Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Michał845 napisał:

Zrobiłem błąd w komentarzu wyżej i już nie mogę edytować. Oczywiście miałem na myśli, że albo kwarantanna albo negatywny wynik testu a nie pozytywny.

@Michał845a jak  myślisz dlaczego kupę ludzi w śród moich znajomych i ja sama przedłużamy pobyt w De ?.jak mam wracać i siedzieć w domu 10 dni to ja piernicze taki interes .Wracam na 2 tyg albo 3 i z tego co mi zostanie jak mam na kwarantannie być ? Dajcie spokój coraz bardziej mnie to wnerwia i tyle

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Funny napisał:

@Michał845a jak  myślisz dlaczego kupę ludzi w śród moich znajomych i ja sama przedłużamy pobyt w De ?.jak mam wracać i siedzieć w domu 10 dni to ja piernicze taki interes .Wracam na 2 tyg albo 3 i z tego co mi zostanie jak mam na kwarantannie być ? Dajcie spokój coraz bardziej mnie to wnerwia i tyle

No ja rozumiem to doskonale bo sam jakiś czas temu chyba w maju czy czerwcu przedłużyłem pobyt o 2 tygodnie aby uniknąć 14 dni kwarantanny w Polsce. Ale u nas to serio patologia, że nie dają chociaż wyboru, że kwarantanna albo test. Przecież to logiczne, ale w sumie gdzie u naszych logiki szukać.

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Funny napisał:

Chodzi Ci o opiekunki /opiekunów ? Jeszcze nie słyszałam w swoim gronie żeby któraś zachorowała na zleceniu

Zawsze pytam w agencji jakie są procedury w takim wypadku. Z tego co się zdążyłam dowiedziec to jedna opiekunka z mojej agencji zachorowała w Holandii. Podobno umieścili ją w hotelu. Tylko, że teraz hotele w Niemczech są zamknięte

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Michał845 napisał:

No ja rozumiem to doskonale bo sam jakiś czas temu chyba w maju czy czerwcu przedłużyłem pobyt o 2 tygodnie aby uniknąć 14 dni kwarantanny w Polsce. Ale u nas to serio patologia, że nie dają chociaż wyboru, że kwarantanna albo test. Przecież to logiczne, ale w sumie gdzie u naszych logiki szukać.

 

Michał może warto by się dopytać czy jak zrobisz sobie test i wyjdzie negatywny, musisz odbywać kwarantannę czy nie???? 

Przecież to się ani kupy ani d.... za przeproszeniem nie trzyma. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

Michał może warto by się dopytać czy jak zrobisz sobie test i wyjdzie negatywny, musisz odbywać kwarantannę czy nie???? 

Przecież to się ani kupy ani d.... za przeproszeniem nie trzyma. 

Myślę, że nie będzie takiej opcji, w tych wszystkich artykułach w tym temacie nadchodzącej kwarantanny by wspomnieli o tym gdyby była taka opcja. No ale będę się dowiadywał.

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michał845 napisał:

No ja rozumiem to doskonale bo sam jakiś czas temu chyba w maju czy czerwcu przedłużyłem pobyt o 2 tygodnie aby uniknąć 14 dni kwarantanny w Polsce. Ale u nas to serio patologia, że nie dają chociaż wyboru, że kwarantanna albo test. Przecież to logiczne, ale w sumie gdzie u naszych logiki szukać.

 

Zrobiłam dokładnie to samo w maju a teraz w Anglii jakaś mutacja znów

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Startujemy w nowy tydzieńDzień dobry dziś długą pauza dla mnie :oklaski:dziadek zaraz startuje do przedszkola a mnie pewnie pogna w 4 strony świata czyli do dwóch spożywczaków ,drogerii a do 9 może jeszcze do wyrka ☺️Kawę stawiam znów....muszę dziś kupić proszę bardzo

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, miłego dnia życzę i całego tygodnia ☺ ojjjojj już za trzy dni święta

Kawka już wybita? :kawa:

