Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt w nowym roku  :kawa: nie pija popołudniu

Jakieś postanowienie noworoczne

Zapraszam na kawę, może jednak znajdzie się ktoś chętny :d

Wszystkim życzę miłego popołudnia i wieczoru. Moje plany na dzisiejszy wieczór to obdzwonić wszystkich kogo się tylko da,z naciskiem na koleżanki ciężko pracujące za granicą ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, Funny napisał:

Łażę ,.....słucham kto tak chrapie .....myślę se że może 

@beatrix+albo @Niezapominajka 67albo @waldiroom albo @Patrycja781albo @Wenusiaalbo @adamos6 a może @geronimo ewentualnie @Janeczka1963a tu nie.....księżyc popił wczoraj i daje ostro dobranoc milusińscy ....widzimy się jutro

Oj chyba zgadlas ,polozylem sie i wlaczylem film i zasnalem ,nawet nie wiem ,kiedy byla 24.00. A chrapac raczej nie chrapie ,chyba ze po kielichu hihi.Spokojnej nocy .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, adamos6 napisał:

Oj chyba zgadlas ,polozylem sie i wlaczylem film i zasnalem ,nawet nie wiem ,kiedy byla 24.00. A chrapac raczej nie chrapie ,chyba ze po kielichu hihi.Spokojnej nocy .

Dobranoc :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, adamos6 napisał:

Oj chyba zgadlas ,polozylem sie i wlaczylem film i zasnalem ,nawet nie wiem ,kiedy byla 24.00. A chrapac raczej nie chrapie ,chyba ze po kielichu hihi.Spokojnej nocy .

Masz @adamos6 szczęście żeś daleko mam bowiem metodę na chrapiących a Ty tak w punkt 24? ....hmmm to magiczna godzina dla Ciebie chyba spokojnej i Tobie 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Nikt w nowym roku  :kawa: nie pija popołudniu

Jakieś postanowienie noworoczne

Zapraszam na kawę, może jednak znajdzie się ktoś chętny :d

Wszystkim życzę miłego popołudnia i wieczoru. Moje plany na dzisiejszy wieczór to obdzwonić wszystkich kogo się tylko da,z naciskiem na koleżanki ciężko pracujące za granicą ;)

☎️Halo mówi się tu siostra Basen niedaleko aparatu

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry w Niedzielę milusińscy

Kawusia jest? 

Hymm no tak o co ją się pytam o tej godzinie przeca jeszcze wszyscy śpiom  

Sama sezonie zapodam Ooo

Miłego dnia życzę ❤

IMG-20210102-WA0001.jpg

Bardzo mądre słowa znam je a swoją drogą bardzo dobry sposób na trampkową dekorację kawa została podebraniadzieki

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich :cmok:. Kawą :kawa: dzielę :serce:.  Za kilka dni trzeba do pracy ruszać, trochę się boję nowego wyzwania:$, głowa do góry i do przodu, jak to mawiają :d

Wszystkiego najlepszego wam życzę :cmok:

dzien-dobry_014.jpg

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich :cmok:. Kawą :kawa: dzielę :serce:.  Za kilka dni trzeba do pracy ruszać, trochę się boję nowego wyzwania:$, głowa do góry i do przodu, jak to mawiają :d

Wszystkiego najlepszego wam życzę :cmok:

dzien-dobry_014.jpg

A kto się z nas nie boi @Janeczka1963kazdy ma obawy mniejsze ,większe to wpisane jest w naszą pracę ,trzymam kciuki a Twój urok osobisty to atut dobrze o tym wiesz dasz radę .Do kogo jedziesz ? inna jak długo ?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry w Niedzielę milusińscy

Kawusia jest? 

Hymm no tak o co ją się pytam o tej godzinie przeca jeszcze wszyscy śpiom  

Sama sezonie zapodam Ooo

Miłego dnia życzę ❤

IMG-20210102-WA0001.jpg

To jedna z moich dewiz życiowych :d

Staram się żeby zostawić po sobie dobre wspomnienia bo nie chciałabym, żeby kiedyś tam myśląc o mnie cisnęło się na usta tylko jedno O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Funny napisał:

Ja też ale nie wiem jak by się to w chwili obecnej dla mnie skończyło może z boku polepiłabym kulki?

Ja na pewno bym zrobiła orła na śniegu. :oklaski:

Zawsze mi ładny wychodził :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Funny napisał:

A kto się z nas nie boi @Janeczka1963kazdy ma obawy mniejsze ,większe to wpisane jest w naszą pracę ,trzymam kciuki a Twój urok osobisty to atut dobrze o tym wiesz dasz radę .Do kogo jedziesz ? inna jak długo ?

@Niezapominajka 67

Jadę w czwartek pod kod 60388, nie chce oficjalnie pisać więcej na publicznym forum, jak będzie bardzo źle, to jakoś wytrzymam 6 tygodni:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@Niezapominajka 67

Jadę w czwartek pod kod 60388, nie chce oficjalnie pisać więcej na publicznym forum, jak będzie bardzo źle, to jakoś wytrzymam 6 tygodni:cmok:

Zawsze można na priv napisać albo zadzwonić :cmok:

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...