Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Heidi napisał:

Witam  Szanowne Grono najbardziej poczytnego forum . 

Witaj poranku,  witaj dniu z różami w myślach 

Skąd to wiesz??? :cool:

Witaj ranny ptaszku i witajcie serdecznie opiekunki i opiekunowie :oklaski:

Zaczynamy nowy dzień i kolejny tydzień. Powodzenia kochani :cmok:

Good Morning Beautiful GIF by good-morningZapraszam wszystkich i na poranna kawę :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 4.09.2020 at 17:39, Funny napisał:

Oooo to siadamy w pierwszym rzędzie z popcornem bo jak Ty napiszesz to będzie się działo:d  

.Dzień dobry .. Ostatnio się nie popisałem i niewiele napisałem . Dziś tez tylko troszkę.

Dzień dobry i do zobaczenia Bus będzie po mnie za godzinkę i do Domu
do zobaczenia za miesiąc . Pozdrawiam wszystkie panie i @geronimo, który tu tez ostatnio zagląda, a który mnie tchnął Myślą  by na następna zmianę wziąć jednak lustrzankę / moj telefon niby dobry, ale ale /

pozdrowienja ???

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEM i ja,  właśnie firmie przypomniałam,  żeby busa zamówili...wszak piątek zaraz!

Paniusia też szoku doznała,  że tak ten czas leci. 

Ostatnie sprawy porządkowe,  ostatnie ogrodowe i w drogę na Bawarię. 

Miłego dnia dla Was!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

@waldiroom  przyjemnych i bezpiecznych godzin podróży do domu. Przytul mocno do  swojego "kaloryfera"Twoje szczęście :cześć:. Na pewno już bardzo tęskni  za jego ciepłem :cmok:

A ja to co??? Myślisz, że nie tęsknię??? 

Na dodatek dzisiaj jest dzień w którym powiedziałam Tak  mojemu szczęściu :tak2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, beatrix+ napisał:

JESTEM i ja,  właśnie firmie przypomniałam,  żeby busa zamówili...wszak piątek zaraz!

Paniusia też szoku doznała,  że tak ten czas leci. 

Ostatnie sprawy porządkowe,  ostatnie ogrodowe i w drogę na Bawarię. 

Miłego dnia dla Was!

Paniusia niech torby pakuję a nie po ogrodzie w gumiakach  z grabiami  goni :szydera:

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 U mnie początek tygodnia w domu i początek wielkich porządków w ogrodzie niby to tylko 5tyg było ale zaroslo wszystko. Jak muszelka nie golona regularnie.  No to się rozpisałam.... Pozdrawiam i życzę udanego tygodnia zarówno tym. Pracującym jak i tym urlopujacym się. Pora zacząć spalać niemiecki tłuszczyk narosly po leniuchowanie na obczyźnie. Jednak brak roweru i ogólna dostępność samochodu sprawia że trochę mi się przybyło. Za to będzie co zrxucac w ogrodzie. Wczoraj udało mi się spalić trochę kalorii przy tańcach polamancach na zakończeniu wakacji w barze brata. Nawet fajnie było. Dziś ogród i chwasty. Buziaki dajcie o siebie. Pozdrawiam. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, waldiroom napisał:

.Dzień dobry .. Ostatnio się nie popisałem i niewiele napisałem . Dziś tez tylko troszkę.

Dzień dobry i do zobaczenia Bus będzie po mnie za godzinkę i do Domu
do zobaczenia za miesiąc . Pozdrawiam wszystkie panie i @geronimo, który tu tez ostatnio zagląda, a który mnie tchnął Myślą  by na następna zmianę wziąć jednak lustrzankę / moj telefon niby dobry, ale ale /

pozdrowienja ???

Mój też niby dobry, ale za dużo zmarszczek pokazuje:dna gwarancji jest chyba go wymienię :p

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Janeczka1963, @beatrix+ @Wenusia, @waldiroom, @Kleopatra , @Funny, @geronimo jak kogoś nie wymieniłam to przepraszam gdzie się podział stały zestaw kawiarnianego towarzystwa???? :sos::lanie:

 

Jestem i ja, nie chcę śladów na tyłku bo jak się wytlumaczexd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...