Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Andreaa napisał:

@Heidi   prosze  bardzo...

 

 

 

image.png

Och. Pojadłoby się . Poszłaś po  bandzie.  Kubki  smakowe  już  szaleją.  A ja tu postanowienie mocne mam w wielbłąda się zamienić i wodę chcę od jutra pić

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Witam Wszystkich serdecznie, poniedziałkowo, czerwcowo :oklaski:

Zaczynamy nowy tydzień????? 

Pewnie, że zaczynamy, z uśmiechem, z humorem i radośnie :hura:

:kawa: proszę się częstować :)

Dla @Heidi mam cały dzban wody, tylko proszę nie wypij tego na raz bo przyjemności trzeba sobie dawkować, najlepiej po kropelce :dobrze:

@Andreaa co to za pyszności na tym grilu przygotowałaś? Jak smakują tak jak wyglądają to klękajcie narody :oklaski:

Udanego dnia :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kleopatra napisał:

Witam się z Wami :d jeszcze śpiąco. Ale kawa zaraz zrobię swoje. Leń mnie już z samego rana ogarnął:p i zastanawiam się jak go przegonić..

Miłego dnia Wszystkim życzę.:d

Zaklęć nie polecam :trele:

Może gimnastyka? :dyskusja:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niezapominajka 67 witaj dobra kobieto  i pozostali dobrzy ludzie. 

Dziś  już pół litra wody zaraz pi ustaniu opanowane.  Na dalszą część dnia może  jakiś kroplomierz na szyi zainstaluję . Ma może jakiś   pomysł szsniwbe grono w głowie posiada jak to wykonać ? 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja się melduję ale w drodze na roboty. Właśnie poznałam przystojnego.... Pana który mnie wiezie bla bla carem na miejsce...... Tak miałam napisać wczoraj i że zmęczenia nie dodałam wyślij.

Dzisiaj pierwszy dzień na zleceniu.. Wczoraj padnięta Przyjechalam o 11.30 na miejsce a mój zamiennik informuje mnie ze kupił mi rybę bym na obiad zrobiła hehe.... I co miałam robić. Umylam ręce i zrobiłam obiad dla siebie podopiecznych i niego.. Potem już jakoś poszło. Dziś nowy dzień i nowe wyzwania. Buziaki  pora zwlec swoje kości z łóżka bo podopieczny na dole już drzwiami znaki daje. Pozdrawiam i miłego wszystkim mniej i bardziej zapracowany życzę 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Heidi napisał:

@Niezapominajka 67 witaj dobra kobieto  i pozostali dobrzy ludzie. 

Dziś  już pół litra wody zaraz pi ustaniu opanowane.  Na dalszą część dnia może  jakiś kroplomierz na szyi zainstaluję . Ma może jakiś   pomysł szsniwbe grono w głowie posiada jak to wykonać ? 

Przypomniałam sobie jak mój syn był malutki i założyliśmy mu nowy smoczek na butelkę, tylko dziurki zapomnieliśmy w nim zrobić O.o i on biedny ciągnął i ciągnął a tu nic mu nie leciało. 

Nie polecam takiego dawkowania a innego pomysłu nie mam :gra:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, elf napisał:

Hehe ja się melduję ale w drodze na roboty. Właśnie poznałam przystojnego.... Pana który mnie wiezie bla bla carem na miejsce...... Tak miałam napisać wczoraj i że zmęczenia nie dodałam wyślij.

Dzisiaj pierwszy dzień na zleceniu.. Wczoraj padnięta Przyjechalam o 11.30 na miejsce a mój zamiennik informuje mnie ze kupił mi rybę bym na obiad zrobiła hehe.... I co miałam robić. Umylam ręce i zrobiłam obiad dla siebie podopiecznych i niego.. Potem już jakoś poszło. Dziś nowy dzień i nowe wyzwania. Buziaki  pora zwlec swoje kości z łóżka bo podopieczny na dole już drzwiami znaki daje. Pozdrawiam i miłego wszystkim mniej i bardziej zapracowany życzę 

Miłego dnia. Zmiennik  taki że haha :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, elf napisał:

Hehe ja się melduję ale w drodze na roboty. Właśnie poznałam przystojnego.... Pana który mnie wiezie bla bla carem na miejsce...... Tak miałam napisać wczoraj i że zmęczenia nie dodałam wyślij.

