Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Heidi napisał:

No i fajnie.  Jak  będzie coś nie tak, to dasz dyla pomiędzy sztachetami w płocie :szydera:

Hehe no racja :szydera:

@Blondi hahah dobre :d

Mimo, że Bawaria to daleko dosyć mamy, ja w pobliżu Rosenheim :)

Edytowane przez Michał845
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolacja gotowa a potem siusiu, paciorek i spać :oklaski:

Dobrze, że ta leniwa niedziela ma się ku końcowi. 

Niestety moja podopieczna dalej ma dolegliwości żołądkowe. Już jedna tabletkę przeciwbólową jej podała córka. Oczywiście sugerowała matce, że jutro umówi wizytę domowa lekarza ale mama powiedziała, że ani nie chce słyszeć o lekarzu i tak zostało. Ciekawe co z tego wyjdzie. Nie wyobrażam sobie żebym ja pytała chorego rodzica czy mam wezwać lekarza. Zawsze sama o tym decydowałam. No cóż, Co kraj to obyczaj "

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, elf napisał:

Idę kawę zapodac sobie i majtki założyć. 

xdxdxd Załóż  czyste,  będzie lepszy smak...:d:d:d

 

Ło Pani...wybacz! Ale nie mogłam! Nóż nie mogłam się oprzeć skojarzeniom...ojeszuuuu....moja dziura po woreczku...xd umarłam!!

Musowo muszę jutro wypróbować ten trick...a kolor też ma znaczenie?:p:d

Dobrze w noc! Opiekałki i Opiekacze,.O Agentkach nie wspominając...:p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Babcia już w łóżeczku więc i ja mówię grzecznie dobranoc :)

Tired Dog GIF by SWR3

Dobranoc powiem,  ale najpierw   błagam,  zdradź mi tajemnicę: czy to  zdjęcie  POP?  Co muszę jeść , żeby  mieć takie owłosienie:d ? Ładnie wygląda w łóżeczku ta twoja  PoP :tak2:. Też tak chcę :tak2:.

Dobranoc 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Heidi napisał:

Dobranoc powiem,  ale najpierw   błagam,  zdradź mi tajemnicę: czy to  zdjęcie  POP?  Co muszę jeść , żeby  mieć takie owłosienie:d ? Ładnie wygląda w łóżeczku ta twoja  PoP :tak2:. Też tak chcę :tak2:.

Dobranoc 

Dbam o nią :d

Przy okazji Dzień dobry kochani. Miłego i wesołego dnia Wszystkim życzę. Zaczynamy nowy tydzień. Powodzenia. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Günayden...:p na fali tureckiego kina,  kawa też po turecku prawie. Dziś niebieskie do kawy. Powiem Wam,  że ciekawy smak...jakby chabrami xdxd Pozdrawiam forumkow,  a wściególności @elf, bo mnie wprowadziła w świetny nastrój!

Miłego dnia dla Was!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jest mój wielki dzień czyli do miasta na zakupy wyruszam :oklaski:

Zastanawiałam się co potrzebuje pilnie kupić i wymyśliłam, że dres by mi się przydał albo nawet i 2 dresy bo po tym jak mi jedna moja zmienniczka mój ulubiony dres że mnie prawie, że zdarla. Tak jej się podobał, że odsprzedać jej musiałam za połowę ceny ale, żeby nie było to bluzeczkę do niego dorzuciłam w gratisie :dobrze:

To teraz dresu jako tako nie mam. Znaczy się mam i spodnie dresowe i bluzy ale chcę mieć komplet a nie tak spodnie od Sasa a bluza od lasa :szydera:

Z dobrych wiadomości to przyznać się muszę, że jak tu przyjechałam to po dwóch dnia zaczęłam szukać busa powrotnego :$ a dzisiaj jak rano babcia przyjaźnie pomachała do mnie ręką z uśmiechem na buzi to serducho mi się ucieszylo, że nie we wszystkich pdp wywołuje agresję :oklaski:

Jest dobrze :dobrze:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :dDzis jeszcze parę spraw do załatwienia i pakowanko kofra wieczorem, bo w środę wczesnie rano kierunek De, tym razem ok.Bielefeldu .Bylam tam już raz, więc spoko dziadek do opieki ,rodzina w porządku. Strachu nie ma .Milego dnia życzę i do popisania po drugiej stronie:oklaski:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Funny już się o Ciebie martwiłam a inni to nawet tęsknili ;) bo ile można po górach w deszczu chodzić

