Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Patrycja781 napisał:

Wesołych,Zdrowych,i Spokojnych Świąt Kochani!Moja wigilia z rodziną PDP całkiem udana.Gwiazdor też szczodry.Jutro"urlopujemy"i lenimy się z PDP ,a w sobotę jej rodzice przyjadą do nas

No to fajnie ,zaraz powiemy święta,święta i po świętach

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Wenusia napisał:

@waldiroom tak zgadza się ale też zależy jacy ludzie Cię otaczają ile się można starać by sprawić komuś przyjemność, kiedyś ta chęć  minie

Ja dla siebie jestem Magią i to dla mnie jest najważniejsze

Wzajemnie spokojnych Świąt

Pewnie że można się starać jeśli starania trafią na odpowiedni grunt ,to musi działać w dwie strony, jeśli tak nie jest nie warto tracić czasu ,życie tak szybko ucieka Trzeba wierzyć że tyle jeszcze pięknych chwil przed nami ,tyle ludzi i świata do poznania

 

 

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Funny napisał:

Pewnie że można się starać jeśli starania trafią na odpowiedni grunt ,to musi działać w dwie strony, jeśli tak nie jest nie warto tracić czasu ,życie tak szybko ucieka Trzeba wierzyć że tyle jeszcze pięknych chwil przed nami ,tyle ludzi i świata do poznania

 

 

 

Trafione w  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, waldiroom napisał:

Czar i magię czynią ludzie

 zdrowych i pogodnych świat - czy Tu Czy Tam ❤️

@waldiroomtak my tworzymy magię i czar ...miejsca są magiczne też... I słusznie @Wenusianspisala że sama dla siebie jest magią.My sami musimy w sobie ten czar ,magię i urok odnaleźć to przede wszystkim .A jeśli inni ,nieliczni nawet to w nas gostrzegą to mają szczęście, że spotkali na swojej drodze takiego człowieka .

Wesołych świąt

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Niewyspana ,obolała bo mnie kręgosłup nawala .Dziadek pobudka 24,....1.30- wisiał w połowie na podłodze,5 -pogaduchy z samym sobą .Teraz śpi jak niedźwiedź ale ja już nie  Poza tym kaszle ,pogadam z rodziną muszą zdecydować ja też kaszle, ale gorączki nie mamy smak i zapach aż nadto .Miłego świętowania

doniczka-na-choinke-swiateczna.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Świętujemy dalej :oklaski:

Na kawę zapraszam kto chętny. Niektórzy to dzisiaj trochę przysnęli :haha:

Ja dzisiaj też sobie pospalam wyjątkowo do 8 a teraz za podjadanie się wzięłam ;)

Nic na to nie mogę poradzić, że moje myśli ciągle krążą przy was :love:

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie , a szczególnie tych co na stanowisku pracy. Jesteście niezastapueni, wspaniali, najlepsi :serce:

@Funny

@beatrix+

@geronimo

@Patrycja781

@Wenusia

@adamos6

Oraz wszyscy inni, których nie wymieniłam po nicku a są teraz w pracy  :cmok:.:cześć2:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Funny napisał:

@waldiroomtak my tworzymy magię i czar ...miejsca są magiczne też... I słusznie @Wenusianspisala że sama dla siebie jest magią.My sami musimy w sobie ten czar ,magię i urok odnaleźć to przede wszystkim .A jeśli inni ,nieliczni nawet to w nas gostrzegą to mają szczęście, że spotkali na swojej drodze takiego człowieka .

Wesołych świąt

Dokładnie tak @Funny,  nie jestem samo chwałą ale, dobrze napisałaś, trzeba doceniać takich ludzi jak my, bo na różnych mogą trafić,,,, mnie docenili i szanują za to co robię i że wgle' jestem, ale czaru i Magii Świąt tu zabrakło, nie wspomnę o choince, której tu nie dowidzisz'  

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry. Świętujemy dalej :oklaski:

Na kawę zapraszam kto chętny. Niektórzy to dzisiaj trochę przysnęli :haha:

Ja dzisiaj też sobie pospalam wyjątkowo do 8 a teraz za podjadanie się wzięłam ;)

Nic na to nie mogę poradzić, że moje myśli ciągle krążą przy was :love:

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie , a szczególnie tych co na stanowisku pracy. Jesteście niezastapueni, wspaniali, najlepsi :serce:

@Funny

@beatrix+

@geronimo

@Patrycja781

@Wenusia

@adamos6

Oraz wszyscy inni, których nie wymieniłam po nicku a są teraz w pracy  :cmok:.:cześć2:

Zdrowych i spokojnych Świąt  kochana ❤ i nie objadaj się już tak :haha:

Screenshot_2020-12-09-21-18-21-298_com.facebook.katana.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, beatrix+ napisał:

Bry. U mnie śnieżny dzień. Wyżeramy dziś Wigiliję, ciut globus boli  i ratuję się kawą. 

Miłego świętowania!

My chyba o Ewach i Adamach zapomnieli...

Wszystkiego zdrowego imieninowego!

I ja dołączam się do życzeń☺

Wszystkiego dobrego dla Ewuśiów i Adamusiów

U mnie też popadywuje ale grad mokro ale i mroźno jezd palce mi marzną jak na draußen wychodzę sobie :papieros: 

Miłego świętowania

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Funny napisał:

Dzień dobry Niewyspana ,obolała bo mnie kręgosłup nawala .Dziadek pobudka 24,....1.30- wisiał w połowie na podłodze,5 -pogaduchy z samym sobą .Teraz śpi jak niedźwiedź ale ja już nie  Poza tym kaszle ,pogadam z rodziną muszą zdecydować ja też kaszle, ale gorączki nie mamy smak i zapach aż nadto .Miłego świętowania

doniczka-na-choinke-swiateczna.jpg

Mnie też gardełko pobolewało w pierwszych dniach pobytu na tej Stelli, ale zakupiłam neoan.... i pomogło, strasznie tu ciepło i sucho, na kaloryferze ręcznik namoczony kładę  

Herbatkę z miodkiem popijaj, a na noc proponuję również herbatkę Fünfzig-Fünfzig z rumem i cytrynką uwierz pomaga ☺

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, beatrix+ napisał:

Bry. U mnie śnieżny dzień. Wyżeramy dziś Wigiliję, ciut globus boli  i ratuję się kawą. 

Miłego świętowania!

My chyba o Ewach i Adamach zapomnieli...

Wszystkiego zdrowego imieninowego!

Jak nas coś boli znaczy że żyjemy słońce wyszło i co z tego jak my nie wyjdziemy bo poprzeziębiani

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Wenusia napisał:

Mnie też gardełko pobolewało w pierwszych dniach pobytu na tej Stelli, ale zakupiłam neoan.... i pomogło, strasznie tu ciepło i sucho, na kaloryferze ręcznik namoczony kładę  

Herbatkę z miodkiem popijaj, a na noc proponuję również herbatkę Fünfzig-Fünfzig z rumem i cytrynką uwierz pomaga ☺

Gdzie owy cud zakupiłaś ???

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wenusia napisał:

Dokładnie tak @Funny,  nie jestem samo chwałą ale, dobrze napisałaś, trzeba doceniać takich ludzi jak my, bo na różnych mogą trafić,,,, mnie docenili i szanują za to co robię i że wgle' jestem, ale czaru i Magii Świąt tu zabrakło, nie wspomnę o choince, której tu nie dowidzisz'  

Ale ubierałaś choinkę ...widziałam na fotce czyli to tylko Twoja inicjatywa tak ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry. Świętujemy dalej :oklaski:

Na kawę zapraszam kto chętny. Niektórzy to dzisiaj trochę przysnęli :haha:

Ja dzisiaj też sobie pospalam wyjątkowo do 8 a teraz za podjadanie się wzięłam ;)

Nic na to nie mogę poradzić, że moje myśli ciągle krążą przy was :love:

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie , a szczególnie tych co na stanowisku pracy. Jesteście niezastapueni, wspaniali, najlepsi :serce:

@Funny

@beatrix+

@geronimo

@Patrycja781

@Wenusia

@adamos6

Oraz wszyscy inni, których nie wymieniłam po nicku a są teraz w pracy  :cmok:.:cześć2:

Dzięki masz Mikołajka aż boje się odpakowac po tym co @Wenusiapod złotkiem znalazła

IMG_20201225_112533160.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...