Dzisiaj pierwszy dzień na zleceniu.. Wczoraj padnięta Przyjechalam o 11.30 na miejsce a mój zamiennik informuje mnie ze kupił mi rybę bym na obiad zrobiła hehe.... I co miałam robić. Umylam ręce i zrobiłam obiad dla siebie podopiecznych i niego.. Potem już jakoś poszło. Dziś nowy dzień i nowe wyzwania. Buziaki  pora zwlec swoje kości z łóżka bo podopieczny na dole już drzwiami znaki daje. Pozdrawiam i miłego wszystkim mniej i bardziej zapracowany życzę 

Cieszymy się,  że będziesz z nami już każdego następnego dnia.  Tylko pamiętaj: klikaj enter:ostrzegam:.

Jeśli zamiennik taki  miód,  to  dawaj go nam na stół.  Zjemy go na śniadanko  ku pokrzepieniu:cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Cieszymy się,  że będziesz z nami już każdego następnego dnia.  Tylko pamiętaj: klikaj enter:ostrzegam:.

Jeśli zamiennik taki  miód,  to  dawaj go nam na stół.  Zjemy go na śniadanko  ku pokrzepieniu:cmok:

Ty od rana tylko o jedzeniu myślisz, uważaj bo kuperek zrobi się taki ciężki, że ze z wbiciem się w powietrze  będziesz miała problem :haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

Ty od rana tylko o jedzeniu myślisz, uważaj bo kuperek zrobi się taki ciężki, że ze z wbiciem się w powietrze  będziesz miała problem :haha:

Pterodaktyle były  ogromnie i też latały:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Pterodaktyle były  ogromnie i też latały:d

Oooo! I tego się trzymajmy!xd

Witojcies kumosie,  śniadanko i kawusia wciągnięta !

Pogoda smętna,  oczu nie mogę otworzyć. 

Dachowe okno nam zalało,  zrobiłam filmik i pokazałam menadżerce. Dziś nawet pdp weszła i oglądała. Będzie dzwonić do dachowca. Ale chyba nie po kota...:cool:

Poza tym luzik w ramionkach. Czekam na dalszy rozwój wypadków. Mnie tu dobrze,  mogę siedzieć do grudnia...gdy tylko rodzina zrozumie,  że MNIE SIĘ NIE DA UROBIĆ 

Miłego dnia dla Was!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, beatrix+ napisał:

Z zimna Pańciu,  z zimna...

Ja dziś se hajcung odkręciłam,  bo qurważ mać zimno!

U Babki też włączone grzejniki 

Co za wiosna...

Dzisiaj imieniny Medarda a przysłowie mówi, że jaka pogoda w tym dniu, to i taka sama przez następne 40 O.o

Ogrzewanie sobie mogły włączyć te Pterodaktyle czy jak im tam było :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, beatrix+ napisał:

Oooo! I tego się trzymajmy!xd

Witojcies kumosie,  śniadanko i kawusia wciągnięta !

Pogoda smętna,  oczu nie mogę otworzyć. 

Dachowe okno nam zalało,  zrobiłam filmik i pokazałam menadżerce. Dziś nawet pdp weszła i oglądała. Będzie dzwonić do dachowca. Ale chyba nie po kota...:cool:

Poza tym luzik w ramionkach. Czekam na dalszy rozwój wypadków. Mnie tu dobrze,  mogę siedzieć do grudnia...gdy tylko rodzina zrozumie,  że MNIE SIĘ NIE DA UROBIĆ 

Miłego dnia dla Was!

I tak trzymaj :dobrze:

Albo oni albo Ty innego wyjścia nie ma :oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Opiekuneczki i Opiekunowie :-)

 

Na pocieszenie napisze,ze te szparagi to ja bym sama zjadla.Niestety to tylko zdjecie z neta.

Jakiego kucharza trzeba znalezc,ktory by takie pysznosci nam podawal.Ale ,gdzie takiego szukac?.

Moj gotuje,ale on tylko mieso ,mieso... i mieso... Ile mozna tak bez warzywek jechac?

 Zdrowka zycze i spokonej roboty na tych ,,urlopach" ;)))))

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...