Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, beatrix+ napisał:

CZEKAM aż MI Chloè w dobrej cenie zaproponują. Albo Jadore. 

Ja od dziś kocham maski,.Bo mi przymarzly gluty i ich nie widać :d

 

20201130_131714.jpg

Wooow @Funny ale ladna masecka... .. Niezle tam dzisiaj mrozy byly . Mam nadzieję że zabrałaś się z wszystkimi zakupami bezpiecznie do domu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldiroom napisał:

Wooow @Funny ale ladna masecka... .. Niezle tam dzisiaj mrozy byly . Mam nadzieję że zabrałaś się z wszystkimi zakupami bezpiecznie do domu

@waldiroommałe sprostowanie to nie ja, to nasza @beatrix+prawda że urocza? Posty Ci się pomieszały ze zmęczenia chyba

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DojechałamNa początku spanikowałam bo to budynek wielorodzinny,wszędzie już ciemno a nazwiska na dzwonku nie widać.Dzwoniłam do koordynatorki ale to nie godzina żeby odbierać.W końcu zadzwoniliśmy w ciemno i jacyś chłopacy nas pokierowali.Zarówno mama jak i córka mega przemiłe i sympatyczne.Już wiem że córka lubi długo pospać więc poranki będą moje.Dobranoc wszystkim

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Patrycja781 napisał:

DojechałamNa początku spanikowałam bo to budynek wielorodzinny,wszędzie już ciemno a nazwiska na dzwonku nie widać.Dzwoniłam do koordynatorki ale to nie godzina żeby odbierać.W końcu zadzwoniliśmy w ciemno i jacyś chłopacy nas pokierowali.Zarówno mama jak i córka mega przemiłe i sympatyczne.Już wiem że córka lubi długo pospać więc poranki będą moje.Dobranoc wszystkim

@Patrycja781no to super pewnie zmęczona strasznie Śpij spokojnie do jutra

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Ja przy :kawa: już siedzę :d

Rodzina mi spać nie dała, a właściwie to mój piesek bo on musi wszystkich wyprawić z domu szczekaniem i gonieniem po schodach w tą i spowrotem O.o

Coś dzisiaj ciężko mi było wszystkie kosteczki pozbierać do kupy. Nie wiem czy to jakieś bóle reumatyczne związane z pogoda  czy pamiątka po ostatnim zleceniu. Mam nadzieję, że powoli wszystko wróci do normy. 

Za oknem ciemno więc stan pogodowy ciężko określić ale po śniegu już nawet śladu nie ma, i o ile się nie mylę to coś mokrego pada. Nieciekawie. 

Spokojnego dnia Wszystkim życzę :cmok:Good Morning Hello GIF by echilibrultau

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funny u mnie tak jak pisałam po śniegu już prawie śladu.nie ma, za to jest mrozno i na niedzielę zapowiadają kolejne opady śniegu. Uwielbiam zimowa scenerie, szczególnie jak siedzę w domu w ciepełku z nosem przyklejonym do szyby :szydera:. Lubię też jak nos mi trochę przemarznie i policzki zaczerwienia się od mrozu.:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Funny u mnie tak jak pisałam po śniegu już prawie śladu.nie ma, za to jest mrozno i na niedzielę zapowiadają kolejne opady śniegu. Uwielbiam zimowa scenerie, szczególnie jak siedzę w domu w ciepełku z nosem przyklejonym do szyby :szydera:. Lubię też jak nos mi trochę przemarznie i policzki zaczerwienia się od mrozu.:)

No jasne moje policzki czasem się czerwienią z innego powodu i nie o meno tu chodzi ☺️

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Funny napisał:

No jasne moje policzki czasem się czerwienią z innego powodu i nie o meno tu chodzi ☺️

Niestety ja też cierpię na tą przypadłość :$:haha:

Za diabla nie da się nad tym zapanować  O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Funny napisał:

@waldiroommałe sprostowanie to nie ja, to nasza @beatrix+prawda że urocza? Posty Ci się pomieszały ze zmęczenia chyba

Tak... Teraz widzę  

Zmęczenie - faktycznie mnie odcielo. Nie dość że barbarzyńsko wcześnie wstałem... To kierowca jak nowicjusz szarpał ... Hamował gwałtownie nawet pas zmieniał że się po busie latało ... Zero snu w drodze...

wieczorem zajrzałem ... bo jak tu żyć bez „radzi” 

poranna kawa - expresso ze spienionym mlekiem

mniam mniam : wysyłam Wam troszeczkę z pozdrowieniami

@Funny

@beatrix+ podzielam opinie o maseczkach w zimie chronią usta nos ... do sklepu mam wersje light

coff GIF( siateczka ) 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, waldiroom napisał:

Tak... Teraz widzę  

Zmęczenie - faktycznie mnie odcielo. Nie dość że barbarzyńsko wcześnie wstałem... To kierowca jak nowicjusz szarpał ... Hamował gwałtownie nawet pas zmieniał że się po busie latało ... Zero snu w drodze...

