Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@beatrix+ pozwolisz, że się nie wypowiem zbyt rozciągłe, bo interpunkcja mi szwankuje a z ortografia też za dobrze nie jest. Wulgaryzmów używać nie wolno bo nie wolno. 

Pozdrawiam Cie serdecznie :cmok:

Jest tu klub stela miną i na stronie głównej też widziałam ostrzeżenia o trefnych adresach więc możesz się tam wpisać jak do pamiętnika ku pamięci ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menagerka chce sobie Kopciuszka przygruchać... Niech próbuje. Jeżeli się jej uda to ta która się na to zgodzi jest sama sobie winna.  Ja nigdy bym nie pozwoliła by ktoś ki jedzenia zabraniał i mówił co mam jeść.  Inne rzeczy o. K rozumiem że mogą mieć po retensje o fajki w domu czy alkohol. Ale na jedzeniu oszczędzanie to granda. Pozdrawiam  lud pracujący.... I tek czasowo urlopowy. U mnie Mittag Pause ist. Potem Na basen mykamy 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

Firma moja przerzucić MNIE chcę na inną sztelę. Na miesiąc to wytrzymam...noże być nawet dziadziuś.Nie będzie się po kuchni kręcił...A przeca moja religia nie pozwala myć obcych mężczyzn po fallusach...:p

To jakiego Ty wyznania jesteś? :kopara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ coś  mi się wydaje, że przejęłaś moje głodowe  stelle. Nie żebym Tobie źle życzyła,  ale cieszę się,  że zły los  się  ode mnie odwrócił.  Póki co. 

Ktoś  kto nie trafił na takie zlecenie nie ma prawa głosu i nie powinien krytykować  opiekunki. To co  oczekujemy i co powinno naturalnie  być w zderzeniu z niemiecką  rzeczywistością , to dwa różne światy .  Pracujemy  u stsrych i chorych ludzi, czasem  i ich chorych rodzin, więc trzeba wziąć dużą  poprawkę  .  Pożaliić się można tylko do Boga i na OR. Tyle naszego prawa. Agencje  za bardzo  nie reagują , bo  tj. ich bizbes.

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

@Irena Noll troszkę za daleko jesteś  ode mnie.  Szkoda.  Jednak będzie super kuedy z nami na "rozmowa przy kawie" wsiądziesz. Czekamy na wpisy  

Resztę, którzy na razie tylko czytają też serdecznie zapraszamy do pisania :)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani:oklaski::hura:wczoraj wsiadłam na tego roweromercedesa. A niech go. Co za dziadoski rower, ciężki, umęczyłam się jak nie wiem co. Najpierw te wszystkie zamki otworzyć, kluczyków full, dopasować do zameczka, a wszystkie prawie jednakowe, masakra, ciężko jedzie, coś zaczęłam zmieniać, to pedały latały a ja w miejscu stałam :( Dojechałam do sklepu i od nowa zamki i zamykanie rowera, wszystkie rowery obok stoją bez zamknięcia, ale ja muszę tego Mercedesa krapa zamknąć, bo ubezpieczony i pies wie jeszcze co! Także mój rower jest przesuper i nie ubezpieczony i ma jeden zamek. Leciutki... Już tego bogacza tutaj nie lubię.. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi hihi ja wczoraj też  rower dostałam... Ale mój elektryczny....... Ludzie zarąbista sprawa.... Nie chce ci się jechać naciskasz przycisk i masz pomoc w postaci elektryki. Nie byłam przekonana jak mi powiedzieli ze elektryka przywożą, bo podopieczny na taki elektryczny trójkolowiec i latem ma odskoki by czasem wsiąść na niego. Trzzeba dzidziusia wtedy ubezpieczyć w postaci tylnej ochrony. Myślę sobie trojkolowiec Max 15km/h  po cholere mi elektryczny rower ale powiem wam..... fajny ten dinks.....  

I zamek ma tylko jeden wbudowany na stałe nic wozić nie trzeba.  O dziwo mimo że elektryk to wcale nie ciężki.  Bez też wspomagania całkiem fajnie się jeździ. 

Edytowane przez elf
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elf napisał:

@Blondi hihi ja wczoraj też  rower dostałam... Ale mój elektryczny....... Ludzie zarąbista sprawa.... Nie chce ci się jechać naciskasz przycisk i masz pomoc w postaci elektryki. Nie byłam przekonana jak mi powiedzieli ze elektryka przywożą, bo podopieczny na taki elektryczny trójkolowiec i latem ma odskoki by czasem wsiąść na niego. Trzzeba dzidziusia wtedy ubezpieczyć w postaci tylnej ochrony. Myślę sobie trojkolowiec Max 15km/h  po cholere mi elektryczny rower ale powiem wam..... fajny ten dinks..... 

Fajny, fajny, też mam w PL. 20 km robiąm nim w godzinkę, górki nie straszne. Klik i już sam ciągnie w górę, taki automat to super sprawa. Nawet mój Krokodyl na niego czasem wsiada i objazd po mieście robi susząc cały czas zęby:d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elf napisał:

Czary odpraw by wróciła...... Faktycznie szkoda. A co tak kiepsko z nią? 

Syn mi mówi: ganz schlechts. Po wsi też w sklepach o niej gadają. Silny charakter był i znana okolicę. Choroba z kazdego zrobi kalekę. Ludzie mają temat jak to w małych aglomeracjach

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...