Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Skąd  to imię Kunegunda znasz???? 

A sąsiadka miała tak na imię w Pl Gunda ją wołali ☺️a ja już nie wiem jak się dziś nazywam ....zachciało mi się do niemieckiej gramatyki przysiąść 2 godziny,kupe pozapiminalam .... , 

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Funny napisał:

Jestem pierwsza bo @adamos6 kawy nie postawił mało tego jej nie zrobił, więc ja z przyjemnością chociaż raz w tygodniu wstawać

stylowi_pl_kuchnia_milego-dnia_7209899.jpg

Dzień dobry. Budzisz skutecznie bo właśnie wstałam. :$

Jak jeszcze kawa została to chętnie się napiję :hura:

Miłej i spokojnej niedzieli wszystkim życzę :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, beatrix+ napisał:

Dźińdybry. 

Śniadanko,  kawka i te sprawy...

A sprawę ważną mam...

Proszę mi polecić kuchenkę indukcyjną WOLNISTOJACĄ.

Do tej pory byłam za Amicą,  ale podobno badziew...

Coś,  ktoś...

Miele nie wchodzi w rachubę. xd

Jak tak będziesz innych słuchać to nic nie kupisz :szydera:

Ja mam Indesit ale do zabudowy i osobno płyta, osobno piekarnik. Płyta indukcyjna na 14 lat i nic jej nie dolega,natomiast piekarnika z tej firmy bym nie poleciła. Co do Miele, Bosch, Siemens zawsze były to przodujące firmy. Jeździsz do De to powinnaś się orientować z jakich firm sprzęt najlepiej działa. W niektórych domach można spotkać kilkudziesięcioletnie, antyki "ale jeszcze na chodzie :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Stokrotka1234 napisał:

witam coraz blizej swieta a mi z wyboru przyszlo po raz drugi byc w DE ale wiecie co nigdy nie mowi nigdy ale juz nigdy :szept:

Witaj @Stokrotka1234na wątku kawowym, ja też na święta w De ,rok temu też a miałam w domku spędzić ten czas ...no cóż samo życie

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, beatrix+ napisał:

Dźińdybry. 

Śniadanko,  kawka i te sprawy...

A sprawę ważną mam...

Proszę mi polecić kuchenkę indukcyjną WOLNISTOJACĄ.

Do tej pory byłam za Amicą,  ale podobno badziew...

Coś,  ktoś...

Miele nie wchodzi w rachubę. xd

Jeśli mogę wyrazić subiektywna ocenę - jestem po zakupie indukcji kilka miesięcy temu - zazwyczaj liczy się grubość portfela ale po ci przepłacać za znaczek firmowy (zazwyczaj przereklamowany). Wiec u mnie po wielu ...wielu godzinach spędzonych na poszukiwaniach wybór padł na Elektrolux. Wybór padł gdyż spełnia oczekiwania : płynna regulacja- 14 stopni...Każdy palnik osobno, regulowany, każdy z czasowym wyłącznikiem, łączone pola dla dużych powierzchni (brytfanki itp ) , wyczuwa powierzchnie - garnki grzeje tylko pod ... i co najważniejsze ... nie grymasi ze nie rozpoznaje garnka... co często bywa z Bosch... Samsung... i wówczas zachodzi konieczność kupowania nowych garów ...

kupowaem płytę ... ale pewnie wolnostojące tez sa

druga ważna rzecz - bardzo mało reklamacji i sprawny serwis

@beatrix+ znajdź taka co Ci z wyposażeniem posuje i zobacz czy

miesci się w granicach Twoich wydatków

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, beatrix+ napisał:

@Niezapominajka 67 Wszędzie Miele..raz tylko Siemens zmywarkę sporkalam

Jak sprzęt się spisywał? 

Z tego co wiem piekarnik jest u Ciebie w ciągłym użytku, więc zastanow się dobrze, bo takiego sprzętu nie wymienia się co rok. Życzę trafnego wyboru   :d

PS 

Co jak co ale piekarniki  i zmywarki tam gdzie ja byłam na zleceniach mieli świetne :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Stokrotka1234 napisał:

witam coraz blizej swieta a mi z wyboru przyszlo po raz drugi byc w DE ale wiecie co nigdy nie mowi nigdy ale juz nigdy :szept:

Cześć. Cieszę się, że wszytko u Ciebie w porządku. Ja też byłam raz na Święta i powiedziałam, że nigdy więcej, a to nigdy było już za rok. Firma mnie wmanewrowała ale to długa historia O.o

Jakoś przeżyłam, może dlatego, że miałam fajnego podopiecznego

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, waldiroom napisał:

Tutaj w PL jest mi mało czasu na cokolwiek ... zapycham we wszystkie zaległe prace ... i pomoce wszem i wobec najbliższych... czasu na kawe nawet nie mam :dyskusja:

mnie mówiąc już o jakiś pogaduchach . 
Agentura ofert nie składa ... a chciałem na początku stycznia jechać ... szukam  coś z polecenia innych (tudziesz tez od Was ).. .. w innych agencjach (moja niby dobra ale się ociąga ), a weryfikacja kontaktowa trochę trwa wiec mało czasu...

jak dobrze pójdzie to jutro na kawe zdążę sie przywitać .... jak nie zaśpię

Ja też czegoś szukam na styczeń albo luty, więc z ogłoszeniami jestem na bieżąco. Jak Twoja firma dalej będzie się ociągała z ofertami albo nic Ci nie spasuje to daj znać na forum. Termin i na ile chcesz jechac jak mógłbyś podać to by było dobrze, bo wtedy wiadomo na co zwrócić uwagę :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...