wieczorem zajrzałem ... bo jak tu żyć bez „radzi” 

poranna kawa - expresso ze spienionym mlekiem

mniam mniam : wysyłam Wam troszeczkę z pozdrowieniami

@Funny

@beatrix+ podzielam opinie o maseczkach w zimie chronią usta nos ... do sklepu mam wersje light

coff GIF( siateczka ) 

Dobrze że nie z koronki + szminka czerwona Chociaż na początku pandemii nawet z BH maski robili i z bokserek też ,chyba wypranych

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

Dobrze że nie z koronki + szminka czerwona Chociaż na początku pandemii nawet z BH maski robili i z bokserek też ,chyba wypranych

Ja kiedyś sobie siatka na zakupy a raczej taka torba szamaciana zaslonilam usta i nos :haha:wyglądałam jak by mnie zeby bolały :haha:ale co było robić jak dopiero przed sklepem się zorientowałam, że maseczki nie mam. To był ostatni dzień mojej pracy i ostatnie wyjscie do sklepu i potrzebowałam parę drobiazgów kupić :d. Trzeba sobie jakoś radzić. Teraz to nie ma problemu bo w kieszeni w kurtce zawsze mam jakąś maseczkę a w lato to można się zapomnieć było bo nie we wszystkim są kieszenie :tak2:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Funny napisał:

Matko ludzie czy tu jaka żałoba ?opłakujemy kogoś czy co ? A może porządki świąteczne ?Tak tu cicho że same ogłoszenia o pracy lecą .Knajpy pozamykane ale nam chyba jeszcze stolika i krzeseł do piwnicy nie wynieśli

Też się zastanawiam Okres przedświąteczny to zawsze taki czas, że ludzie zagonieni są O.o

Po nicku może trzeba zawołać

Ja w domu a zawsze chwilę znajduje żeby zajrzeć. Dzisiaj mam luz bo wszyscy na rano w pracy :oklaski:. Z piesem moim siedzę i chałupę ogarniam a w miedzyczasie staram się cos skrobnąć na:d forum 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Też się zastanawiam Okres przedświąteczny to zawsze taki czas, że ludzie zagonieni są O.o

Po nicku może trzeba zawołać

Ja w domu a zawsze chwilę znajduje żeby zajrzeć. Dzisiaj mam luz bo wszyscy na rano w pracy :oklaski:. Z piesem moim siedzę i chałupę ogarniam a w miedzyczasie staram się cos skrobnąć na:d forum

Nic to nie da po nicku, wolałam wczoraj zawsze jest alternatywa @Niezapominajka 67 no nie ? Ale nie chcę tego robić

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam śnieg! Z tej to przyczyny musialam zabrać się za odśnieżanie wjazdu,  żebym mogla autem wyjechać,  psiamać!

Sypie Cały czas,  Możliv ze wieczorem powtórka z rozrywki. 

OBIADEK byl pyszny,  bo Pańcia wymyśliła semieszane warzywa na patelnię,  czyli trochę azjatyckich,  trochę niemieckich. 

Zrobilam do tego pulpety z dodatkiem dunkelcouscous, żeby związało. Ale jestem zdolna,  phi!

 

20201201_113454.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Funny napisał:

Nic to nie da po nicku, wolałam wczoraj zawsze jest alternatywa @Niezapominajka 67 no nie ? Ale nie chcę tego robić

Dla mnie już nie ma alternatywyO.o a fora dla opiekunów może uratować tylko, świeża krew":oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, beatrix+ napisał:

A ja mam śnieg! Z tej to przyczyny musialam zabrać się za odśnieżanie wjazdu,  żebym mogla autem wyjechać,  psiamać!

Sypie Cały czas,  Możliv ze wieczorem powtórka z rozrywki. 

OBIADEK byl pyszny,  bo Pańcia wymyśliła semieszane warzywa na patelnię,  czyli trochę azjatyckich,  trochę niemieckich. 

Zrobilam do tego pulpety z dodatkiem dunkelcouscous, żeby związało. Ale jestem zdolna,  phi!

 

20201201_113454.jpg

Twoje potrawy je się oczami. Chciałabym kiedyś spróbować jak smakują  :oklaski:

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Funny napisał:

Fajnie by było gdyby

@Heidisię pojawiła i @elf i @Kleopatra

Jestem musiałam od tego miejsca odpocząć. Byłam że dwa razy może, ale stwierdziłam że nie czas i pora by coś napisać. . Pozatym przewartosciowalam swój świat po tym jak otrzymałam pozytywny wynik na Coronkę. A tak ogólnie to siedzę i się uczę z patofizjologii i anatomii. Trzeba się przyłożyć bo zajęcia e learning są o dupepotłuc. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elf napisał:

Jestem musiałam od tego miejsca odpocząć. Byłam że dwa razy może, ale stwierdziłam że nie czas i pora by coś napisać. . Pozatym przewartosciowalam swój świat po tym jak otrzymałam pozytywny wynik na Coronkę. A tak ogólnie to siedzę i się uczę z patofizjologii i anatomii. Trzeba się przyłożyć bo zajęcia e learning są o dupepotłuc. 

Jak się czujesz? Rodzina zdrowa? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...