Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Skąd Ty masz takie informacje??? :szok:

Ja nadal w domu. Gości nie przyjmuje, tylko jakaś koleżanka do mnie czasami wdepnie ale to prawie jak domownik a nie ekstra gosc :)

@Wenusia jest w De. Do Szwajcaria ma parę kilometrów ale kto ja tam wie gdzie ona na rowerze w czasie przerwy jeździ :haha:

Reszta na swoim miejscu :oklaski:

Tylko @Janeczka1963 i @waldiroom gdzieś się zapodziali tylko gdzie???? Pomachajcie nam chociaż na znak, że u was wszystko w porządku :tak2:

Zapomniałam o @beatrix+, która ostatnio się przemieściła do Polski ale dam jej spokój bo przecież musi się  mężem nacieszyć albo odwrotnie :dobrze:

Oj już tam zagubił...jestem jestem

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, elf napisał:

Naszła mnie wlasnie refleksja że dziwadlem jestem.  Też fajnie 

Wyobraź sobie, że mnie też się często wydaje, że jestem nie tylko dziwadłem ale  dziwolągiem albo wręcz odmieńcem :$

Najważniejsze jest to, że inni akceptują nawet takie dziwadła jak ja  :tak2::oklaski:

Teraz mówię Dzień dobry i pozdrawiam oraz witam Wszystkich serdecznie :d

Życzę żeby dzisiejszy  dzień a jest nim  czwartek i to ostatni czwartek sierpnia, było można zaliczyć do udanych :oklaski:

Good Morning Hello GIF by Mauro Gatti

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcies Gwiazdy i Gwiazdory..

Polski urlop ma swoje prawa,.A wręcz obowiązki,  czasu nie ma na nic,  nie wiadomo w co ręce wsadzić...tak,  czy siak wróciłam do domu we wtorek w południe,  a już wczoraj wieczorem mialam pragnienie Wy........lić na Zaodrzue..ufff!! 

Mimo to , miłego dnia dla Was!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

Witojcies Gwiazdy i Gwiazdory..

Polski urlop ma swoje prawa,.A wręcz obowiązki,  czasu nie ma na nic,  nie wiadomo w co ręce wsadzić...tak,  czy siak wróciłam do domu we wtorek w południe,  a już wczoraj wieczorem mialam pragnienie Wy........lić na Zaodrzue..ufff!! 

Mimo to , miłego dnia dla Was!

Teraz już sama nie wiem:trele: czy bardziej się denerwujemy wyjeżdżając do De czy wracając:szydera: świat do góry nogami się przewrócił

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Hej.  Kocioł  z wodą  na kawę już nastawiam na platę:kawa2:.  Mam nadzieję,  że ktoś z plackiem  tu przyjdzie,  bo narobiłam się niemożebnie. Odkurzylam swój pokój :oklaski:z racji takiej,  że liści była  pełna podłoga:przekleństwa:.  Przy oknie balkonowym stoi brzoza,  a z tej brzozy .....:przekleństwa: przy otwartym całą noc oknie ....:przekleństwa:

Aaaa..... może  inaczej:p

Idąc  pozytywnym tokiem myślenia mam jak w parku :d. Nawet lepiej,  bo leżąc  na łóżku słyszę  szelest  przewalajacych się pod nim liści.  

 Ech....  Co za luksusy .

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Wy na bieżnię , a my z Markizą dosiadamy się  do drożdżówki :oklaski: skoro drożdże zbawienny wpływ na pamięć mają . Oczywiście dla mnie ze szklanką mleka w dodatku.    Nie  jestem  pewna czy do jutra coś  zostanie :d. Markiza już  stoi  drugi raz w kolejce po nasteoby kawałek:szydera:

Dziś  była ważona przez PDienst. Ma 3 kg w plusie :szydera:. Musimy kupić jej nowe spodnie, najlepiej z gumą w pasie :haha:. Dobrze,  że ja już takie posiadam :hura:

20200827_194524.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...