Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Patrycja781 napisał:

@Funny Moja ma 41 lat ,jest w pełni sprawna umysłowo.Na szczęście żeby iść do kuchni muszę minąć jej sypialnię,więc podjadanie mi nie grozi nie żebym się jej bała,ale po prostu nie chcę jej budzić

O no to masz wytłumaczenie ja jedną wspólną lodówkę miałam w kuchni a drugą na piętrze z lodami ,ciachami itd.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzie w miodzie się gryzą na tarasie,  sałatka śledziowa na razie w głowie...warzywa do jarzynowej  już ugotowałam.Nawet udało mi się wysprzątać sypialnię Henłyczkową, co wcale nie jest prostym zadaniem bo Heniuś ciągle ma pauze. xd

Pościele zmienione, wyprane. 

Jutro w miasto po rybę i owoce,  i możemy świętować aż do "6 Króli":p

Serniczek we w Heilige Abend rano upiekę. 

Miłego popołudnia,  zaraz 16.I na kawkę do Henryczka pójdę. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Funny napisał:

Ja robię te makówki ,karpia i kapustę z grzybami.Do makówek używam miodu, ale nie dużo, nie wiem czy by Twoja pdp mogła to zjeść ,ale trochę to by jej na pewno nie zaszkodziło ☺️a i robię zupę grzybową bez uszek taki krem raczej .A synowa robi coś innego,  kiełbache kupili próbowałam wczoraj ,dobra ,biała ale inna niż te normalne .Kapuchę też robi ale inaczej niż ja, no i ona z ciastami walczy.

Grzybowa odpada, makiełki również o śledziach nie wspomnę, jestem w Wielkiej dooopce

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum :cmok:. Urlopu ciąg dalszy :d.  Miło poczytać, że brakuje wam mnie @Funny.  Miłego dnia życzę wszystkim i kawusi :kawa: wypitej w :cmok:spokoju

 

images (6).jpeg

Dzień dobry wieczór kochana ❤ 

Pewnie że brakuje Ciebie tu ❤

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patrycja781 napisał:

Dzień dobryKolejna nie przespana noc za nami...z przyczyn niewiadomych.Zarówno ja ,PDP,jej rodzice(w innym domu)...Oni poddali się o 5 rano i poszli sobie kawę zrobić,ja padłam o 4 a PDP o 5.Nie wiem:klimat,pogoda?Cholery idze dostać...

Ojoj może lekarz pomoże, pytałaś?

Moja też lałfuje' pipi machen' 2x w nocy, a że mam bardzo wyostrzony słuch to i czasem muszę na drugi bok się odwrócić... Pomaga

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, beatrix+ napisał:

Śledzie w miodzie się gryzą na tarasie,  sałatka śledziowa na razie w głowie...warzywa do jarzynowej  już ugotowałam.Nawet udało mi się wysprzątać sypialnię Henłyczkową, co wcale nie jest prostym zadaniem bo Heniuś ciągle ma pauze. xd

Pościele zmienione, wyprane. 

Jutro w miasto po rybę i owoce,  i możemy świętować aż do "6 Króli":p

Serniczek we w Heilige Abend rano upiekę. 

Miłego popołudnia,  zaraz 16.I na kawkę do Henryczka pójdę. 

Ja jutro za pościele się wezme, z rybami to moja PDP nie jest zaPanBrat chyba tradycyjnie zrobie to co zawsze, nie będę experymentować bo w gusta ciężko trafić nawet z kiełbasą

I wzajemnie... U mnie pada

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wenusia Nie ma potrzeby,ja mam tak od zawsze a PDP w sumie młoda jest,swón rozum ma,to na silę jej usypiać nie będę.Jak chce żeby ją odwrócić na drugi bok to odwóce,chce siusiu to zawioze i tyle.Kochana dziewczyna jest z niej

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

@Funny:love::serce:

@Wenusia:love::serce:

I pozostałe grono, kawusię :kawa::kawa: popołudniową serwuje, proszę się częstować :cmok:

Wracam do was na stałe po nowym roku. Coś wybiorę do pracy i ruszę w de:oklaski:

 

Kot 75.gif

Czekamy tu na Ciebie ❤ 

Dziękuje za :kawa: jak zwykle pięknie podana

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Patrycja781 napisał:

@Wenusia Nie ma potrzeby,ja mam tak od zawsze a PDP w sumie młoda jest,swón rozum ma,to na silę jej usypiać nie będę.Jak chce żeby ją odwrócić na drugi bok to odwóce,chce siusiu to zawioze i tyle.Kochana dziewczyna jest z niej

No tak, ale noc jest od spania, chyba że masz to w pakiecie z dodatkową sowitą odpłatnością

Edytowane przez Wenusia
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wenusia napisał:

Ojoj może lekarz pomoże, pytałaś?

Moja też lałfuje' pipi machen' 2x w nocy, a że mam bardzo wyostrzony słuch to i czasem muszę na drugi bok się odwrócić... Pomaga

Jak to dobrze, że ja lekko przygluchawa jestem :$:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Funny napisał:

Sledzom Cie?xdmoże Ci hyrgeretka kupiom na swięta:szydera:

Inwigilują :trele:Ja początkowo myślą,  że tylko moja choinkę podziwiają albo cisteczkiem się chcieli poczęstować :p

PS 

Co to jest ta hyrgeretka

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Patrycja781 napisał:

@Funny Moja ma 41 lat ,jest w pełni sprawna umysłowo.Na szczęście żeby iść do kuchni muszę minąć jej sypialnię,więc podjadanie mi nieze  grozi nie żebym się jej bała,ale po prostu nie chcę jej budzić

Ja mam dobrze ,bo moj dziadek ma niedosluch  jedynie na swoatlo jest uczulony ,nie w tym sensie ,ze protestuje,ale jest super.Przynajmniej dla mnie.Spokojnej nocy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, geronimo napisał:

No jak tam przygotowania do Swiat u was?

Ja jak na razie mam drugi serniczek w piecu.

Jeden gotowy, polany czekoladą ciemną

Piersza degustacja zrobiona, wszyscy żyją

Miłego wieczoru

 

U mnie jeszcze nic dopiero od środy ,kapucha ,makówki i zupa grzybowa Serniczek z czekoladą sam robisz?mniam ☺️

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...