Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bayern jest mistrzem Ligii.  Wcale ładny mecz to nie był i wygrali bo mają dobrego bramkarza. Nie ważne jak ważne że Lewandowski.....

@Niezapominajka 67 kontrakt przedłużył mi się do 2 września bo zmienniczka półpascia dostała.  Za tydzień będę się powoli pakować 

Edytowane przez elf
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry u mnie w przeciwieństwie do @Kleopatra nadciaglely chmury deszczowe i nie zanosi się na to by odeszły. Poranna mocna kawa zawsze wprawia mnie w dobry nastrój. Więc w dobrym nastroju mówię wam dzień dobry.  Tydzień zapowiada się ciekawie i wypelniony  będzie różnymi wydarzeniami rodzinnymi.  Od dzisiaj wchodzimy z podopiecznym w tryb normalnego życia po śmierci żony i zaczynamy układać mu dzień bez nawyków które ona miała, po to by  postarał się żyć dalej. Byli ze sobą 63 lata to bardzo dużo  więc i przyzwyczajeń mnóstwo. Po pierwsze codziennie rowerek stacjonarny przed obiadem i musi przychodzić pani do gimnastyki. Po drugie można jeść jogurty i cebulę. Po trzecie nie tylko nas odwiedzają ale my też jeździmy do innych w odwiedziny.... I w piątek impreza urodzinowa córki.... Nie wiem tylko czemu u nas.. Ale na szczęście catering zamówiony.  Reszta wyjdzie w praniu jak to mówią. Ale już nie w moim bo ja tu tylko do 2wrzesnia.. Potem będę się dalej doksztalcac. A co można i na starość....  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Funny napisał:

Późno się tu melduje bo przeprawę mam z seniorką ze względu na pogarszający się stan psychiczny .Dobrze, że na rodzinę babki mogę liczyć .Wyjazd w góry oczywiście odwołany.Spikojnej nocy Wam zyczę:cześć:

Dobrze, że masz zrozumienie i wsparcie od rodziny bo to jest bardzo ważne w naszej pracy. Ja jak są jakieś problemy na zleceniu (szczególnie te dotyczące stanu zdrowia podopiecznego) zawsze w pierwszej kolejności powiadamiam o tym rodzinę i próbuje wspólnie z nimi znaleźć jakieś rozwiązanie. Jak nie ma woli współpracy z ich strony to już wiem, że będzie ciężko bo agencja mniej może niż rodzina i to rodzina powinna dbać, interesować się i w razie potrzeby w miarę możliwości nas wspomagać. 

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pyrkolę ostatni gulasz na adresie,  zaraz będzie ostarnie pranie,  oststni prysznic...

Boszsz!! Jestem przeszczęśliwa!! Chyba Synowcowi rzucę się na szyję z podziękowaniem,  że mnie uwolnił od siebie,  od swoich dzieci i całej qurffa reszty..ufff!!

Busiarnia potwierdzila,.że przyjedzie w nocy. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Rudzielce. Musieliście wczoraj mocno kłamać,  bo jak po jednym moim mężu macie wszyscy  jedną  barwę włosów: rude:d. Co zdziwieni:szok:?  Tylko ja jedna, wasza matka mam siwe, bo kto by przy Was nie osiwiał:trele:?

@beatrix+ ostatnie robótki  na zleceniu są najprzyjemniejsze . Mam nadzieję,  że szybko dzisiejszy dzień ci minie. Kufer pakuj i Zdrowaśki za szczęśliwa podróż odmów jeszcze przed opuszczeniem niemieckiego progu  domu. I kierunek:  dom słodki  dom

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

Myślisz, że po co @beatrix+ do domu jedzie??? :dtylko na to liczy bo na posprzątana zagrodę to chyba raczej nie  :p

Ryzykantka ta nasza @beatrix+. Oby nie wpadła z  deszczu pod rynnę :tak2::haha:. Mam nadzieję,  że nie jest uczulona na  żądło Pana Pszczoła :papieros:. Nie zdążymy na ratunek:(.  Pomoglibyśmy chętnie:haha:  , ale  niektórzy jeszcze w DE,  inni w drodze  do DE,  jescze inni  na urlopach. Miejmy nadzieję,  że sama sobie  poradzi z Panem Pszczołem. Jakby nie patrzeć status opiekunki już ma:czytaj:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po obiadku. Teraz czekam na koleżankę. Sorbet z borówki zrobilam rano to ja poczestuje. Jeszcze mnie czeka wieczorne robienie dzemikow. W dzień za gorąco na prażenie się w kuchni. Wystarczy, że obiad zrobiłam. Miłego popołudnia :cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ja już po obiadku. Teraz czekam na koleżankę. Sorbet z borówki zrobilam rano to ja poczestuje. Jeszcze mnie czeka wieczorne robienie dzemikow. W dzień za gorąco na prażenie się w kuchni. Wystarczy, że obiad zrobiłam. Miłego popołudnia :cześć:

Widzisz jak dobrze byc w domu:szydera: dzemiki sorbety obiadki ,i mąż miał rację mówiąc Ci zebys siedziała na tyłkuu:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kleopatra napisał:

Widzisz jak dobrze byc w domu:szydera: dzemiki sorbety obiadki ,i mąż miał rację mówiąc Ci zebys siedziała na tyłkuu:szydera:

I roboty po pachy :szydera:

Pewnie, że mąż ma rację. Każdy patrzy, żeby jemu było wygodnie O.o

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to u mnie dziś na obiad było  grillowane mięsko:trele:.  Sąsiedzi ostro grillują,  @Kleopatra  też,  a u mnie sezon miał minąć  bez konsumpcji wędzonego mięska>:(?  W mieszanych uczuciach złości i zazdrości kupiłam (pierwszy raz) jednorazową formę aluminiową z rusztem, węglem i podpałką wielkości blaszki do pieczenia ciasta . Super sprawa. Udało  mi  się  opiec 2 karkówki . Dobrze, że miałam  w rezerwie opakowanie kiełbasek , bo też je jeszcze zmieściłam na ruszcie(będzie  na potem)    . Teraz mogę  śmiało nie kłamać,  że poznałam latosie smak grillowanego mięsa:oklaski:.  

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po odwiedzinach koleżanki. O wszystkich wspólnych znajomych wypytalam i teraz jestem już w miarę na bieżąco co u kogo się dzieje. Właściwie to mało zmian u znajomych. To tak jak u mnie., Stara bida "też jest dobra bo jak mawiała moja koleżanka, Nowe wcale nie musi oznaczać lepsze" :dobrze:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...