Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wieczór:cześć:

Witam wszystkich milutko i cieplutko :cmok:. Końcóweczka  urlopu, we wtorek będę już w pracy :d. Jeszcze jutro spakować kofry i w drogę, dobrze, że nie mam daleko :p. Nowe miejsce, nowe wyzwania :). Na razie miłego wieczoru życzę forumkom :oklaski:

milego-dnia_015.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówka niedzieli... dobry wieczór.Pieknie słoneczko grzało, że aż miło było pauzę na kocyku spędzić .No i nie może być Inaczej czerwona jak burak jestem:o dzis pierwszy raz od 5 tyg na balkonie zasiadłam( teraz  wlasnie).A że nie należy on do mojego pokoju to jakoś b. trudno było mi się zmobilizować żeby go ogarnąć ,dość zapuszczony był .Poza tym pnącze z winogronami aż pod sam balkon podchodzi i os chmara ,więc z nimi wojować nie mam zamiaru ,zresztą jedna mnie dziś uwaliła w łydkę bo klęczałam i ją potem d..ą przysiadkam .Zmobilizował się syn  :pbo on się os nie boi a poza tym to był kiedyś jego balkon jakieś 20 lat temuxd;).No i tym sposobem podziwiam Ren wieczorową porą xd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 12.09.2020 at 19:43, elf napisał:

@Heidi  tobie urósł garb. Nie uczono że

Praca uszlachetnia,

daje poczucie wartości,  

Dzięki niej uczymy się ciągle i nie pozostajemy w stagnacji

Praca pozwala na spełnianie marzeń 

Daje satysfakcję 

Nawet jeżeli mi za nią nie płacą w geldach, które tak lubisz to nadal jest dla mnie ważną częścią życia.

Dobranoc wszystkim, życzę spokojnej nocy 

Tak słonko:d, zgadza się .  Ja mam nawet  dwa garby. Oba garby dają  mi poczucie  równowagi i jest mi  z nimi cudownie dobrze .  Kiedy idę  pieszo wiatr spokojnie pomiędzy nimi mnie  chłodzi,  kiedy  biegnę woda w nich się przelewa z jednego do drugiego  i daje poczucie  sytości oraz  bezpieczeństwa. Dzięki nim  wiem, że nie umrę z pragnienia.  Dzięki nim wiem,  że  jestem atrakcyjną. Dzięki  nim muszę  mieć przynajmniej dwa lustra, bo w jednym się nie mieszczę. Muszę mieć  dużo geldów , bo 2 lustra kosztują  więcej niż jedno.:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 16 robię kawę i jemy  ciasto. Upał straszny u mnie, ledwie dowloklam się z zakupami z Rewe a mam raptem 10 minut drogi. 

Zaczynam tęsknić za chlodkiem ale trudno jest  ostatni tydzień lata to ma prawo być jeszcze letnia pogoda :d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

O 16 robię kawę i jemy  ciasto. Upał straszny u mnie, ledwie dowloklam się z zakupami z Rewe a mam raptem 10 minut drogi. 

Zaczynam tęsknić za chlodkiem ale trudno jest  ostatni tydzień lata to ma prawo być jeszcze letnia pogoda :d

Nie marudzić proszę niech nam świeci do końca października , po powrocie urlop mam w góry jadę musi być słonko:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Funny napisał:

Nie marudzić proszę niech nam świeci do końca października , po powrocie urlop mam w góry jadę musi być słonko:oklaski:

Słoneczko niech świeci nawet w grudniu tylko żeby nie było takich upałów. Głowa mi pęka od 3 dni z tego gorąca. Cóż starość nie radość ale na szczęście młodość też nie wieczność ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, elf napisał:

Jestem ciekawa co tam w sprawach automobilnosci  polskich opiekunek nasi podopieczni wymyślili. 

Moje służbowe ałto...nic specjalnego. Na zakupy idzie tym jeździć. Papa kupił se 5 drzwiowego Micra od Nissana. 

Fajne,  zgrabne...było. Bo Papuś wymyślił,  że na ekskursju pojedzie. Jak wymyślił,  tak uczynił. Ale bez drzwi wrócił. 

Od tamtej pory ma zakaz na auto! A że żal na blacharza wydać,  to rdza żre. A dopiero mikrus ma 6 lat...jeszcze śmierdzi nowością..

Mam ochotę kartkę przykleić...

TO DZIEŁO MOJEGO SZEFA 

Bo jak podjeżdżam na parking,  to dziwnie się na mnie patrzą...Oooo!! Baba za kółkiem!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...