Szczęśliwej podróży i melduj się tu jak dotrzesz na miejsce :)

No tak - to na dobry początek dnia 

ps . Wiem ze linki do muzyka wstawiamy w innym miejscu, ale do kawy i dla wielu na obczyźnie trzeba trochę słońca w pięknym wydaniu

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kleopatra napisał:

Dzień dobry:d

No tak. Krótko zwięźle i na temat :d

Dzień dobry :d

We wtorek mogą być autostrady zakorkowane bo @Funny, @WenusiaTy i pewnie jeszcze inni do pracy się wybierają, żeby zdążyć że zjazdem przed świętami. Niedługo @Heidido pracujących dołączy więc prawie całe aktywne grono forumowe będzie bardzo zapracowane :szydera:. Tyle z tego dobrego, że na forum będą częściej bywać i szukać ich nie będzie trzeba :oklaski:

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

No tak. Krótko zwięźle i na temat :d

Dzień dobry :d

We wtorek mogą być autostrady zakorkowane bo @Funny, @WenusiaTy i pewnie jeszcze inni do pracy się wybierają, żeby zdążyć że zjazdem przed świętami. Niedługo @Heidido pracujących dołączy więc prawie całe aktywne grono forumowe będzie bardzo zapracowane :szydera:. Tyle z tego dobrego, że na forum będą częściej bywać i szukać ich nie będzie trzeba :oklaski:

 

Ja dopiero w piątek wyruszam, więc się odkorkuja. Ja dopiero pije poranną kawę, dlatego tak ciezko:szydera:

Edytowane przez Kleopatra ?
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wenusia napisał:

Się każdy wita to i ja powitam :tak2:

Wszystkim i każdemu z osobna życzę pięknego tygodnia i codziennie pysznej kawki :kawa: by rozmachu nabrać do pracki  

Ooo tak mi się zrymowało :hura:

 

IMG-20201012-WA0002.jpg

Rymlo Ci się :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim :cmok::serce::serce::serce: a u mnie cisza... Niech ta cisza trwa jak najdłużej.. Babcia śpi :oklaski: ona lubi spać do południa.. Ale w nocy daje popalic równo synkowi. Ja mam nocki spokojne. Mnie nie interesują Cyrki babcine w nocy. Pierwszy raz mi się taka demencja trafiła. Dobrze że ogarniam ją. Nic na siłę. Dama czyli babcia gra pierwsze skrzypce. Chce to pomogę a jak nie to nie. Czekam potem kiedy się odwidzi i jestem na takich czatach. Ale mam czas na wszystko inne.. Czyli gadu gadu... 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Blondi napisał:

Cześć Wszystkim :cmok::serce::serce::serce: a u mnie cisza... Niech ta cisza trwa jak najdłużej.. Babcia śpi :oklaski: ona lubi spać do południa.. Ale w nocy daje popalic równo synkowi. Ja mam nocki spokojne. Mnie nie interesują Cyrki babcine w nocy. Pierwszy raz mi się taka demencja trafiła. Dobrze że ogarniam ją. Nic na siłę. Dama czyli babcia gra pierwsze skrzypce. Chce to pomogę a jak nie to nie. Czekam potem kiedy się odwidzi i jestem na takich czatach. Ale mam czas na wszystko inne.. Czyli gadu gadu... 

Ja w tym roku to tyłku podopiecznych z demencja  różnie objawiająca się miałam, że teraz zastanawiam czy mnie jeszcze moze coś zaskoczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i na powitanie czołem o bratnik elektryczny biję, bo....oczywiście wczorajszy  biszkopcik już w brzuchach, więc od rana robię następny.  Dogodzić mężusiowi kochanemu muszę, bo wnet nasza godzina zero wybije i czmychnę do DE. Wspomnieniami będzie dość  długo musiała moja życiowa miłość żyć,  bo zlecenie  zapowiada się  dłuższe niż planowałam . Kto mu dogodzi tak jak ja? No kto? Nikt:haha:

Pochwalę się jednak przy tej okazji,  że tak jak zawsze bałam się biszkoptów, bo zwykle można było  siekierą moje wyroby rąbać, to obecnie rozkminiłam tajemnicę jego powstawania i piekę je na pamięć  i "na oko" . Do wszystkiego trzeba  dorosnąć.  Widać już maximum mojego  wzrostu osiągnąłam:oklaski:.  Życzę  i wam sukcesów w pieczeniu ciast oraz  możliwości ich zjadania:d

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...