać o posesję

Spóźnione czy nie ważne że jest  

Moja też za bardzo nie lubi wody, więc traktuję ją lapką " albo sama się trze "  

Nic na siłę, a i rachunek mniejszy za wodę będzie

Faunie mieć takiego męciźnę pożycz mi go  

Miłego popołudnia Życzę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Michał845 napisał:

Witajcie :cześć3:  Jak u was pogoda? U mnie w pobliżu Monachium śnieg jak za starych czasów w Polsce. 

Wiecie może jak w końcu wygląda sprawa z tą kwarantanną? Ktoś wracał ostatnio? Ciągle czytam sprzeczne info. Niby kwarantanna obowiązuje dla nas, ale ostatnio znajomy opiekun mówił, że firma napisała mu, że opiekunów nie dotyczy.

@Michał845 cześć co do kwarantanny to też gadałam z firmą i ludzmi i kwarantanny nie mają ,ja tym bardziej nie będę miała bo mam nadzieję, że drugi test wykaże u dziadka u mnie minus i wtedy jako ozdrowieniec kwarantany mieć nie muszę ,to akurat wczoraj przeczytałam w necie na b.powaznej stronce.Co do ilości śniegu to znam ten ból pracowałam koło Monachium i w 2019 nie szło się do furtki  dostać

IMG_20190204_093853761.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wenusia napisał:

Hej @Michał845 u mnie koło Kolonii też ścieżek jest ❄ ale jest zbyt ciepło żeby się utrzymał  

 Co do kwarantanny dla nas to tylko mogę powiedzieć to co mi przekazano wczoraj z firmy że nie podlegamy kwarantannie, ale tak jak mówisz różnie "gadają" Przekonam się o tym jak będę w przyszłym tygodniu wracać do PL wtedy opiszę wszystko co i jak o ile wyjadę

Pozdrawiam serdecznie. 

Zrobię to samo

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wenusia napisał:

Spóźnione czy nie ważne że jest  

Moja też za bardzo nie lubi wody, więc traktuję ją lapką " albo sama się trze "  

Nic na siłę, a i rachunek mniejszy za wodę będzie

Faunie mieć takiego męciźnę pożycz mi go  

Miłego popołudnia Życzę

Przystojny na dodatek 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

@Michał845 cześć co do kwarantanny to też gadałam z firmą i ludzmi i kwarantanny nie mają ,ja tym bardziej nie będę miała bo mam nadzieję, że drugi test wykaże u dziadka u mnie minus i wtedy jako ozdrowieniec kwarantany mieć nie muszę ,to akurat wczoraj przeczytałam w necie na b.powaznej stronce.Co do ilości śniegu to znam ten ból pracowałam koło Monachium i w 2019 nie szło się do furtki  dostać

IMG_20190204_093853761.jpg

Oj jak pieknieeeee ☺ 

A nieozdrowieńcy' będą mieć?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...