Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 19.09.2020 at 13:11, Iza74 napisał:

Dzień dobry... Powiedzcie mi proszę czy wieczorami, tak jak dziś jest sobota, wychodzicie np. na spacer czy do baru? Kiedy jestem już po kolacji mam dwie godziny spokoju, chętnie zobaczyłabym jak wyglada wieczór tutaj w rynku

To zależy od zlecenia. Ponieważ jestem skoczkiem każde jest inne. Na ostatnim zleceniu babcia była mobilna i oprócz przewr mogłam skorzystać z dodatkowego  wolnego w soboty i niedziele i oczywiście wieczorem mogłam wyjść bo nie byłam jej potrzebna. Wychodziłam często  tak jak mówisz zobaczyć ją wygląda miasto wieczorem.

Teraz nie mogę jej zostawić samej. Więc korzystam z codziennej pauzy i 2 razy w tygodniu po 6 godzin wolnego. Wieczorem więc już nie mogę wyjść.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko i melduję się ze swojego stanowiska pracy :dobrze:. Dojechałam w jednym kawałku całe 79km według navigacji:haha:. Babcia spokojna i normalna mi się trafiła, tylko łamać się lubi i spadać ze schodów, a że to już góry to i dom wysoko i po schodach do niego trzeba wejść :tak2:.  Okolica bardzo ładna, spokojna, kasy za dużo nie wydam, bo jeden sklep jest tylko :mur:, za to blisko :szydera:.  

Miłego popołudnia życzę :cmok:

dzien-dobry_015.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dobranoc kochani. Spokojnej nocy Wam życzę :cmok::cześć:

Ja to już Ci niedawno szczęśliwej podróży życzyłam i teraz znów życzę z serca oczywiście.Świadczy to o tym, że kurde długo się tu zasiedziałym chyba, zaraz 7 tydz będzie, jeszcze 11 dni i sruuuuu do domciu:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór:dPojadlam dziś ach ...rolady wołowe, sosik pyszny ,babcia też naturalnie .I żeby było śmiesznie nie ja je zrobiłam a synowa i przywiozła nam na obiad, wyszły jej super .Ja tylko ziemniaki i kapustke czerwona i obiad był jak ta lala .Czasem się rolę zmieniają i mnie to pasi oj bardzoxd 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Janeczka1963 miłego pobytu u babci :cmok:

a dziękuję kochana, mam zamiar mieć miły pobyt:d, sam fakt, że będąc na steli na przełomie kwietnia maja nie mogłam się doprosić neta, a tu jestem pierwszą opiekunką i od razu net jest, a na dodatek rodzinie chciało się pofatygować na moje włości i zainstalować neta tak, żebym go u siebie miała a nie tylko na salonach:p. Babcia o 8 już w betach, więc czasu będę miała trochę wieczorami:oklaski:

Dobranoc wszystkim życzę

Tired Dog GIF by SWR3

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .dzisiaj Net to jak chleb. Agencje powinny to miec na uwadze a nie opiekun.Chyba ,ze sa tacy opiekunowie co nie potrzebuja Neta.Teraz juz wiem ,ze to duza pomoc w pracy ,dla osob ,ktore nie umieja bardzo dobrze jezyka.Jest to podwojna pomoc i dla PDP oraz opiekuna.Pozdrawiam.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich :d na forum. Dziś pierwszy cały dzień, zobaczymy jak będzie i co będzie. Kawusię :kawa: lecę zrobić żeby się podzielić z wami, w towarzystwie przyjemniej się ją sączy :całus:. Kto w drogę, obojętnie w którą stronę, życzę szczęśliwej podróży. Urlopowiczom fajnego urlopu a pracusiom spokojnego dnia. Dzisiaj jesień weszła do ogródka, ale jeszcze ma być ciepło :tak2: Miłego dnia życzę wszystkim:cmok:

wtorek_003.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem dzieciaki . Dziś dzień pieczenia chleba , ale coś   mało  Was tu jest , więc po  chleb skoczę do sklepu :hura:. Znowu dzień  nygusowania:hura:. Nie ma  to jak opiekunki na urlopach, a te parę sztuk na zleceniach w DE  musi sobie radzić osobiście  :szydera:

@Niezapominajka 67 tylko w zawieszeniu jest, bo ni tu ni tam:d. Walizek pilnuje w busie , bo tam skarby nieprzebrane:d.Walizka polska, skarby niemieckie, że też to się nie kłóci wcale :haha:

Życzę wam ostatniego cudownego dnia 22.09 lata i cudownego pierwszego dnia  23.09 jesieni, latosie:cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...