Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

@❤️Wenusia ❤️ wreszcie ktoś :kawa: postawił :)

Jednym słowem chce się żyć :dyskusja:

Hihi no jak bym nieśmiała  ...:$  Tobie   zawsze i wszędzie :love:

Edytowane przez ❤️Wenusia ❤️
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Kleopatra napisał:

:kawa::kawa::kawa::kawa: i :ciacho: czestujcie się.

Ja dołączę chętnie jutro teraz jestem w busie i jadę na zlecenie. Glowa  pełna pozytywnych myśli.

Hej:cześć: do potem 

Hejka @Kleopatra  szczęśliwej drogi życzę i spokojnej Stelli :cześć:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Hejka @Kleopatra  szczęśliwej drogi życzę i spokojnej Stelli :cześć:

Dziękuję bardzo,przede mną dluuga droga,jeszcze Polska.Wiadomo kierowca zbiera wszystkich po drodze.W busie komplet ,żadnych maseczek nikt nie ubiera.Powiem szczerze że ciężko 12 godzin być zamaskowanym .Praktycznie nie da się. Ale co tam, już komplet jest więc jedziemy na autostradę w kierunku De

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FrauMiau napisał:

Na dzień dobry żarcik Głosujesz na Bosaka? Lepiej głosuj w butach. :) Miłego dnia. P.S. Nic nie mam do pana Bosaka.

Slucham  hot16challenge2  i tekst posla z konfederacji mi sie spodobal:

,,Szumi dalej nie rozumi, to jest moja ósma mila, a do tego jest uchodźcą, bo uchodzi za debila".

:szydera:

A ten nizej to mi sie najbardziej podoba;)))))))))))))))))))

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kleopatra napisał:

Dziękuję bardzo,przede mną dluuga droga,jeszcze Polska.Wiadomo kierowca zbiera wszystkich po drodze.W busie komplet ,żadnych maseczek nikt nie ubiera.Powiem szczerze że ciężko 12 godzin być zamaskowanym .Praktycznie nie da się. Ale co tam, już komplet jest więc jedziemy na autostradę w kierunku De

Ważne żeby wszyscy byli zdrowi, uważaj tam na siebie , czas szybko minie jeśli fajne towarzystwo i kierowca jest :dobrze:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elf napisał:

Właśnie mam obawy by jechać małym busem. Rozglądam się za flixbus może do Berlina a potem to jakoś poleci 

Nie nawidze fixbusów itp.ale każdy lubi to co chce ...:tak2: wolę małym bo i mniej ludzi i jakby z jednego rejonu, a w tych dużych to taka zbieranina zewsząd :donos:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 24.05.2020 at 17:58, beatrix+ napisał:

Chyba Bedzie dobrze. Mimo wielkiej niewiadomej i moich obaw...

Poprzedniczka pokłóciła się z zarządcą szteli,  a że choruje na tarczycę to nerwy w strzępach. No i non stop paliła. Jestem dobrej myśli, a jeśli będzie źle to torebeczka pod pachę A kapelusik na łeb i w drogę!

Ukojenie nerw mam za oknem 

 

20200524_154223.jpg

No no Pani...widoki niesamowite i moje klimaty,   daj namiary na stelle to gotowam  tam pojechać nawet zimą  :cool:

Jeśli Pdp i zarządzającą jest taka pogodna jak na obrazku nie powinno być tak źle. Miłej i spokojnej pracy życzę :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

No no Pani...widoki niesamowite i moje klimaty,   daj namiary na stelle to gotowam  tam pojechać nawet zimą  :cool:

Jeśli Pdp i zarządzającą jest taka pogodna jak na obrazku nie powinno być tak źle. Miłej i spokojnej pracy życzę :oklaski:

Teraz @beatrix+jest tam główna zarządzająca a reszcie się tylko ma wydawać, że mają coś do powiedzenia :d

Pięknie tam ma :oklaski:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Witam Wszystkich w ostatnią majową sobotę :)

Za oknem trochę pochmurzone ale słoneczko już się przebija. Mam nadzieję, że się wypogodzi. Pięknego dnia życzę :)

:kawa: już zaparzona więc jak ktoś chętny to zapraszam a przy okazji  :dyskusja:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...