Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, elf napisał:

Ja już doczekać się nie mogę się że zrobię trochę powideł śliwkowych i papryki w sloiczkach.. Lubię w takich pierdolach się paprac. 

Kiedyś robiłam fajne sałatki z buraczków, papryki i zielonych pomidorów. Czasami tęsknię za tamtymi czasami. Zadziwiające jest to, że wtedy na wszystko miałam czas a teraz  nawet jakby doba miała 48 godzin to by było ciągle mało :smutek:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Kiedyś robiłam fajne sałatki z buraczków, papryki i zielonych pomidorów. Czasami tęsknię za tamtymi czasami. Zadziwiające jest to, że wtedy na wszystko miałam czas a teraz  nawet jakby doba miała 48 godzin to by było ciągle mało :smutek:

Ja też robiłam sałatki dżemy i wszystko co tylko mogło wejść do słoika. Teraz już nie. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja . Spałam jak w zamurowanym pokoju snem kamiennym. Budzę się i co:szok:?  Zimno, zimno, zimno>:(. Musi być już po  Anki,  bo zaczęły się już dwa zimne poranki. Nie........chcę tego :smutek:.

@beatrix+ uszczęśliwiła dziś  3 osoby : siebie,  syna POP i jeszcze swojego męża.  To się nazywa:  nowa perspekrywa:oklaski: dla wszystkich :oklaski:

Już  niedługo i ja stanę oko w oko z Krokodylem :oklaski:. Mam taką nadzieję :gra:. Prawda, że jestem nienormalna? Kto chciałby,  żeby  ktoś inny go pożarł?  Tylko Dudek :haha:co ma na głowie swój czubek:tak2:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawisię łyknęlam,  mąż jeszcze szczęśliwy,  Synowiec być może mniej,  a zmiennik wcale...dziś się okaże, czy busa zamawia. 

Generalnie firma wrzucila  go na minę,  bo w ogóle nie było mowy o dźwiganiu,  o adopcyjnej rodzinie,  o gotowaniu Synowcowi, o sprzątaniu po jego dzieciach...A do mnie dlatego nie zadzwonił,  bo PONOĆ NIE ŻYCZYŁAM  sobie udostępniać numeru telefonu. :cool:

Ale pokazalam  Zibiemu memoriał jaki odstawilam firmie ...tam napisałam,  jeśli zadzwoni do mnie zmiennik POWIEM PRAWDĘ. 

Jeszcze 120km do domku!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ :oklaski:Tylko solidarność w takich przypadkach może nam pomóc. Wyobraź sobie sytuację jakbyś powiedziała zmiennikowi , że za Twojego panowania na tej steli było wszystko w porządku a zmieniło się w chwili jego przyjazdu>:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ 120 km to już jak w domu. Źle  że  wracasz kiedy słońce w swoim blasku pokaże  wszystkie niedoskonałości mężowskiego  sprzątania . Ja wolę zdecydowanie przekraczać w nocy domowy próg.  Mąż  zdąży mnie do rana skutecznie  wyciszyć :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Heidi napisał:

Następna  super firma . Śmiech i płacz mam na twarzy.  Dawać nam tu ich szacowne nazwy  i jak się da to na czerwono:przekleństwa:

Jutro będę miała konkretne wiadomości ;)

Nazwę firmy na priv mogę chętnie każdemu podać :p

Na razie się wstrzymuje z oficjalnym ogłoszeniem nazwy tej, rzetelnej firmy i super pracodawcy "bo może się okazać, że to oni mieli rację :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matusiu...... Dziś wolny dzień  od pracy,  wpadłam do marketów, zobaczyłam przeceny, więc hajda na koń i szabelką ciuszki do wózka wtykałam. Kosz pełen,  szabelka wytarta, więc wracam do domu, biorę się za przymiarki,  a tu rozmiary  56 cm, 62 cm, 74 cm. Hm... O jakieś ponad 55 lat spóźniłam się  z zakupami . Nie ważne,  ważne że cukierkowe. Może kiedyś w nie wejdę.  Przyda  się :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

O matusiu...... Dziś wolny dzień  od pracy,  wpadłam do marketów, zobaczyłam przeceny, więc hajda na koń i szabelką ciuszki do wózka wtykałam. Kosz pełen,  szabelka wytarta, więc wracam do domu, biorę się za przymiarki,  a tu rozmiary  56 cm, 62 cm, 74 cm. Hm... O jakieś ponad 55 lat spóźniłam się  z zakupami . Nie ważne,  ważne że cukierkowe. Może kiedyś w nie wejdę.  Przyda  się :szydera:

Czyżby przyszła babcia wpadła w szał zakupowy?:love:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...