Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, FrauMiau napisał:

Witaj. Nie można cię zawołać bo przed nikiem masz serduszko i nijak tego wpisać nie idzie. Witam wszystkich.

Noszsz wim  wim,  że to skomplikowane jest, chciałam zmienić bez serduszek ale już wyczerpałam  limit (1) :szok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Cześć dzieciaki w pieknym miesiącu czerwcu 2020 roku.

Co tutaj tak spokojnie? Wszyscy mają jeszcze oczy i włosy na miejscu.

Hm,,  może jesteście chorzy ?

To już czerwiec mamy???? :dobrze:

Co do choroby to chyba nie jest to o czym myślisz :szept:

Witaj mamusiu :witam:

Dobrze, że każda matka swoje dzieci kocha :hura:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

Cześć dzieciaki w pieknym miesiącu czerwcu 2020 roku.

Co tutaj tak spokojnie? Wszyscy mają jeszcze oczy i włosy na miejscu.

Hm,,  może jesteście chorzy ?

Hejka hejka co tam jak tam ? Ja się pytam :haha:

U mnie wszystko na miejscu, ale może kilka włosów mi ubyło,  dobrze że o tym wspominałaś bo witaminki trza zażyć  co bym całkiem nie wyłysiała :szydera:

Hi cieszę się że jesteś :oklaski: ...coraz więcej nas do pieczenia chleba :hura:

A tym czasem kawusią popoludniowa dla wszystkich :kawa:

 

IMG-20200508-WA0001.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@❤️Wenusia ❤️ Witaj kawusiowa damo:kawa2:.

Tak, tak....musiałam się tu pojawć, żeby przypomnieć wszystkim , że o sobie trzeba pomyśleć i o siebie też czasem zadbać. 

Idąc powyższym tokiem myślenia, osobiście zakupiłam wystarczającą ilość woskowych środków, żeby nasmarować tu i ówdzie moje ciało. Będę jak świeczka chodzić, tylko podpowiedzieć mi tu proszę gdzie knot włożyć :haha:?

Byle nie do tubki:d. Szkoda byłoby i mnie i knota:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dobrze, że każda matka swoje dzieci kocha :hura:

Kocha, kocha... , zawsze w komorach pamięci gdzieś ktoś utkwi i telepatycznie mnie tu przywoła.

Kurna chata....choć skrzypiące drzwi o futrynę walą i w stawy kolan stukają, to choć tyle dobrego, że do głowy wierzyciele wstępu nie mają:d:oklaski:. Mamy siebie w głowach i nikt tego nam nie zabierze. 

Na dziś, żeby w głowach się nie  poprzewracało, całuję czule moje dzieciuchny w czółko i oczka traktuję podmuchem szczęścia . Dobranoc . Pstryk. Niech ciemność i senność snuje się już po Waszych pokojach i do łóżek wskakuje.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Heidi napisał:

@❤️Wenusia ❤️ Witaj kawusiowa damo:kawa2:.

Tak, tak....musiałam się tu pojawć, żeby przypomnieć wszystkim , że o sobie trzeba pomyśleć i o siebie też czasem zadbać. 

Idąc powyższym tokiem myślenia, osobiście zakupiłam wystarczającą ilość woskowych środków, żeby nasmarować tu i ówdzie moje ciało. Będę jak świeczka chodzić, tylko podpowiedzieć mi tu proszę gdzie knot włożyć :haha:?

Byle nie do tubki:d. Szkoda byłoby i mnie i knota:d

SPA? Powiem Ci że ja też myślę o czymś dla ciała. Duch już nasycony:szydera:

Witaj w skromnych progach:zdrówko:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Witam Was serdecznie i życzę miłego piątku :):kawa:nawet dla was zrobiłam a niech Wam będzie dam się wykorzystać ten jeden raz :hura:

9 godzin temu, Kleopatra napisał:

Hej helo tak czerwiec .Myśl już intensywnie o lipcu bo sierpień tuż tuż:szydera:

Może jeszcze o zimie mi przypomnisz? :żółw:

 

9 godzin temu, Kleopatra napisał:

Jutro nie odpuszczę.Gadamy do zanudzenia:oklaski:

Z nami nie można się nudzić :pianino:

 

9 godzin temu, Kleopatra napisał:

Witam i ja wieczorowa porą.Mam wreszcie mam i nie dam nikomu:trele:

Mogę też do syta i do woli:szydera:

Tak, tak nie oddawaj bo to nie  nieodpowiedni facet, który zawsze do Ciebie wróci jak bumerang albo jak zły szelong jak to się mówić utarło :haha:

Miłej zabawy :oklaski:

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry porannie. Przygotowania do wyjazdu w pełni więc oczywiście wydaje mi się że z niczym nie zdążę.  A to jeszcze okna a to pranie jeszcze odwiedzić wszystkich. Istny młyn ale jak już będę na miejscu to się nie opedzicie ode mnie. Pozdrawiam znad żelazka. robaczki. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, elf napisał:

Dzień dobry porannie. Przygotowania do wyjazdu w pełni więc oczywiście wydaje mi się że z niczym nie zdążę.  A to jeszcze okna a to pranie jeszcze odwiedzić wszystkich. Istny młyn ale jak już będę na miejscu to się nie opedzicie ode mnie. Pozdrawiam znad żelazka. robaczki. 

Szerokiej drogi.I do pisania pozniej:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...