Co kochani robicie za potrawy  świąteczne dla swoich Pdp  i oczywiście dla siebie, bo ja mam dylemat : nie dość że moja mało je to jest cukrzykiem i weź tu co przygotuj

 

IMG-20200713-WA0009.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Startujemy w nowy tydzieńDzień dobry dziś długą pauza dla mnie :oklaski:dziadek zaraz startuje do przedszkola a mnie pewnie pogna w 4 strony świata czyli do dwóch spożywczaków ,drogerii a do 9 może jeszcze do wyrka ☺️Kawę stawiam znów....muszę dziś kupić proszę bardzo

Siemka sciemka ☺

Ja jutro mam dlugą pauzę o ile Pdp pojedzie do przedszkola, może i coś przygotuję świątecznego do jedzenia, ale prawdę mówiąc nie chce mu się bo i tak będziemy same.... Kawy mam dostatek  

Miłego również ☺

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Funny dziękuję za :kawa:. Już zajęłam swoje miejsce :dyskusja:

Witam Wszystkich w nowym tygodniu :oklaski:

Życzę wam pięknego przeżycia  tego czasu w oczekiwaniu na Święta :cmok:

@Funny  czekam na wiadomości :szept:

 

Hejka ranny ptaszku  

Miłego również życzę ☺ 

Dobrze że nie wypiłaś i łyczka dla mnie zostawiłaś

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry, miłego dnia życzę i całego tygodnia ☺ ojjjojj już za trzy dni święta

Kawka już wybita? :kawa:

Co kochani robicie za potrawy  świąteczne dla swoich Pdp  i oczywiście dla siebie, bo ja mam dylemat : nie dość że moja mało je to jest cukrzykiem i weź tu co przygotuj

 

IMG-20200713-WA0009.jpg

Ja robię te makówki ,karpia i kapustę z grzybami.Do makówek używam miodu, ale nie dużo, nie wiem czy by Twoja pdp mogła to zjeść ,ale trochę to by jej na pewno nie zaszkodziło ☺️a i robię zupę grzybową bez uszek taki krem raczej .A synowa robi coś innego,  kiełbache kupili próbowałam wczoraj ,dobra ,biała ale inna niż te normalne .Kapuchę też robi ale inaczej niż ja, no i ona z ciastami walczy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobryKolejna nie przespana noc za nami...z przyczyn niewiadomych.Zarówno ja ,PDP,jej rodzice(w innym domu)...Oni poddali się o 5 rano i poszli sobie kawę zrobić,ja padłam o 4 a PDP o 5.Nie wiem:klimat,pogoda?Cholery idze dostać...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Patrycja781 napisał:

Dzień dobryKolejna nie przespana noc za nami...z przyczyn niewiadomych.Zarówno ja ,PDP,jej rodzice(w innym domu)...Oni poddali się o 5 rano i poszli sobie kawę zrobić,ja padłam o 4 a PDP o 5.Nie wiem:klimat,pogoda?Cholery idze dostać...

@Patrycja781to szczerze współczuję ,nieprzespane noce to katastrofa mój dziadek w nocy sam wstaje do toalety ale czasem ze względu na demencję miesza mu się dzień z nocą bo rolety są opuszczone i wtedy muszę wstać u zaprowadzić go do łóżka .Z kolei na ostatniej szteli babcia miała okres, że sama po nocach buszowała na parterze a że była b.stara i głucha to nie słyszała jak bardzo halasuje, zawsze mnie wybudziła ,potem rodzina załatwiła tbl.I jeszcze Ci powiem jak ja nie potrafiłam zasnąć to lodówka  jej zawartość bardzo mnie nurtowały i przez to podjadanie przytyłam jeszcze trochę a by mnie przez drzwi przeciskali podobno kochanego ciałka nigdy za wiele

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum :cmok:. Urlopu ciąg dalszy :d.  Miło poczytać, że brakuje wam mnie @Funny.  Miłego dnia życzę wszystkim i kawusi :kawa: wypitej w :cmok:spokoju

 

images (6).jpeg

Cześć oczywiście że myślę o Tobie i i Twoim urlopie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...